نبرد صفحه اول گوگل

نبرد صفحه اول گوگل

نبرد صفحه اول گوگل

در این مقاله از دنیای مهراکت به یکی دیگر از موضوعات دنیای SEO مپردازیم.موضوع نبرد صفحه اول گوگل بحثی است که خلی داغ و همیشه در حال صحبت در مورد ان هستیم.

ما در این مقاله از کامل ترین مرجع وردپرس در ایران قصد داریم این مبحث را به طور کامل تدریس و به ان مفصلا بپردازیم.

 

قطعا برای کسانی که میخواهند رتبه بهتری در سایت و صفحه گوگل داشته باشند این امری حیاتی است که با چنین اموزشی خود را و اطلاعات خود را ارتقا دهد.

 

بیشتر بدانید:

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

سئو چیست؟

سئو یا SEO که به معنی بهینه‌سازی موتورهای جستجو و مخفف عبارت Search Engine Optimization می‌باشد. آموزش و گسترش سئو برای سایت‌ها در کشورهای اروپایی از سال‌های قبل موردتوجه بوده است. همچنین در 5 سال اخیر ایران هم در زمینه استفاده از گوگل در لیست 5 کشور اول دنیا قرارگرفته است. همین امر باعث شده که سئو سایت به‌شدت موردتوجه ایرانیان قرار گیرد. سئو تنها به معنی بهینه‌سازی سایت‌ها برای گوگل نیست، بلکه شامل تمام موتورهای جستجو بوده است. اما در ایران استفاده از گوگل به‌مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجوگر است.

چگونگی جذب کاربر در این مورد اهمیت زیادی دارد.

شما برای این کار نیاز دارید که از عوامل جذبی استفاده کنید؛ بنابراین این موضوع به خود شما بستگی دارد که چگونه یک کاربر را جذب کرده و کاری کنید که کاربر زمانی را در سایت شما سپری کند، و یا اینکه مجدداً به سایت شما مراجعه کند. درواقع شما باید کاربر را از گوگل مهم‌تر بدانید.

برخی از وب‌سایت‌ها اولویت خودشان را به گوگل می‌دهند که این امر کاملاً اشتباه است.

شما هم می‌توانید سایت خود را در رتبه‌های اول گوگل قرار دهید.

این امر شاید باورکردنی نباشد اما کسانی که تجربه این مسیر از موفقیت را داشته‌اند؛ می‌دانند که قدرت سئو سایت حتی از این هم بیشتر است.

اهمیت داشتن سئوی مناسب

داشتن سئو بالا برای یک وب‌سایت حرفه‌ای از ضروری‌ترین موارد به‌حساب می‌آید.

شما اگر می‌خواهید یک کسب‌وکار پررونق داشته باشید؛ میزان سئو سایت شما می‌تواند تأثیر زیادی در این امر داشته باشد.

رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تأثیر بسیار زیادی در پیشرفت کسب‌وکار شما دارد.

این امر باعث شده که اکثر وبمسترها و مدیران وب‌سایت‌ها تلاش کنند که در نتایج موتورهای جستجو، خصوصاً گوگل رتبه بالایی داشته باشند.

همچنین این امر باعث رقابت بین کسب‌وکارهای اینترنتی شده است.

در حقیقت رتبه‌ی بهتر بین سایت‌ها در موتورهای جستجو به رونق و کیفیت کسب‌وکارهای اینترنتی بستگی دارد؛

چیزی که از آن به‌عنوان بازاریابی اینترنتی و یا دیجیتالی یاد می‌شود.

پس درک بهتر سئو و مفاهیم آن می‌تواند در بهینه‌سازی سایت به شما کمک بیشتری کند.

آموزش سئو وردپرس

همه‌ی ما تلاش می‌کنیم که با این مفهوم که سئو یک ترفند و یا حقه است مبارزه کنیم؛ درصورتی‌که سئو چیزی فراتر از این می‌تواند باشد. در طول سال‌ها، رسانه‌های اجتماعی برای کشف محتوا و محصولات جدید پیشرفت بسیاری داشته‌اند. گوگل الگوریتم خود را به معنای واقعی کلمه صدها بار در سال تغییر می‌دهد. این با تغییر رسانه‌های اجتماعی سازگار بوده و سئو بیشتر پیچیده می‌شود. به‌طور دائم رتبه‌بندی خوب در گوگل خواستار یک استراتژی سئو گسترده است؛ که در هر جنبه‌ای از وب‌سایت شما متمرکز باشد. مسائل فنی، تجربه کاربر، محتوا و حتی امنیت وب‌سایت شما باید مرتب باشند. برای حفظ رتبه‌بندی خوب در گوگل، شما باید رویکرد سئو جامع خود را توسعه دهید.

