خرید اکانت moz pro

خرید اکانت moz pro

خرید اکانت moz pro

یا سلام خدمت شما عزیزان مهرامت در این بخش از سری آموزش ها و مقالات مهراکت قصد داریم به بررسی موضوع مهمی در سئو بپردازیم بنام خرید اکانت moz pro.در این نوشته به موضوعاتی از قبیل moz چیست؟ آموزش ابزارهای سایت moz و چطور با خرید اکانت Moz pro سایت رقبا رو به صورت دقیق بررسی کنیم می پردازیم.امیدواریم برای شما عزیزان مفید واقع شود.

moz چیست؟

خرید اکانت moz pro

خرید اکانت moz pro

وبسایتی است که ابزارهای کارآمدی را در اختیار سئوکاران و کسانی که میخواهند اطلاعات دقیق تری از سئو وبسایت خودشان یا شرکت و فروشگاهشان داشته باشند قرار داده است. این ابزار کارآمد بسیار مورد توجه سئو کاران قرار گرفته است و شما هم می توانید از این ابزار استفاده کنید حتی اگر چیزی در مورد آن نمی دانید و نمی دانید دقیقا چطور باید از این ابزار استفاده کرد. ما در ادامه این صفحه برای شما آموزش استفاده از ابزار های حرفه ای ماز پرو ( یا موز پرو به اصطلاح بعضی دوستان ) قرار دادیم تا بتوانید سئو وبسایتتان را آنالیز کنید و در قدم بعدی آن را بهبود ببخشید.

خرید اکانت moz pro

خرید اکانت moz اصلا روند سختی نیست . شما به راحتی بعد از وارد کردن مشخصاتتان و پرداخت هزینه ناچیز ۲۶ هزار تومان دیگر کارتان تمام شده است و بقیه کارهای مورد نیاز را تیم ما انجام خواهد داد ما این روند خرید اکانت moz pro را برای شما را پیگیری خواهیم کرد و اکانت ویژه آن را برای شما تهیه خواهیم نمود و به ایمیل شما اطلاعات ورود به سایت moz را ارسال خواهیم کرد. به همین راحتی شما هم می توانید از امکانات ویژه این سایت بهره مند شوید. اگر اکانت moz را تهیه نکنید نمی توانید به خوبی از تمامی امکانات این اکانت سئویی عالی استفاده نمائید.

آموزش ابزارهای سایت moz

در اولین مرحله شما باید اکانت Moz pro را خریداری نمایید تا بتوانید از این امکانات استفاده کنید. بعد از خریداری کردن اکانت ویژه این سایت می توانید از تمامی ابزاری های آن استفاده نمایید و اما نحوه استفاده آن را در ادامه به طور کامل برایتان شرح می دهیم.

مختص شما:  ترفندهای جدید سئو

ابزار link explorer سایت Moz

این ابزار فوق العاده به شما این امکان رو میده تا آدرس یک صفحه چه از سایت خودتون و چه از سایت رقبانتون رو بدید و اون رو بررسی کنید. ابزار link explorer  در قسمت پولی و ویژه این سایت موجود هستش که برای اون باید حتما اکانت moz pro رو خریداری کنید تا بتونید از این ابزار استفاه کنید.

اما موضوع اینجاست که این ابزار چه کمکی به ما در روند بهبود سئو سایتمون میتونه انجام بده؟ ببینید شما با این ابزار می تونید بک لینک های سایت های رقبا که برای خودشون ساختن یا به طور طبیعی بک لینک گرفتن رو بررسی کنید، همچنین شما می تونید صفحات برتر سایت خودتون و رقبانتون رو به راحتی بررسی کنید و ببینید که چقدر برای صفحات مختلف سایتشون لینک سازی کردن تا اطلاعات دقیق تری از اون صفحات داشته باشید.

خرید اکانت moz pro

خرید اکانت moz pro

شما با خرید اکانت moz حتی می تونید به صورت دقیق اون لینک ها رو بررسی کنید و به اون لینک ها برید تا اگر که امکانش وجود داشت شما هم از اون سایت ها بک لینک برای سایت خودتون تهیه کنید. البته که همه اون بک لینک ها ممکن است کاملا مناسب نباشند و باید بعد از بررسی دامین آتوریتی و اسپم اسکور اون ها تصمیم نهایی رو بگیرید.

ما با استفاده از این ابزار فوق العاده می توانیم میزان اسپم اسکور صفحات مختلف سایت خودمان و دیگر وبسایت ها را بررسی نمائیم. این بررسی زمانی بسیار برای ما مفید است که ما لینک های دیگر وبسایت ها به وبسایتمان را بررسی نمائیم.

بررسی سئو داخلی یا onpege با اکانت moz

سئو داخلی در واقع همان اصولی سئویی است که باید در داخل سایت انجام دهید که شامل محتوا و موارد فنی می شود. حال بررسی تمامی پارامتر های آن شاید به صورتی دستی کمی دشوار باشد و زمان بسیار زیادی را از ما بگیرد.

برای مثال یکی از پارامتر های سئو داخلی چگالی کلمات کلیدی می باشد. اگر بخواهید خودتان آن را محاسبه کنید شاید برخی اوقات اشتباه کنید و در صورت درست محاسبه کردن آن نیز زمان بسیار زیادی را از شما بگیرد که هزینه های به نسبت بیشتری برای شما خواهد داشت.

