گوگل ادوردز چیست

گوگل ادوردز چیست

با سلام به همه دوستداران سئوبلک

در مقاله “گوگل ادوردز چیست“به طور کامل این سرویس تبلغات گوگل را برای شما معرفی میکنیم.

با سئوبلک همراه باشید

گوگل ادوردز چیست ؟

ادوردز یکی از سیستم های تبلیغاتی شرکت گوگل است که در آن تبلیغ کنندگان می توانند بر روی کلیدواژه های خاص سرمایه گذاری کنند تا تبلیغات آن ها در نتایج جستجو دیده شود. گوگل جایگاه مشخصی برای تبلیغات در نظر گرفته است و این جایگاه ها را به مزایده می گذارد. تبلیغ دهندگان در این مزایده شرکت می کنند و بر اساس پولی که برای هر کلمه کلیدی می پردازند، در صفحات گوگل نمایش داده می شوند. گوگل ادوردز بزرگترین منبع درآمد گوگل است (گوگل ادوردز رایگان یک شوخیه). تجارت های بسیاری از این سرویس تبلیغاتی به طور ثابت استفاده می کنند و هزینه های بالایی را در صرف تبلیغات در گوگل ادوردز می نمایند.

گوگل ادوردز چیست

آموزش گوگل ادوردز برای چه کسانی کاربرد دارد؟

صاحب هر نوع کسب و کاری باشید می توانید از خدمات ادوردز استفاده کنید. بسته به رقابتی بودن کلیدواژه هایی که شما بر روی آن سرمایه گذاری می کنید و اثرگذاری انتخاب کلمه کلیدی در تبدیل کاربر به مشتری، گوگل ادوردز ممکن است برای کسب و کارتان موثر باشد یا نباشد. برای بیشتر کسب و کارها، این سیستم تبلیغاتی بسیار موثر بوده است. اگر شما سرمایه خود را با به کار بردن کلیدواژه های نادرست هدر ندهید و کلمات مناسبی برای تبلیغات استفاده کنید، می توانید نتایج خوبی به دست آورید .

  • اگر بر روی کلمه کلیدی مورد نظرتان سئوی قوی ندارید و در لینک های اول صفحه اول گوگل نیستید، با پرداخت هزینه می توانید در جایگاه اول گوگل باشید. (چنانچه سئوی قوی داشته باشید برای شما موثر تر خواهد بود)
  • زمانی که برای مدت محدودی جشنواره یا تخفیف خاصی دارید یا می خواهید به هر دلیلی در مدت زمان محدودی در گوگل به چشم بیایید، گوگل ادوردز برای شما مناسب است.
  • چنانچه به هر طریقی ورودی بیشتر کاربران می تواند موجب بازگشت سرمایه (ROI) شما شود.
  • اگر نیازمند افزایش ترافیک ورودی سایت تان برای مدت محدود هستید.
مختص شما:  ماژول سئو اپن کارت

بیشتر بخوانید:

آگهی ادوردز در کجا نمایش داده می شود؟

وب سایت گوگل تبلیغات شما را در ردیف نتیجه جستجوی گوگل قرار می دهد. محل قرار گیری تبلیغات در گوگل بصورت غیر اختیاری می باشد و به میزان رقابت شرکت کنندگان مزایده بستگی دارد. در هر صفحه از نتایج گوگل (SERP) یک یا چند آگهی در بالای صفحه (حداکثر 4 لینک) و یک یا چند آگهی در پایین صفحه(حداکثر 3 لینک) نمایش می یابد. تعداد آگهی در یک صفحه، به میزان رقابت در کلمه کلیدی و تعداد شرکت کنندگان در مزایده بستگی دارد. وب سایت هایی که با شرکت در گوگل ادوردز در نتایج سرچ گوگل نمایش داده می شوند با حروف اختصار Ad مشخص می گردند. به تصویر زیر دقت کنید: (قسمت بنفش، نتیجه جستجوی گوگل به صورت ارگانیک می باشد)

گوگل ادوردز چیست

 

چرا لازم است گوگل ادوردز یا تبلیغات کلیکی گوگل را امتحان کنید؟

این روزها سرویس تبلیغات آنلاین خیلی زیادی وجود دارد، علاوه بر سرویس‌های کلیکی فیس‌بوک، اینستاگرام، Pinterest و تویتر سرویس‌های دیگری هم در داخل کشور وجود دارند که تبلیغات کلیکی گوگل انجام می دهند. سرویس های بینگ و یاهو را هم نباید فراموش کنیم.
با این ‌وجود و علیرغم وجود تمام گزینه‌های فوق، گوگل ادوردز هنوز بهترین سرویس تبلیغات آنلاین برای به دست آوردن مخاطبان شماست. بنابراین با وجود سرویس‌های مختلف حتماً لازم است تا گوگل ادوردز را امتحان کنید.

حرف اخر

اگر مایل به کار کردن در این حوضه هستید به مقاله آموزش گوگل ادوردز مراجعه کنید.

مختص شما:  افزونه وردپرس سئو رایگان

ممنون که تا پایان با سئوبلک همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

خرید کلمات کلیدی از گوگل x بخوانید...