چگونگی افزایش رنک سایت برای همیشه

چگونگی افزایش رنک سایت برای همیشه

چگونگی افزایش رنک سایت برای همیشه

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما مخاطبان مهراکت.ممنون که مارا انتخاب کردید.چگونگی افزایش رنک سایت برای همیشه ! در این مطلب گام هایی برای افزایش همیشگی رنک گوگل برای شما آماده کردیم که با بکار گیری آنها می توانید رتبه سایت خود را تا حد زیادی بهبود ببخشید.

گام #1 : بهینه‌سازی اعتبار مبتنی بر صفحه

در اینجا چگونگی ایجاد اعتبار ، مبتنی بر صفحه برای سایتتان شرح داده میشود.

چگونگی افزایش رنک سایت برای همیشه

چگونگی افزایش رنک سایت برای همیشه

  • لینک دادن به سایت‌های دلخواه :

آیا تا به حال توجه کرده اید که آنها هرگز به سایر سایت‌ ها لینک نمیدهند؟می‌توانید بگویید که این علامت خطر است؟
اما سایت‌های واقعی، مثل The Huffington Post یا NYTimes.com : به سایت‌های دیگر، از راست و چپ لینک می‌دهند.
شما هم باید همین کار را کنید. لینک دادن به سایر سایت‌ها یک استراتژی سئو سایت است.بخاطر داشته باشید که سایت‌هایی که شما به آن لینک می‌دهید روی ساییتان اثر گذار هستند .
  • Privacy Policy, Terms :

مطمئن شوید که سایتتان دارای Privacy Police و یا قوانین جامع و کامل باشد. صفحات “خسته‌کننده‌ای” داریم که گوگل به آنها توجه می‌کند.

  • Bounces و سایت‌های بلاک‌شده: 

گوگل تأیید کرده است که تعامل کاربر یک فاکتور رنکینگ است. آنها حتی تا آنجا پیش رفتند که تعداد کاربرهای Chromeی که سایتتان را بلاک کنند، را در نظر می‌گیرند ، پس باید تا آنجا که می توانید سعی کنید میزان کسل کنندگی سایت شما و یا همان بی ارزش بودن محتوایتان برای کاربران را کم کنید.
آیا شما می‌توانید تصور کنید که چقدر یک سایت می‌تواند برای مردم مشکوک باشد که اقدام به بلاک کردن واقعی آن کنند ؟!!
و مشابه آنچه گفته شد برای سایت‌هایِ با نرخ bounce بالا برقرار است : اگر سایت شما ارائه‌ دهنده‌ی اطلاعات ارزشمندی باشد، چرا باید مردم باید بلافاصله بعد از باز شدن ، آن را ببند و دیگر به آن سر نزنند ؟!!
  • منابع و مراجع: 

فهرستی از منابع و مراجع را در پایان متنتان بیاورید. این به گوگل نشون میدهد که محتوای شما بخوبی مورد پژوهش قرار گرفته است (و بنابراین مجاز است).

گام #2 : اندازه مهم است : چطور مثل یک برند بزرگ به نظر بیاییم؟؟

گوگل اخیراً روی برند ها خیلی حساس شده است.چگونه شما می‌تونید کاری کنید که شبیه برندی بزرگ به نظر بیاید؟ساده است. سیگنال‌های برند بسازید.
به یاد داشته باشید: گوگل فقط یک ماشین رنکینگ سایت است (معروف به الگوریتم.این یعنی اینکه گوگل فقط یک ربات است که به سایت ها رنک می دهد.

او متوجه نمی شود که Pepsi یک برند است چون سال گذشته در رقابت تجاری سالیانه دیده شده است! درواقع گوگل نگاه می‌کند که کدام برند ها برای سیگنال‌ های برند ظاهر می‌شوند و به این ترتیب آنها را شناسایی می‌کند.

چگونگی افزایش رنک سایت برای همیشه

چگونگی افزایش رنک سایت برای همیشه

گوگل به برندها اعتماد دارد و آنها را جدی می‌گیرد.در ذیل، آنچه Schmidt Google CEO Eric در مورد برندها میگوید آورده شده است:
” برندها راه حل‌ا هستند، نه مشکل … برندها چگونگی نجات شما از دردسرهایی که درست کرده اید را نشان می‌دهند”
در زیر چگونگی نجات از این دردسرها و شباهت پیدا کردن به یک برند بزرگ را بصورت گام به گام می‌آوریم:

1) دامنه‌های برند‌شده / نام سایت: 

دامنه‌های با تطابق عبارتی کامل را فراموش کنید. آپدیت EMD این موضوع را شفاف ساخته است که نیازی به کاربرد دامنه‌های باتطابق کامل نیست. بجای MostComfortableMaleThongsX.com، بروید سراغ ComfyThongs.com.
بکارگیری یک دامنه‌ی برندشده‌ی متغیر، این پیام را می‌فرستد که شما برندی یکتا هستید … نه یکی از بازنده‌های سئو که سعی دارد با یک کلمه‌ی کلیدی رنکینگش را بالا ببرد.