چرا باید سایتم را سئو کنم؟

یکی از مهم‌ترین عوامل کسب‌وکار اینترنتی بحث بهینه‌سازی و موتورهای جستجو است. این امر در جستجو مطالب سایت‌ها به‌قدری مهم و ارزشمند است؛ که به یکی از عوامل رقابت بین کسب‌وکارهای اینترنتی و شرکت‌های معتبر در جهان تبدیل شده است. این‌که سایت ما در رتبه‌های اول گوگل قرار گیرد یک امر مهم در ساخت سایت‌ها و کسب‌وکارها می‌باشد.

یکی از دلایل سئو کردن سایت این است که اگر می‌خواهید کسب کارتان در رقابت با کسب کارهای اول ایران و یا حتی جهان قرار گیرد؛ می‌بایست سایت خود را سئو کنید و با به‌روزرسانی آن در مقابل سایت‌هایی با سئو قوی قرار بگیرید.

مزایای سئو نسبت به تبلیغات اینترنتی

یکی از مهم‌ترین عوامل مهم در کسب‌وکارها بازاریابی اینترنتی است. افزایش تعداد مصرف بازدیدکنندگان سایت از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود. همچنین امروزه کاربران و مشتریان از راه‌های جستجو از طریق گوگل نیازمندی‌های روزانه خود را برطرف می‌کنند. توجه داشته باشید که این امر فقط به بازاریابی‌های اینترنتی و هزینه‌های آن بستگی ندارد؛ بلکه به میزان قدرت سئو سایت نیز ارتباط دارد. قدرت سئو سایت شما می‌تواند یکی از عوامل اصلی در تبلیغات و گسترش کسب کار شما باشد.

مزایای سئو نسبت به تبلیغات محیطی و شهری

یکی از پرهزینه‌ترین و زمان‌برترین تبلیغات، بازاریابی محیطی است. امروزه کمتر کسی دیده می‌شود که برای کسب کار خود و تبلیغ ان از بازاریابی محیطی استفاده کند. برای کمتر شدن هزینه‌های بازاریابی و گسترش کسب‌وکار، شما می‌توانید با کاربران خود از طریق شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی ارتباط برقرار کنید؛ و محصولات خود را به فروش برسانید.

امروزه وبمستران و مدیران سایت‌های معتبر و گسترش‌یافته، زمان و هزینه‌های تبلیغاتی خود را از طریق سئو سایت کاهش می‌دهند. شما نیز اگر بخواهید سایت خود را هم رقیب با سایت‌های موفق و پربازدید قرار دهید؛ می‌بایست یادگیری سئو را شروع کنید.

تبلیغ در گوگل چطور است؟

به نمایش سایت درنتیجه جستجو گوگل تبلیغات در گوگل گفته می‌شود.

با توجه بااینکه سایت ما پربازدیدترین سایت موجود، و قوی‌ترین موتور جستجو در گوگل را داشته باشد، می‌گویند ترافیک خوبی از تبلیغات در گوگل شامل سایت شما شده است.

همچنین ما می‌توانیم به دو روش سایت خود را درنتیجه‌های جستجوی گوگل نمایش دهیم؛

روش اول Adwords نامیده می‌شود. شما برای نمایش در نتایج جستجوی گوگل هزینه پرداخت می‌نمایید، که پرداخت هزینه شما ممکن است با انجام کلیک توسط کاربر و یا نمایش تبلیغ شما باشد.

در روش دوم تبلیغ در گوگل سایت برای کلمات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت شما بهینه‌سازی می‌گردد.

به‌این‌ترتیب سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده می‌شود؛

که این روش را سئو می‌نامند.

در حقیقت می‌توان کم‌هزینه‌ترین روش برای بالا بردن موتورهای جستجو را سئو نام برد.

که این امر با آموزش و یادگیری سریع شما را به هدف نزدیک‌تر می‌کند.

