کلاس های آموزشی سئو

کلاس های آموزشی سئو

کلاس های آموزشی سئو

اگر شما نمی‌دانید سئو چیست و چرا سئو مهم است می‌توانید برای کلاس های آموزشی سئو همین حالا با ما همراه شوید.ما با کلاس های آموزشی سئو در خدمت شماییم. در این قسمت کلاس های آموزشی سئو به شما کمک می کند مفاهیم سئو در ذهن شما پایه گذاری شود.

نتایج ارگانیک موتور جستجو چیست؟

نتایج ارگانیک جستجو به نتایجی می‌گویند که هزینه ای برای آن‌ها نشده است. این‌ها نتایجی هستند که از طریق سئو ی موثر به دست می‌ایند. بطور سنتی و عامیانه ۱۰ لینک اول نتایج را ارگانیک می‌گویم که همه ی ما با آن اشنا هستیم.

امروزه صفحه نتایج موتور جستجو معمولا SERP –  که مخفف search engine results pages است – خوانده می‌شود. این نتایج همراه با تبلیغات و سایت‌های پویا بیشتری نسبت به قبل همراه است .

یکی از ویژگی‌های SERP است.

یکی از مثال‌های و ویژگی‌های SERP، گوگل اسنیپیتس snippets(در برخی سایت‌هاجعبه پاسخ نامیده می‌شود).چرخنده ی عکس(image carousels) و …هستند . هر روزه قابلیت‌های جدیدی اضافه می‌شود و کاربران نیز آن را می‌خواهند.

برای مثال اگر جستجو کنید اب و هوای تهران (یا Tehran Weather)در یک جعبه اطلاعات بصورت SERP  به شما  نشان می‌دهند و شما نیازی نیست که وارد لینک یا سایتی شوید همچنین اگر رستوران را جستجو کنید همه ی رستوران‌ها در یک جعبه جمع می‌شوند و به راحتی شما می‌توانید آن‌ها را ببیند.

سئو

کلاس های آموزشی سئو

مهم است که به یاد داشته باشید

که موتور‌های جستجو از تبلیغات پول در می‌اورند. هدف آن‌ها این است که با SERP بهتر بتوانند نتایج جستجو گر را نشان دهند .در نتیجه کاری کنند که دوباره کاربران از خدمات آن‌ها استفاده کنند و مدت زمان بیشتری را در صفحات جستجو بمانند.

بعضی از ویژگی‌های SERP در گوگل ارگانیک هستند . با سئو می‌توان روی آن تاثیر گذاشت. این تاثیر را در نمایش اسنیپیتس و جعبه ی مردم پرسیدند(People Also Ask) نیز می‌توانید ببینید.

لازم است بگوییم ویژگی‌های بسیار زیادی وجود دارد که حتی اگر پولی برای تبلیغات آن بدهید هنوز هم بر روی سئو تاثیر نمی‌گذارند، این ویژگی‌ها اغلب دارای داده‌هایی هستند که از منابع داده اختصاصی مانند ویکی پدیا، WebMD و IMDb گرفته شده است.

سئو کلاه سفید در برابر سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سفید

 به سئوی گفته می‌شود که از تکنیک‌ها، روش، تجربه و قوانینی استفاده می‌کند که توسط موتورهای جستجو ایجاد شده است و تمرکز اصلی آن بر این است که کیفیت و ارزش سایت شما را بالا ببرد.

مختص شما:  موتورهای جستجو چگونه کار می کنند

سئو کلاه سیاه

 به تکنیک‌ها و روش‌هایی گفته می‌شوند که کاربران سعی دارند از طریق روش‌هایی اسپم سر موتور‌های جستجو را کلاه بزارند. در حالی که سئو کلاه سیاه می‌تواند سایت شما را بالا بیارد ولی ریسک بسیار زیادی را متوجه ی سایت شما می‌کند.