بررسی کامل ابزار Explore by Keyword

برای مثال من خرید آیفون x را در قسمت آنالیز وارد کردم و آنالیز رو زدم .در این قسمت امکانات زیادی رو در اختیاز من قرار می دهد که اون هارو باهم در ادامه بررسی خواهیم کرد. قسمت (Monthly Volume) ? آن نشان دهنده میزام جستجو آن است که به صورت روزانه انجام می شود البته در پرانتز ? باید بگویم که این عدد کاملا دقیق نیست .

مختص شما:  اموزش سئو فروشگاه اینترنتی

و میزان جستجو آن حداقل ۵ تا ۱۰ برابر عددی است که همواره در این قسمت نشان می دهد.پس هر عددی که در این قسمت برایتان نشان داد را می توانید اینطور دقیق تر محاسبه کنید.

بخش (Difficulty) ? سختی کلمه مورد نظر را به ما نشان می دهد که می توانیم .سختی کلمات کلیدی مورد نظر خودمان را از این قسمت بررسی کنیم تا بتوانیم برای کار کردن روی یک کلمه کلیدی راحت تر تصمیم گیری کنیم.
اما شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که این سختی را دقیقا چطور بررسی می کند. این سایت با بررسی ۱۰ سایت برتر یا سایت هایی که در صفحه اول جستجو قرار دارند سختی آن را محاسبه و در اختیار شما قرار می دهد.

چطور با خرید اکانت Moz pro سایت رقبا رو به صورت دقیق بررسی کنیم؟

شما با خرید اکانت moz از تیم مهراکت  و با رفتن به قسمت ویژه سایت Moz به یه سری ابزار هایی که این سایت در اکانت ویژه خودش قرار داده دسترسی پیدا می کنید. شما با این ابزار ها می تونید سایت رقبا رو به صورت کامل بررسی کنید.

برای مثال من فرض می کنم که ما یه سایت دکوراسیون منزل داریم، من کلماتی رو که مد نظرم هستش .تا در اون ها رتبه خوبی رو در گوگل کسب کنیم یادداشت می کنیم .و اون ها رو در قسمت Keyword Explorer این سایت جستجو می کنم. تا ببینم رقبای من چه سایت هایی هستند.

خرید اکانت moz pro

خرید اکانت moz pro

وقتی اون ها رو شناسایی کردم خیلی راحت می تونم بررسی کنم. وضعیت سئوی داخلی اون صفحات رو و این که از چه سایت هایی برای اون صفحات بک لینک گرفتن.

مختص شما:  آموزش سئو فروشگاه اینترنتی

خرید اکانت moz pro برای سئو سایت خودمون چه فایده ای داره؟

اگر قسمت قبلی که در مورد سئو سایت رقبا با شما صحبت کردم رو مشاهده کنید .می بینید که چطور ما از آنالیز و بررسی سایت رقبا برای بهبود سایت خودمون و رتبه گرفتن. برای کلمات کلیدی که مد نظرمون هستش استفاده می کنیم.

با خرید اکانت ماز که بسیاری از افراد اون رو به اسم اکانت موز می شناسند می توانید سئو سایت خودتون رو بررسی کنید. این بررسی در نهایت منجر به این میشه که مشکلات سئو سایتتون رو تشخیص و برای رفع اون مشکلات اقدام کنید .و ترافیک بیشتری رو به وبسایتتون هدایت کنید.

واقعاً هیچکس از ترافیک بیشتر بدش نمیاد اما زمانی ما بیشترین ترافیک رو میتونیم به وبسایتمون هدایت کنیم .که با ابزارهای درست و خوب مشکلات رو برطرف کنیم و راهکارهایی که باعث میشه .کاربران و گوگل رو خوشحال کنیم انجام دهیم.

سئو دقیق onpage وبسایت ماز به ما نشون میده چقدر روی سئو محتوا اون صفحمون کار کردیم .و چقدر نکات سئو رو در اون رعایت کردیم. هر چقدر بیشتر این نکات رو رعایت کرده باشیم طبیعتاً بین رتبه 1 تا 100 نمره بالاتری رو از این ابزار دریافت می کنیم. مشکلاتی که داره رو هم به ما اعلام می کند. مثلاً استفاده از کلمه کلیدی در عنوان صفحه و تمام نکاتی که در سئو محتوا باید رعایت شود!

 

پس از ثبت سفارش اکانت moz pro چه مدت طول میکشد تا به دست من برسد؟

بعد از خرید اکانت moz و ثبت سفارشتان اطلاعات ورود برایتان به طور معمول ۲ ساعته در پنل سفارشتان ارسال خواهد شد. چنانچه حجم سفارشات بالا باشد نهایت تا ۲۴ ساعت اطلاعات ورود را در اختیارتان قرار خواهیم داد. اما اگر بازهم به مشکل خوردید می توانید جزئیات خریدتان را به پشتیبانان ما اطلاع دهید تا سریعا بررسی شود و به سفارشتان رسیدگی گردد.

اما توجه داشته باشید که ما نیز سعیمان بر این است تا رضایت شما را در سریع ترین زمان ممکن کسب کنیم. و تجربه خوبی را از تهیه محصولات و پشتیبانی شرکت دیجیتال مارکتینگ آریا داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

خرید کلمات کلیدی از گوگل x بخوانید...