 نبرد صفحه اول گوگل
نبرد صفحه اول گوگل

چرا سئو از تبلیغات گوگلی بهتر است؟

سئو یک بهینه‌ساز سایت در مدت‌زمان طولانی و دائمی است؛ و در هر زمان و مکان بدون هزینه می‌توان آن را ارتقاء داد. اما درصورتی‌که مدت‌زمانی که برای Adwords هزینه کرده‌ایم تمام شود؛

نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل حذف خواهد شد.

با توجه به بالا رفتن نرخ ارز هزینه‌های تبلیغاتی در گوگل افزایش‌یافته است، و امکان ارتقاء Adwords با مشکلات مواجه می‌شود.

این در صورتی است که تعرفه‌های سئو و انجام بهینه‌سازی سایت با سئو تغییری نخواهد کرد.

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات پیش رو برای Adwords این است که، ممکن است گوگل در آینده خدمات Adwords را برای ایران به‌صورت کامل مسدود کند.

این امر باعث ضرر فراوانی برای شرکت‌هایی می‌شود که هزینه‌ی تبلیغاتی خود را بر روی گوگل Adwords می‌گذارند.

توجه داشته باشید که قبلاً گوگل Adwords در ایران فیلتر شده بود و امکان استفاده از آن وجود نداشت؛ پس ممکن است این اتفاق مجدد پیش آید. این امر برای کسب‌وکارهای اینترنتی اصلاً خوشایند نیست.

چرا باید خودمان سئو را یاد بگیریم؟

اگر شما بخواهید به‌عنوان مدیر یک سایت کسب‌وکار خودتان را ارتقا دهید؛ می‌بایست تمام زیروبم‌های راه‌اندازی یک سایت حرفه‌ای و همچنین کسب‌وکار اینترنتی را یاد بگیرید. خب یکی از مهم‌ترین این عوامل جستجو در گوگل است. یادگیری سئو و راه‌اندازی آن بر روی سایت، کم‌هزینه‌ترین و آسان‌ترین روشی است که می‌توانید انجام دهید.

ازآنجاکه در ایران استفاده از گوگل به‌مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجوگر است؛

پس یادگیری سئو امری واجب برای وبمستران و مدیران سایت‌های بزرگ و کسب‌وکارهای اینترنتی است.

حال اگر بخواهیم از صفر کسب‌وکار خو را راه‌اندازی کنیم، می‌بایست از همین امروز آموزش سئو وردپرس را به‌صورت پیشرفته شروع کنیم.

آموزش افزایش ورودی گوگل

اینکه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید کار آسانی نیست.

ابتدا می‌بایست تمام قوانین سئو را یاد بگیرید و آن‌ها را بر روی سایت خود اجرا کنید. ورود به نتایج جستجوی گوگل رایگان و آسان است؛ شما حتی نیازی به ارسال سایت خود به گوگل ندارید؛

گوگل یک موتور جستجوی کاملاً اتوماتیک است. اما اجرای سئو بر روی سایت خود از یک سری قانون و عملیات تشکیل‌شده است، که در حین راه‌اندازی سایت می‌بایست آن‌ها را انجام دهید. ازاین‌رو ابتدا آموزش کامل سئو را خوانده و سپس آن را اجرا کنید.

برای اینکه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید می‌بایست ابتدا یک سئو کار حرفه‌ای شویم.

این امر کار دشواری نیست؛ برای انجام آن کافی است آموزش‌های لازم را یاد بگیریم.

توجه کنید که اگر وب‌سایت شما تعداد زیادی صفحه داشته باشد، ساختار سایت و طبقه‌بندی بسیار مهم است.

به‌عنوان‌مثال شما اگر 100 صفحه محصول داشته باشید آن‌ها را چگونه بهینه‌سازی می‌کنید؟ صفحه به صفحه درست است؟!

در این صورت، برای بهینه‌سازی صفحه خود هزینه زیادی را باید پرداخت کنید. مطمئن شوید که صفحه دارای محتوای کافی و عالی است، به‌طوری‌که برای کلمه کلیدی که بیشتر عمومی است رتبه قابل‌توجهی داشته باشید.

با بهینه‌سازی صفحات طبقه‌بندی‌شده، و قرار دادن آن در موقعیت مناسب در ساختار سایت، به هر صفحه محصول تکی کمک می‌کنید که در هر دسته‌بندی که مناسب‌تر است قرار بگیرد.

اگر گزینه‌های فلیتر و گزینه‌های جستجو را در طول مسیر بهینه‌سازی کنید، بدون هیچ زحمتی صرفه‌جویی خواهید کرد!

