hotjar چیست

hotjar چیست

با سلام به تمامی دوستداران سئوبلک به مقاله “hotjar چیست” خوش امدید

می‌خواهم به شما سرویس فوق‌العاده‌ای را معرفی کنم که تمام رفتار کاربرانتان را بررسی و به شما گزارش می‌دهد
و شما به‌راحتی می‌توانید تحلیل دقیقی از رفتار بازدیدکنندگان سایت‌تان را داشته باشید.
اسم این سرویس«هات جار» است.

معرفی هات جار

 اولین قدم این است که به این سایت مراجعه کنید و عضو سایت شوید، سرویس‌های پیشرفته این سایت پولی است ولی فعلا می‌توانید از گزینه‌ی Basic یا رایگان آن استفاده کنید که محدودیت‌هایی دارد، ولی همین سرویس رایگان دید بسیار عمیق و ارزشمندی درباره‌ی بازدیدکنندگان سایت به شما می‌دهد.

شما می‌توانید انتخاب کنید آیا می‌خواهید فیلم رفتار تک‌تک بازدیدکنندگان سایت ثبت شود که این تکنولوژی بسیار جالبی است که بعد از فعال‌سازی این سرویس روی سایت‌تان، می‌توانید فیلم‌هایی را ببینید که دقیقا رفتار بازدیدکننده‌ی شما در یک صفحه‌ی خاص است. مثلا ببینید ماوسش را به کجاها حرکت داده، کجاها کلیک کرده و از چه صفحه‌ای به چه صفحه‌ای رفته و کجا از سایت‌تان خارج‌شده است.

hotjar چیست

شاید چند سال پیش چنین ایده‌ای فقط یک رویا بود، ولی اکنون می‌توانید بنشینید و فیلم تک‌تک بازدیدکنندگان سایت‌تان را ببینید و ده‌ها ایده برای بهبود سایت‌تان به‌دست آورید.

در دومین قدم انتخاب می‌کنید که آیا می‌خواهید برایتان HeatMap درست شود یا خیر. HeatMap یا نقشه‌ی گرمایی تحلیلی از سایت‌تان است که نشان می‌دهد کدام قسمت‌های صفحه بیشتر مورد توجه قرارگرفته است.

hotjar چیست

بیشنتر بخوانید:

مختص شما:  featured snippets چیست

در hotjar امکان تست رایگان دو هفته ای فراهم شده که در این تست رایگان امکان ضبط ۲۰۰۰ ویدیو وجود داره که معمولا در همین دو هفته و با این تعداد ویدیو و بررسی شون خیلی از نکات و اصلاحاتی که باید انجام بدیم رو متوجه میشیم.دو قسمتی که خیلی برای ما در بین ابزارهای تحلیلی اش مهمه ، Heatmaps و Recording هستش.

hotjar چیست

برای شروع برای اینکه بتونه اطلاعات سایتتون رو دریافت کنه ، کدی رو می ده که باید در صفحاتی که می خواید مانیتور کنید اون کد رو قرار بدید.

ممنون که تا پایان با سئوبلک همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

سئو در شیراز – Copy x بخوانید...