در صورتی که موتور جستجو تشخیص بدهد که شما از این نوع سئو استفاده کرده اید به احتمال خیلی زیاد سایت شما با پنالتی یا دی ایندکس(حذف شدن از نتایج جستجو) مواجه شوید.

سایت‌های پنالتی شده، کسب و کار شما را ورشکست می‌کند. و این دلیل بسیار خوبی است که شما باید حداکثر دقت و توجه را در انتخاب متخصص بهینه سازی سایت  خود بخرج بدهید.

هدف موتور‌های جستجو با کمپانی‌های سئو مشترک است

موتور‌های جستجو موفقیت شما را می‌خواهند.

در حقیقت آن‌ها پشتیبانی خوبی از تلاش‌های جامعه‌های سئو می‌کنند. برای مثال در کنفرانس‌هایی مانند Unbounce، MNsearch، SearchLove و MozCon مرتبا مهندسان و فعالان ای حوزه را جذب می‌کنند.

گوگل از طریق فوروم کمک مرکزی وبمستر (Webmaster Central Help Forum) به مدیران سایت در زمینه سئو کمک می‌کند.

«متاسفانه بینگ، در سال ۲۰۱۴ فوروم وبمستران خود را بست.»

در حالی که دستور العمل‌های وبمستران با توجه به موتور‌های جستجو می‌تواند متفاوت باشد ولی اصول آن‌ها یکی است تنها کاری که شما باید جدی بگیرید این است که سعی نکنید موتور‌های جستجور را فریب دهید و بجای آن بر روی بالا بردن تجریه کاربری بازدید کننده‌های خود تمرکز کنید.

سئو

کلاس های آموزشی سئو

چرا آموزش seo برای همه کسب‌و‌کارها مفید است؟

برای موفقیت در سئو باید تکنیک ها و استانداردهای مرتبط با این حوزه را به خوبی بشناسیم. در حال حاضر شرکت های بسیاری هستند که در زمینه آموزش seo فعالیت کرده و به شما کمک میکنند تا جایگاه سایت خود را در نتایج جستجو ارتقا دهید. ولی آیا برون سپاری سئو کار درستی است؟ هم بله و هم نه!

قبل از تصمیم گیری این نکات را در نظر داشته باشید:

مختص شما:  آموزش سئو ویدئو

1-سئو سایت ارزان نیست

با توجه به رقابت بالا در فضای اینترنت معمولا کسب جایگاه در عبارات کلیدی ارزشمند کار دشواری است. در نتیجه نرخ خدمات سئو هر روز بیشتر از گذشته میشود.

2- انتخاب متخصص سئو ساده نیست

افراد و شرکت های بسیاری در این حوزه فعالیت میکنند که بررسی عملکرد میزان تخصص آنها برای شما دشوار است. ممکن است در جلسات اولیه اصطلاحات و عباراتی به کار گرفته شود که برای شما آشنا نیست.

سئو

کلاس های آموزشی سئو

سئو در ایران

در ایران متاسفانه خیلی از وب سایت ها هستند که متاسفانه تعدادشون هم کم نیست سئو کلاه سیاه شده اند و یکی دو ماهی نسبتا موفق اند و دیگه خبری از اون وب سایت ها نیست سئو کلاه سفید بعد از اینکه در سایت نوشته شد مرحله دوم یکم زمان بره صبر میخواد تا پله پله سایت بیاد بالا و در صفحات نخست گوگل جا خشک کنه و این سئو موندگاریش تضمینیه.

من خیلی دقت کردم در اینترنت به چشم خودمم دیدم وب سایتی هست مثلا: ۶ – ۷ ساله فعالیت میکنه و روزانه هم فعالیت داره سایتی میاد رو دستش که مثلا: ۸ ماهه راه اندازی شده و فعالیتشو شروع کرده میبینی مطالب این سایتی که ۸ ماهه راه اندازی شده اومده و از اون سایت ۶ – ۷ ساله جلوتر زده و مطالبش بالای مطالب اون سایت دیده میشه به اینا میگن ایده های ناب که در سئو استفاده شده سایت اومده بالا.

اینم بگم سئو ته نداره هیشکی نمیتونه بگه من در سئو یکم حرفه ایم استادم متخصصم یا از این دسته شعارها اونی که بلد باشه واقعا از این کلمات صد من یه غاز استفاده نمیکنه عملا نشون میده و دیده میشه دیگه نیازی به این شعارها نداره.

الگوریتم های سئو

الگورتیم های سئو هر چند وقت یکبار تغییر پیدا میکنه و باید طوری بروز بود که اطلاع داشت . از این الگورتیم ها پس نتیجه میگیریم که سئو در سایت یعنی پول نقد در جیب آدم . اگر سایتی هم سئو نداشته باشه یعنی هیچ هیچ.

سئو هم مراحل متنوعی داره که هر طراحی از یک راهی وارد عمل میشه و سایت رو سئو میکنه سئو عملا از ۰ تا ۱۰۰ در سایت نوشته میشه به زبان های مختلف هم نوشته میشه بستگی به زبان اون وب سایت داره .

مختص شما:  آموزش کامل سئو pdf

زبان سایت بسیار مهمه مطلبمون اینجا به پایان میرسه در مقالات بعدی بلاگ ان شالله اگر عمری باقی مونده باشه در مورد سئو کلاه سیاه و کلاه سفید برای هر کدموشون یک مطلب اختصاصی تقدیم حضورتون میکنیم. امیدوارم از این مطلب هم نهایت لذت و استفاده رو برده باشید و به دردتون خورده باشه.شاد باشید…

کار‌هایی را که نباید انجام دهید:

·ایجاد موجودیت‌هایی در لیست کسب و کار که واجد شرایط نیستند.

·ارائه ی اطلاعات غلط در مورد کسب و کار اصلی خود به عنوان مثال ارایه ی نام کسب و کار خود با نام‌ها جغرافیایی یا کلمات کلیدی خدمات؛ یا ایجاد لیست‌هایی با ادرس تقلبی.

·استفاده از ادرس پستی و یا دفاتر مجازی بجای خیابان‌های معتبر

·استفاده نادرست از بررسی‌ها: به عنوان مثال بررسی فیک و مثبت از کسب و کار خود یا بررسی منفی و فیک از کسب و کار رقیبان خود.

رسیدن به اهداف کاربر

درک و و براورده کردن هدف کاربر بسیار مهم است. زمانی که یک فرد دنبال چیزی میگردد، آن‌ها یک نتیجه مطلوب می‌خواهند، حال هدف آن‌ها یک سوال، بلیط کنسرت یا عکس گربه باشد هدف براورده کرد نیاز کاربران است.

زمانی که یک کاربر جستجوی برای »گروه« انجام می‌دهد محتوای مورد نظر آن‌ها گروه موسیقی است یا گروه عروسی یا گروه‌های دیگر است؟

وظیفه ی شما به عنوان یک سئو کار فراهم اوردن هر چه سریع تر محتوای مورد نظر کاربر است در قالبی است که کاربر میل به آن دارد.

نوع رایج جستجوی کاربران:

رسمی: جستجو برای اطلاعات. برای مثال: »سن محمدرضا گلزار «

نابری: جستجوی برای یک سایت خاص. برای مثال: »خدمات سئو کار«

معاملاتی: جستجو برای خرید یک محصول. برای مثال: »از کجا می‌توان مانیتور بخرم«

شما می‌توانید کاربران را با استفاده از کلمات کلیدی و ارزیابی SERP به سمت سایت خود بکشید. برای مثال در صورتی که یک چرخنده عکس در بین نتایج گوگل وجود داشت می‌توانید بفهمید تعداد زیادی از کاربران صرفا به دنبال عکس‌های این کلمات کلیدی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

سئو در شیراز – Copy x بخوانید...