تاثیر محتوا و کیفیت آن بر سئو سایت

شما باید روی محتوای باکیفیت سرمایه‌گذاری کنید. درباره چیزهایی بنویسید که مشتریان و بازدیدکنندگان به آن‌ها نیاز دارند. از طریق مقالات عالی آن‌ها را سرگرم یا به آن‌ها اطلاع‌رسانی کنید. همچنین یک زیربنای منظم برای بازدیدکنندگان درست کنید، یا با نوشتن محتوای عالی، و یا تمرکز بر روی محصولاتی که کمتر به آنها توجه شده است و بسیاری از مردم این محصولات را خیلی دوست دارند، توجه کاربران را به سایت خود جلب کنید.

اگر وب‌سایت شما به‌اندازه کافی چشمگیر باشد؛ سایت‌های دیگر حتماً دوست دارند که به سایت شما لینک دهند. به‌این‌ترتیب رتبه شما بالا خواهد رفت؛ و به لطف گوگل، می‌توانید به‌درستی به نقطه بالا برسید. البته، می‌توانید از آژانس‌های سئو که در این زمینه واقعی کار می‌کنند برای این کار راهنمایی بگیرید! این یک فریب نیست، بهینه‌سازی است که به‌شدت موفقیت‌آمیز است.

داشتن یک سایت عالی با محتوای باکیفیت، یک تجربه کاربری عالی و امنیت رتبه‌بندی شما را بهبود نخواهد داد؛ هرچند در بلندمدت قطعاً تأثیر مثبتی روی سئوی شما خواهد داشت. وب‌سایت‌های جذاب شانس بیشتری را دارند که توجه رسانه‌های اجتماعی را دریافت کنند. این‌ها دقیقاً چیزهایی هستند که نیاز دارید تا مطمئن شوید وب‌سایت شما در طولانی‌مدت رتبه خوبی را حفظ خواهد کرد. اگر هیچ‌کس در مورد وب‌سایت شما در رسانه‌های اجتماعی صحبت نکند، گوگل چگونه می‌تواند فکر کند که یک وب‌سایت خوب است؟

درنتیجه وب‌سایت‌های عالی نرخ تبدیل بالاتری نیز خواهند داشت. اگر مخاطبان سایت شما را دوست داشته باشند احتمال اینکه محصولات شما را بخرند یا دوباره به سایت شما بازگردند خیلی بیشتر است.

داشتن رتبه بهتر در نتایج گوگل

در دنیای واقعی هیچ ترفندی وجود ندارد که به شما کمک کند تا رتبه بهتری را داشته باشید. باید هر کاری را که می‌توانید انجام دهید تا وب‌سایت جذابی برای کاربران و موتورهای جستجو داشته باشید. افزونه سئو یک راه آسان برای بهینه‌سازی وب‌سایت فراهم می‌کند. اما به شما نیاز دارد تا بهینه‌سازی کنید.

انجام سئو بر روی سایت نیاز به تجربه و تخصص فراوانی دارد. این امر به این معنی نیست که هرکسی نمی‌تواند سئو سایت خود را ارتقاء دهد؛ بلکه به‌دست آوردن تجربه و تخصص نیاز به یادگیری صحیح و کاربردی دارد. شما با یک آموزش مفید می‌توانید سایت خود را سئو کنید. امور اصلی و کاربردی را در آموزش نبرد صفحه اول گوگل مشاهده نمایید.

آموزش سئو وردپرس به روش حرفه‌ای‌ها

همان‌طور که می‌دانید در هر وب‌سایت، سئو و افزایش ورودی گوگل یک امر حیاتی می‌باشد. امروزه هر مدیر حرفه‌ای در هر کسب‌وکاری می‌بایست بتواند امور مربوط به سئو وب‌سایت خودش را انجام دهد. پکیجی که مشاهده می‌کنید شامل ساعت‌ها ویدیو آموزشی سئو به شکل حرفه‌ای می‌باشد؛ و یکی از خصوصیات این پکیج برای دوستانی که خریداری کرده‌اند، آپدیت مداوم بر اساس الگوریتم‌های بروز گوگل می‌باشد. شما می‌توانید ویدیوهای آموزشی این پکیج را از بخش پروفایل کاربری خود، دانلود و یا به‌صورت آنلاین مشاهده بفرمایید.

