حذف آواتار در وردپرس

حذف آواتار در وردپرس

حذف آواتار در وردپرس

سلام به شما همراهان همیشگی مهراکت. در این بخش از مقالات آموزشی مان قصد داریم به آموزش حذف کردن آواتار در وردپرس بپردازیم که از مهمترین مباحث طراحی و راه اندازی سایت به شمار می رود. از این رو ضمن سپاس از شما دعوت می کنیم جهت تکمیل دانش خود ادامه این مطلب را در مهراکت با عنوان حذف آواتار در وردپرس همراه باشید.

گراواتار چیست؟

گراواتار یک سیستم است که به‌وسیله آن شما می‌توانید تصویر پروفایل منحصربه‌فرد خود را داشته باشید. توسط گراواتار شما می‌توانید در هر سایتی که کامنت می‌گذارید تصویر انتخابی خود به‌جای پروفایل به دیگر کاربران نمایش داده شود. امروزه اکثر کاربران و سایت‌ها از گراوتار برای نمایش پروفایل استفاده می‌کنند.

به‌وسیله گراواتار شما می‌توانید در سایت‌های دیگر یک هویت ثابت داشته باشید. این یک هویت آنلاین برای شما به شمار می‌رود؛ و شما می‌توانید توسط آن در سایر سایت‌ها با هویت خود فعالیت داشته باشید. این موضوع سبب می‌شود شما شناخته‌تر شوید. اگر شما صاحب یک شرکت هستید می‌توانید از آرم شرکت خود به‌عنوان گراواتار استفاده کنید و خود را به سایر کاربران بیشتر نشان دهید. درواقع با این کار شما را به رسمیت می‌شناسند.

وردپرس به‌عنوان یک سیستم مدیریت محتوا از محبوبیت بالایی برخوردار است و از گراواتار پشتیبانی می‌کند. گراواتار سبب می‌شود افراد در سایر سایت‌ها با دیدن تصویر پروفایل شما، نظرشان به شما جلب شود. و شما با این کار نوعی برند مخصوص به خود را دنیای وب به سایر سایت‌ها و کاربران نمایش می‌دهدید.

برای این کار ابتدا شما باید وارد صفحه اصلی گراواتار شوید و تصویر انتخابی خود را جهت نمایش در دیگر سایت‌ها انتخاب کنید. حتی شما امکان این را دارید که چند تصویر انتخاب کنید و مشخص کنید در هر سایتی چه تصویری نمایش داده شود. شما می‌توانید این کار را به‌راحتی انجام دهید.

بهتر است شما همان ایمیلی را در گراواتار وارد کنید که با آن نظراتتان را وارد می‌کنید و در وب با آن فعالی دارید. شما می‌توانید برای این کار از آواتار پیش‌فرض استفاده کنید. اما توصیه می‌کنم برای اینکه برند منحصربه‌فرد خود را داشته باشید از گراواتار مخصوص خود استفاده کنید.

تصویر پیشفرض آواتار در وردپرس

اگر تنظیمات قسمت آواتار را تغییر نداده باشید به صورت پیشفرض تصویر زیر برای کاربران در نظر گرفته شده است:

برای دسترسی به قسمت تنظیمات آواتار، از پیشخوان وردپرس بخش تنظیمات > گفتگو را انتخاب کنید:

حذف آواتار در وردپرس
حذف آواتار در وردپرس

بعد در قسمت پاییین صفحه در بخش نیمرخ‌ها می توانید به تنظیمات آواتار در وردپرس دسترسی داشته باشید.

تنظیمات آواتار در وردپرس

خب بریم یه نگاهی به گزینه های این قسمت داشته باشیم:

نمایش نیمرخ:

برای فعال کردن آواتار در وردپرس باید این گزینه را فعال کنید، اگر هم سایتی دارید که نیازی به آواتار ندارد می توانید از این قسمت آواتار در سایتتان را غیر فعال کنید.

بیشترین رتبه بندی:

در این قسمت تنظیمات برای نمایش گراواتار ها در رده های سنی مختلف است ، بهترین گزینه همان گزینه پیشنهادی خود وردپرس یعنی گروه سنی G: مناسب برای همه مخاطبان می باشد.

نیم‌رخ پیش‌فرض آواتار در وردپرس:

در این قسمت می توانید با توجه به گزینه های پیشنهادی تصاویر پیش فرض کاربران را تغییر دهید ، اگر از
گزینه => نشان Gravatar
استفاده کنید تصاویر کاربرانتان از سایت معروف گراواتار آپلود خواهد شد، در ادامه مقاله به معرفی این سرویس وردپرس می پردازیم.

گراواتار Gravatar چیست؟

گراواتار نوعی سرویس برای آواتار در وردپرس است، طرز کار و استفاده از آن بدین صورت است که کاربران سایت های وردپرس در آن عضو شده و تصویری را برای آواتار خود در سایت های وردپرسی آپلود می کنند. سپس در هر سایت وردپرسی که عضو شوند یا دیدگاهی ثبت کنند تصویری که در این سرویس به ثبت رسانده اند به نمایش در خواهد آمد. به زودی مقاله ای در رابطه با آموزش کامل ثبت نام و استفاده از گراواتار را منتشر خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *