کتاب آموزش سئو pdf

کتاب آموزش سئو pdf

کتاب آموزش سئو pdf

اگر یک طراح سایت یا وبمستر هستید حتما می دانید که سئو وبهینه سازی سایت مهم ترین مرحله در پروسه راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. از این رو مهراکت در این مقاله به معرفی چند کتاب در زمینه سئو می پردازد که گامی بزرگ در راستای تکمیل دانش شماست. در ادامه ضمن سپاس از توجه تان دعوت می کنیم با این مطلب تحت عنوان کتاب آموزش سئو pdf همراه باشید.

کتاب سئو برای همیشه

سئو برای همیشه یعنی تمام تکنیک ها و اطلاعاتی که هرگز کهنه نمیشوند. برای افرادی که به تازگی با مفهوم سئو آشنا میشوند این کتاب یک میانبر سریع و قابل اعتماد برای تسلط خوب بر مفاهیم سئو است.

کتاب آموزش سئو pdf

کتاب آموزش سئو pdf

الگوریتم های گوگل، بازدید رایگان از باغ وحش گوگل

موفقیت در سئو نیازمند کسب دانش و تجربه بسیار است، بهترین نقطه برای شروع یادگیری شناخت عملکرد گوگل هنگام بررسی و رتبه بندی سایت ها است و برای اینکار شناخت الگوریتم های گوگل اولین قدم خواهد بود.

کتاب آموزش سئو pdf

کتاب آموزش سئو pdf

 

کتاب آموزش سئو برای همه

این کتاب توسط سایت g-ads معرفی شده است.

در این کتاب از صفر تا 100 سئو و استراتژی‌های آن برای دستیابی به رتبه‌های برتر صفحه اول گوگل آشنا شوید!

در کتاب آموزش سئو یاد می‌گیرید که موتورهای جستجو چگونه کار می‌کنند و اینکه چگونه می‌توان از قدرت موتورهای جستجو استفاده کرد. اصول اساسی سئو در یکی از فصل‌های این کتاب به تفصیل توضیح داده می‌شود.

در بخش جداگانه‌ای به آموزش پژوهش و یافتن کلمات کلیدی پرداخته شده است. تاثیر کاربردپذیری (Usability)، تجربه کاربری (UX) و محتوا (Content) بر روی سئو و رتبه سایت در موتورهای جستجو عنوان یکی دیگر از فصل‌های کتاب آموزش seo برای همگان است.

مختص شما:  خدمات سئو و بهینه سازی سایت

کتاب سئو کلاه سیاه، چیزهایی که بهتر است ندانیم!

در یک تعریف ساده میتوان گفت؛ سئو کلاه سیاه مجموعه ای از تکنیک ها برای کسب جایگاه سریع در نتایج جستجو است که با استانداردها و الگوریتم های پیشنهادی گوگل در تضاد است.

کتاب آموزش بک لینک سازی با تکنیک های کلاه سفید

تاثیر لینک بر سئو انکار ناپذیر است ولی این تاثیر همانقدر که میتواند مثبت باشد ممکن است منفی نیز باشد، در نتیجه برای لینک سازی نیازمند شناخت مسیرهای درست و استراتژی های کارآمد هستیم. در این کتاب شما با مهمترین تکنیک های لینک سازی کلاه سفید آشنا میشوید.

کتاب آموزش سئو pdf

کتاب آموزش سئو pdf

 

کتاب یک یا دوهزار و یک

اگر می خواهید رتبه سایت شما یک باشد و نه دو هزار و یک، کتاب “یک یا دو هزار و یک” برای شما تالیف شده است. این کتاب شما را با تکنیک های موثر و کاربردی هنر بالا بردن رتبه ها و جذب ترافیک هدفمند از گوگل (سئو) مسلح می کند. با خواندن آن بیش از ده سال تجربه مولف به سادگی و به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

بعد از مطالعه “یک یا دو هزار و یک” دیگر نخواهید پرسید که سئو چیست؛ مشغله ذهنی شما این خواهد شد که سئو برای من چه می کند؟

 

کتاب سئو و الگوریتم های گوگل

اگر کمی با دنیای سئو و بهینه سازی سایت آشنایی داشته باشید، احتمالا میدانید که همه چیز در سئو، از الگوریتم هایی سرچشمه میگیرند که توسط گوگل معرفی شده اند. الگوریتم پاندا، رنک برین، مرغ مگس خوار و… .

مختص شما:  آموزش گام به گام سئو

وب سایت مدیروب با توجه به اهمیت الگوریتم ها، یک کتاب PDF در مورد آنها منتشر کرده. البته نمیدانم زمان انتشار این کتاب سئو رایگان دقیقا چه زمانی است اما به احتمال زیاد در مورد اغلب الگوریتم های گوگل در این کتاب نوشته شده

این کتاب سئو یکی از قدیمی ترین کتاب هایی است که در زمینه آموزش بهینه سازی سایت منتشر شده. روزهایی که این کتاب PDF منتشر شده بود، به عنوان یکی از منابع مهم سئو شناخته میشد. انتشار آن در سال 1391 انجام شده.

این کتاب به شکل مبتدی و البته عامه پسند، مفاهیم مهم در سئو سایت را به شما آموزش میدهد. همینطور یکی از سرفصل های کتاب به نحوه لینک سازی خارجی یا همان ساخت بک لینک اختصاصی پیدا کرده و شما را در این زمینه راهنمایی میکند.

 

بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

تکنیک های بهبود سرعت و عملکرد برای سایت وردپرس x بخوانید...