درباره ما

درباره مهراکت

برای اولین بار در ایران، در آکادمی دیجیتال مارکتینگ مهراکت، هر نوع خدمات و تبلیغات در حوزه دیجیتال مارکتینگ برای شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه به ارمغان آورده ایم تا به راحتی بتوانید در عرصه دیجیتال بدرخشید.

 شروع و تشکیل آکادمی دیجیتال مارکتینگ مهراکت به سال ۱۳۹۰ بر میگردد و تا این لحظه افتخار ارائه خدمات سریع و با کیفیت داشته ایم که در ادامه تاریخچه فعالیت های آکادمی دیجیتال مارکتینگ مهراکت را با هم میخوانیم :

در سال ۱۳۹۰، تیم ما سایت آوزا چت (avazchat.com) که در زمینه های چت روم فارسی فعالیت داشت را با همفکری و توانایی و تلاش خود راه اندازی کردیم . با کلماتی همچون چت، چت روم، چت روم فارسی تبدیل به یکی از بزرگترین چت روم ایران شد که روزانه ۳۰۰,۰۰۰ بازدید کننده داشت. در ادامه کار، همکاری تیم ما با سایت های الی گشت، جهانی ها، آی آر پاپ، ۹۸ ایا و… شروع شد .

با بوجود آمدن تغییراتی و پیوستن جوانانی متخصص دیگر به این تیم، سایت سئو بلک (seoblack.ir) با هدف ارائه بهترین کیفیت سئو سایت و تولید محتوا (متنی) تشکیل شد. سایت سئو بلک بعد از یکسال و با ارائه خدماتی به سایت های: مرکز پوست مو و لیزر الا (ala-clinic.com)، سیتی بین (citybin.ir)، دادسرایار(dadsarayar.com) و … افق های دید خود را گسترده تر کرد و با درخواست سایت های (seoshiz.ir,citygraph.ir,wpmilad.ir,avisaweb.ir) برای همکاری که در حوزه های تخصصی سئو، وردپرس، گرافیک ، طراحی وب سایت بودند و با جلسات مکرر و شناسایی افراد و تخصص و توانایی های لازم آن ها تصمیم بر این شد که آکادمی دیجیتال مارکتینگ مهراکت با مجموعه افراد متخصص، خلاق و‌ جوان به صورت یک آکادمی قوی و با تجربه کار خود را استارت بزنند.

مهراکت چه خدماتی ارائه می دهد؟

‌خدماتی که در مجموعه مهراکت در نظر گرفته شدند از جمله : سئو، تولید محتوا، طراحی سایت ، انیمیشن سازی ، طراحی گرافیک ، ساخت صفحه ویکی پدیا ، خرید بازدید کننده ، مدیریت شبکه های اجتماعی و … .
در حوزه هایی که از قبل کار کردیم :
گردشگری ، پزشکی ، خدماتی، خبری ، فروشگاهی ، زیبایی ، حقوقی و it بوده است .
و همچنین همکاری با سایت ها «آفتاب نیوز» ، « وانا نیوز» ، « الی گشت» ، «جهانی ها» ، «آلا کلینیک» ، « دات سرایار» ، «شیرازیاب» ، «سیتی بین» و… را داشته ایم.

هم اکنون مهراکت متشکل از تیمی جوان و مجرب حاضر است تا تمامی خدمات خود را به شما عرضه کند…

فرانک اقتداری

مشاور و بازاریاب

حامد حبیبی

متخصص سئو

سمیرا روستا

تیم سئو

مریم عبدی

طراح سایت

علی عارف نیا

مدیرعامل