2) همه‌چیز در مورد صفحه‌ی Us :

محتوای صفحتان را کم نکنید.برندهای واقعی محتوای حجیم و کاملی در مورد شرکتشان، مأموریتشان، وضعیتشان و غیره دارند. یک مرکز اطلاعات خصوصی الکترونیکی درباره صفحه‌ی us بسازید و در آن داستانتان را بگویید.

3) اکانت‌های فعال شبکه های اجتماعی: 

همه‌ی برندهای بزرگ در شبکه های اجتماعی، مانند فیسبوک، Linked in، Pinterest و محیط‌های مشابه بسیار فعال هستند. حتی اگر شما سایت کوچکی را راه اندازی می‌ کنید، اجازه بدهید که اکانت‌های اجتماعیتان (به خصوص لینکدین) تکانی بخورند.

4) نام سایت = کلمه‌ی کلیدی: 

مردم در جستجوی برندها هستند، این برندها خواه می‌توانند ایده باشند، خواه YouTube و یا John Deer. همانطور که می‌دانید گوگل شما را یک برند در نظر می‌گیرد هنگامی که لینک‌ سایت‌هایی مثل آنچه در پایین می آید را داشته باشید:
لینک‌ سایت‌ ها زمانی ظاهر می‌شوند که شما اقدام به ساخت backlinkهای خیلی زیاد کرده و سپس مردم برای برند شما در گوگل جستجو انجام دهند.

علاوه بر ساخت سایتی با کیفیت ، در اینجا سه روش دیگر برای برگرداندن اسم سایتتان در داخل کلمه‌ی کلیدی برند شده گفته می‌شود :

  • از پروکسی‌های محتلف استفاده کنید، اسم سایتتان را در داخل گوگل تایپ کنید، و روی سایتتان در نتایج کلیک کنید.
  • از مردم در انجمن ها ، شبکه های اجتماعی و یا سیستمهایی مثل تلگرام کمک بگیرید تا برای اسم سایتتان جستجو کرده و روی اسم سایتتان در نتایج کلیک کنید.
  • اسم سایتتان را چند بار در ویدئوهای YouTube بگویید تا بازدیدکنندگان آن را در داخل گوگل تایپ کنند.
مختص شما:  آموزش سئو صفحه اصلی

5) Anchor text اسم برند:

طبیعتاً مردم به برندهایی با anchor text اسم برند لینک می‌دهند. بنابراین اگر سایت شما bia2music.com هست، بهتر است که شما چند لینک با anchor text بصورت “bia 2 music” بدهید.

گام #3 : اطلاعات موثق از دامنه

آیا می‌دانید که گوگل یک ثبت‌ کننده‌ی دامنه است؟ولی آنها دامنه‌ها را نمی‌ فروشند.موضوع عجیبی است!
علت این است که میخواهند روی اطلاعات whois شما جاسوسی کنند و با اینکار ممکن است به دردسر بیفتند. همانطور که میدانید ، زمانی که شما یک ثبت‌کننده‌ی مورد تأیید ICANN هستید می‌توانید اطلاعات whois را در تمام مدت روز چک کنید.
در اینجا کارهایی را که شما می‌توانید انجام بدهید تا اعتبار بیشتری از اطلاعات دامنه‌ تان به دست بیاورید آورده می‌شود:
  • دامنه‌ تان را برای مدت بیش از دو سال ثبت کنید:

گوگل می‌خواهد ببیند که شما دامنه‌ تان را برای مدت طولانی حفظ کرده‌اید یا نه. اگر چه اثر ثبت دامنه در سئو تا زمان مرگ وجود دارد، ولی با اینحال چیزی است که احتمالاً نمی‌ تواند به شما آسیب بزند و حتی ممکن است به کمک شما نیز بیاید… بنابراین دنبال آن بروید.
  • دامنه‌ تان را عمومی کنید:

هیچ کمپانی واقعی، whois خصوصی ندارد (اگر باور ندارید امتحان کنید). اطمینان حاصل کنید که آدرس واقعی باشد.
  • اطلاعات whois را روی صفحه‌ی contact us قرار بدهید: 

برای اینکه واقعاً به گوگل نشان دهیم که صداقت و شفافیت برایمان مهم است،  همیشه تلفن و آدرس شناسایی دامنه ام را روی صفحه‌ی contact ام قرار میدهیم. این هم یک سیگنال برند است. پست کردن آدرستان به گوگل میگوید که شما در جایی “دفتر” دارید.
این به تنهایی ممکن است که چیز کوچیکی به نظر بیاید، ولی به آن اینگونه نگاه کنید:کدام سایت به نظر شما قابل اعتمادتر به نظر می آید؟
سایتی با whois خصوصی و فاقد صفحه‌ی contact که در سه ماه منقضی میشود … یا سایتی با آدرسی واقعی و شماره تلفنی که با اطلاعات contact رسمی سایتشان مطابقت دارد … و بیش از 5 سال با انقضاء دامنه فاصله دارد؟

به این مسئله فکر کنید.

چگونگی افزایش رنک سایت برای همیشه

چگونگی افزایش رنک سایت برای همیشه

گام #4 : لینک‌های مطمئن

مثل هر چیزی در دنیای گوگل، به گردش حول لینک‌ها اعتماد کنید.و آنها این را بر اساس نسخه سئو از Six Degrees of Kevin Bacon انجام می‌دهند.اعتباری که شما از سایر سایت‌ ها به دست می‌آورید اغلب به درجه اعتبار معروف است.
اساساً، گروهی از دسته سایت های بسیار مطمئن داریم، مثل .govs، .edus، CNN.com، DMOZ و غیره.بسیاری از سایت‌ های مطمئن اینترنت لینک‌ هایی را مستقیماً از این سایت‌ ها می‌گیرند.
با اینحال، شما می‌تونید مقداری از آن اعتبار را با گرفتن لینک‌ ها از سایت‌ هایی به دست بیاورید که دارای لینک‌هایی از این دسته هستند.بنابراین همیشه بهتر است که قبل از اینکه برای گرفتن لینک از پروفایل لینک سایت دیگر وقت بذارید، به خود پروفایل لینک سایت نگاه بیندازید.
لطفا توجه داشته باشید که PR همه‌ی داستان را به شما نمیگوید.فرض کنید که دو تا سایت دارید که برای گرفتن لینک از آنها، به آنها نگاه می اندازید:
سایت A : PR3، 1 لینک از MIT.edu و 1 لینک از CNN.com
سایت B : PR5، تعداد زیادی کامنت‌بلاگ و لینک‌ های شبکه‌ بلاگ
سایت‌هایی که بسیاری از لینک‌ها را مستقیماً از .govs، .edus و غیره میگیرند رنکینگ بهتری داشته و در برابر آپدیت‌ها مقاوم‌ تر هستند.به عبارت دیگر، شما خواهان لینک دادن سایت‌ هایی به خود هستید که بسیار مورد اعتماد باشند.(جهت اطلاع از خدمات طراحی سایت در شیراز کلیک کنید)

گام #5 : بک لینک های سایت Google News

از دید گوگل، سایت‌های مورد قبول Google News جزء مورد اعتمادترین سایت‌های اینترنت هستند.به این فکر کنید: سایت‌های news بایستی قابل اعتماد باشند.
اگه شما “بهترین rapper همه‌ی زمان‌ ها” را جستجو کنید، ممکن است که فهرست ان شامل “شخصی با بستنی وانیلی” هم باشد.ولی news sites در استاندارد بالاتری نگه داشته می‌شوند زیرا محتوای آن‌ ها باید دقیق باشد.
اگر آن‌ها نوشته‌ای را با عنوان: “جاستین بیبر رئیس‌جمهور اکوادور را انتخاب کرد” پست کنند، بهتر است که درست باشد!برای اینکه Google News سایتی را دربر بگیرد، بایستی آن سایت قبل از شمول، مورد بازدیدهای دستی بسیار قرار بگیرد.این به آن‌ها از دید (گوگل) مقدار زیادی اعتماد می‌بخشد.
موضوع این است که، گرفتن یک لینک واقعی از سایت مورد قبول Google News آسان نیست. شما بایستی برای آن هفته‌ها زمان بگذارید تا لینکتان را بگیرید. اما این لینکی است که میتواند زندگی شما را تغییر بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

مشاوره سئو برای کسب و کارهای شیرازی x بخوانید...