در دوره آموزش سئو وردپرس تکنیک‌هایی گفته‌شده که سال‌ها تجربه را در خود جای‌داده است. شما با این تکنیک‌ها می‌توانید کارهای جالبی را در سئو سایت خود انجام دهید. به‌عنوان‌مثال ایندکس کردن مطالب در عرض پنج دقیقه در گوگل به‌راحتی برای شما امکان‌پذیر است. به این شکل که شما یک پست را در سایت منتشر می‌کنید و در عرض پنج دقیقه در گوگل ایندکس خواهد شد. همین نکته می‌تواند کاربران را به سمت سایت شما بکشاند و سود شما را چندین برابر کند.

تعداد از افزونه‌های سئو در وردپرس

افزونه‌هایی جهت افزایش سئو به‌صورت از پیش طراحی‌شده موجود هستند؛ که برخی از آن‌ها به‌صورت رایگان و برخی دیگر با پرداخت هزینه در اختیار شما قرار می‌گیرند. هزاران افزونه برای افزایش سئو سایت طراحی‌شده که تمامی افراد مبتدی و یا حرفه‌ای می‌توانند از این افزونه‌ها استفاده کنند. از مهم‌ترین و پرکاربردترین این افزونه‌ها می‌توان به Yoast seo و All in one seo pack اشاره‌کنیم.

 نبرد صفحه اول گوگل
نبرد صفحه اول گوگل

ثبت سایت در دایرکتوری برای افزایش سئو

وب­‌دایرکتوری‌­ها سایت‌­های مرجعی هستند که وب‌سایت شما را با توجه به اینکه در چه زمینه‌هایی فعالیت می‌کنید دسته‌بندی می‌کنند؛

که شما می‌توانید لینک سایت خودتان را به‌صورت دستی و اتوماتیک در آن وارد آن کنید. البته به شما پیشنهاد می‌­کنیم از روش دستی استفاده کنید.

چراکه ممکن است در روش اتومات، لینک شما در دسته‌بندی مناسب خودش قرار نگیرد.

وب‌دایرکتوری‌ها دو دسته رایگان و غیر رایگان دارند؛ شما باید توجه زیادی در انتخاب آن‌ها داشته باشید. چراکه وب­‌دایرکتوری‌­ها می‌توانند علاوه بر تأثیرات مثبت، تأثیر منفی نیز بر سایت شما داشته باشد.

دایرکتوری‌ها می‌توانند برای کاربران نیز مفید باشند، به این صورت که زمانی که سایت‌­ها به‌صورت دسته‌بندی شده باشد کاربر راحت‌تر و سریع‌تر به سایت موردنظر خودش می‌رسد؛ که این امر نیز در سئو سایت تأثیر مثبت دارد.

سئو تصاویر را دست کم نگیرید!

در یک وب‌سایت تصاویر نسبت به مطالب از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. تصاویر قادرند در ابتدای ورود یک کاربر به سایت او را جذب و ترغیب به ماندن در سایت کنند. همچنین شما می‌توانید فعالیت سایت خود را تنها با یک عکس به کاربر نشان بدهند. علاوه بر این تصاویر این امکان را دارند که محصولات شما را به کاربر به خوبی معرفی کنند.

معمولاً سئو تصاویر زیاد موردتوجه قرار نگرفته و دراین‌باره توضیحات زیادی داده نمی‌شود. اینکه شما در مقالات موجود در وب‌سایت خود تصاویر مربوط به آن را قرار دهید باعث می‌شود کاربری که به سایت شما مراجعه کرده از خواندن آن مقاله خسته نشود، و علاقه‌مند به ماندن در سایت شما شود. این امر نه تنها باعث بالا بردن رتبه سایت شما می‌­شود، بلکه پیشرفت و فروش بالا برای وب‌سایت‌های فروشگاهی را به دنبال دارد.

اسم تصاویر در وب‌سایت شما بسیار مورد اهمیت است. درواقع اسم تصاویر محتوای آن را به کاربر نمایش می‌دهد. هر تصویر به‌صورت پیش‌فرض یک اسم دارد اما شما زمانی که می‌خواهید یک تصویر را در سایت خودتان به اشتراک بگذارید؛ بایستی عنوان آن را با توجه به محتوای آن تغییر بدهید.

همچنین اگر می‌خواهید سئو سایت خود را افزایش دهید لازم است به مواردی مانند Alt تصاویر توجه بیشتری کنید. در متن Alt عنوان تصاویر را حتماً بنویسید؛ با انجام این کار سایت شما در نتایج گوگل عملکرد بهتری پیدا می‌کند. زمانی‌که یک کاربر متنی را جست‌وجو می‌کند، اگر با تصاویر وب‌سایت شما مرتبط باشد تصویر مربوطه را برای کاربر به نمایش درمی‌آورد.

تاثیر وبمستر تولز یا سرچ کنسول در سئو وب‌سایت

ابزارهای زیادی می­توانند به شما در بالا بردن سئو سایتتان کمک کنند، اما برخی از این ابزارها از اهمیت کمتر و یا بیشتری برخوردار هستند. یکی از ابزارهایی که می‌تواند در این مورد بسیار مفید باشد، گوگل وبمستر تولز است. یکی از دلایلی که این ابزار را از بیشتر ابزارها جدا می‌کند ارائه آن توسط گوگل می­باشد. درواقع این ابزار چون از طرف گوگل ارائه‌شده از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است، و اعتبار خود را توسط گوگل تأمین کرده است.

این ابزار با بررسی کردن کلمات کلیدی سایت شما، کاربران را به وب‌سایت شما راهنمایی می‌کند. درواقع میزان بازدیدکنندگان سایت شما با استفاده از این ابزار افزایش به سزایی پیدا می‌کند. درنتیجه این موضوع باعث بالا رفتن سئو سایت می‌شود. گوگل وبمستر تولز نه تنها برای صاحبان وب‌سایت بلکه برای کاربران نیز مفید است.

تاثیر بک لینک در سئو

بک لینک یعنی اینکه ما یک لینک را با یک کلمه منحصربه‌فرد از یک وب‌سایت دیگر خریداری کرده و آن وب‌سایت لینک سایت ما را در صفحات مختلف خود قرار دهد. اگر لینک‌های ما در سایت‌های معتبرتری نشان داده شوند؛ درنتیجه لینک ما در گوگل نتایج بهتری خواهد داشت و سئو سایت ما رتبه بهتری را کسب می‌کند.

در پکیج آموزش سئو وردپرس تأثیر بک لینک و چرایی خرید آن را به شما آموزش می‌­دهیم. همچنین در مورد خریداری کردن و یا نکردن بک‌ لینک‌­های مدت‌دار و یا دائمی هم به شما توضیح داده می‌­شود.

در دوره آموزش سئو وردپرس به چه سوالاتی پاسخ می دهیم؟

 • سئوی وبسایت چه اهمیتی در وب و بازاریابی اینترنتی دارد؟
 • نقشه سایت چیست و چه کنیم که در رشد وبسایت ما تاثیر مثبت داشته باشد؟
 • چگونه مطالب سایت را در کمتر از 5 دقیقه در گوگل ثبت کنیم؟!
 • چگونه یک پست مفید و سئو شده در وردپرس ارسال کنیم؟
 • ارور های گوگل وبمستر چیست و چگونه آنها را رفع کنیم؟
 • چگونه افزونه سئو وردپرس را طوری تنظیم کنیم که بیشترین ورودی گوگل را داشته باشیم؟
 • چطور کلمات کلیدی مورد نظر را برای مطالب سایت وردپرس پیدا کنیم.
 • چطور سایت میهن وردپرس را به صفحه اول گوگل رساندیم؟!
 • و ارائه نکات ریز دیگر درباره نحوه افزایش ورودی گوگل سایت شما…
 نبرد صفحه اول گوگل
نبرد صفحه اول گوگل

این دوره مناسب چه افرادی هست؟

 • مدیران وبسایت های اینترنتی که به افزایش رتبه و بازدید سایت خود اهمیت می دهند.
 • علاقه مندان به بازاریابی آنلاین و SEM – search engine marketing
 • افرادی که می خواهند بدون صرف هزینه های تبلیغاتی فروش خود را بصورت رایگان افزایش دهند.
 • افرادی که می خواهند بدون پرداخت هزینه های نجومی به سئو کارها ، خودشان سایتشان را بهینه سازی کنند.

سرفصل‌های این دوره آموزشی

 • سئو چیست؟
 • موارد مورد نیاز برای سئو
 • سئو کلاه سیاه چیست؟
 • سئو کلاه سفید و کلاه خاکستری چیست؟
 • کلمه کلیدی کانونی چیست؟
 • سرچ کنسول یا وبمستر تولز چیست؟
 • تفاوت سئو و Google Adwords
 • تاثیر تبلیغاتی گوگل در سئو
 • تگ Title و تاثیر آن در سئو
 • Meta Description و تاثیر آن در سئو
 • تگ Keywords و تاثیر آن در سئو
 • تاثیر تگ یا برچسب‌های وردپرس در سئو
 • استفاده مناسب از برچسب‌های وردپرس در سئو
 • پیدا کردن کلمه کلیدی کانونی برای هر صفحه
 • تعداد کلمات مورد نیاز پست برای سئوی مناسب
 • Heading‌ها در سئو
 • استفاده مناسب از هدینگ‌ها برای سئو
 • تگ Strong در سئو
 • لینک دهی داخلی و استفاده مناسب از آن
 • نوشتن یک پست سئو شده در وردپرس بصورت عملی
 • نقشه سایت چیست؟ تاثیر نقشه سایت در سئو
 • بهترین افزونه سئو برای وردپرس
 • انجام تنظیمات کامل افزونه سئو وردپرس
 • لینک بخریم یا نه؟ چطور؟
 • سئو کردن تصاویر وردپرس
 • نقش سرعت سایت در سئو
 • محتوای تکراری یا Duplicate Content در سئو
 • حل مشکل محتوای تکراری در سئو
 • حل مشکل محتوای تکراری صفحه‌بندی وردپرس
 • لینک‌های زیاد تولید نکنید!
 • ستاره دار کردن نتایج گوگل! آری یا نه؟! چطور؟
 • نمایش مسیر کاربر در گوگل
 • فایل ربات و تاثیر آن در سئو
 • نقش خطاهای سایت و سرور در سئو
 • موبایل ریسپانسیو و تاثیر آن در سئو
 • AMP چیست؟ افزایش چند برابری ورودی گوگل موبایلی با AMP
 • SSL و تاثیر آن در سئو
 • این‌کارها را نکنید!
 • Auto Content چیست؟
 • Cloaking چیست؟
 • sneaky redirects چیست؟
 • Hidden text چیست؟
 • Doorway Pages چیست؟
 • Scraped content چیست؟
 • Irrelevant Keywords چیست؟
 • Phishing/Trojan چیست؟
 • Abusing RichSnippets نکنید!
 • حالا اگر اشتباه کردیم چی؟
 • سئو کردن دسته‌بندی‌های وردپرس
 • ثبت مطالب در عرض چند دقیقه در گوگل!!!
 • Google Discovery چیست؟
 • سند باکس گوگل چیست؟
 • HoneyMoon یا ماه عسل وب‌سایت
 • اصطلاحات رایج در سئو
 • سئو آن پیج و آف پیج چیست؟
 • SEM چیست؟
 • SMO چیست؟
 • SMM چیست؟
 • PPC چیست؟
 • HEO چیست؟
 • Anchor text چیست؟
 • Crawler یا Robot یا Spider چیست؟
 • ترافیک چیست؟
 • منظور از ریدایرکت چیست؟
 • از URL فارسی استفاده کنیم یا لاتین؟
 • نقش دامنه و پسوند دامین در سئو
 • نسبت متن به کد در سئو
 • به‌روز رسانی به موقع وب‌سایت
 • استفاده از پست مهمان
 • الگوریتم‌ گوگل چیست؟
 • الگوریتم‌های معروف گوگل
 • الگوریتم PayDay Loan
 • الگوریتم Mobile Friendly
 • الگوریتم Panda
 • الگوریتم Penguin
 • الگوریتم کبوتر گوگل
 • الگوریتم مرغ مگس خوار
 • الگوریتم Pirate
 • الگوریتم Zebra
 • الگوریتم Mobile Geddon
 • الگوریتم TopHeavy
 • الگوریتم Freshness
 • الگوریتم EMD
 • الگوریتم Florida 2
 • ارتباط الکسا و سئو
 • و ادامه آموزش در آپدیت‌ها …

اگر مال به شرکت در اموزش حضوری هستید با پل های ارتباطی وب سایت مهراکت ایمیل و شماره تماس مدیریت که در منوی سایت قابل مشاهده هست و نیز در بخش نظرات در همین صفحه با تیم ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم صورت پذیرد.

 

موفق باشید…

 

2 دیدگاه دربارهٔ «نبرد صفحه اول گوگل»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *