هزینه سئو سایت وردپرس

هزینه سئو سایت وردپرس

هزینه سئو سایت وردپرس

اگر شما می‌دانید سئو چیست و چرا سئو مهم است می‌خواهید برای هزینه سئو سایت وردپرس از ابتدا با ما همراه باشید.ما با آموزش گام به گام سئو در خدمت شماییم. در این قسمت آموزش گام به گام سئو به شما کمک می کند مفاهیم سئو در ذهن شما پایه گذاری شود .هزینه سئو سایت وردپرس این احساس را در شما ایجاد نماید که فکر کنید می‌توانید از سئو سر در بیارید. با ما همراه باشید تا همه چی درباره این مطالب با هم بخوانیم.

"<yoastmark

سئو چیست؟

سئو (SEO) مخفف «search engine optimization» به معنی بهینه سازی موتور جستجو است، حال شاید بپرسید که این به چه معنا است؟ در کل سئو سعی می‌کند که کمیت و کیفیت ترافیک سایت شما را افزایش دهد، سئو می‌خواهد سایت و برند شما را از راه‌های غیر پولی ارتقا دهد.

بر خلاف نام سئو که فکر می‌کنید یک کار ماشینی است یک کار انسانی است و به مدیران سایت باز می گردد. سئو کمک می‌کند که کاربرانی که جستجو می‌کنند سریعتر به جواب برسند، کلماتی را که جستجو می‌کنند آن‌ها را به محتوایی که می‌خواهند برساند. این داده‌ها به شما کمک می‌کنند که محتوایی با کیفیت بالا را برای کاربران خود به ارمغان بیاورید که کاربر‌ها آن را واقعا ارزشمند بدانند.

نتایج ارگانیک موتور جستجو چیست؟

نتایج ارگانیک جستجو به نتایجی می‌گویند که هزینه ای برای آن‌ها نشده است. این‌ها نتایجی هستند که از طریق سئو ی موثر به دست می‌ایند. بطور سنتی و عامیانه ۱۰ لینک اول نتایج را ارگانیک می‌گویم که همه ی ما با آن اشنا هستیم.

امروزه صفحه نتایج موتور جستجو معمولا SERP –  که مخفف search engine results pages است – خوانده می‌شود، این نتایج همراه با تبلیغات و سایت‌های پویا بیشتری نسبت به قبل همراه است که یکی از ویژگی‌های SERP است. یکی از مثال‌های و ویژگی‌های SERP، گوگل اسنیپیتس snippets(در برخی سایت‌هاجعبه پاسخ نامیده می‌شود)، چرخنده ی عکس(image carousels) و …هستند که هر روزه قابلیت‌های جدیدی اضافه می‌شود و کاربران نیز آن را می‌خواهند.

برای مثال اگر جستجو کنید اب و هوای تهران (یا Tehran Weather)در یک جعبه اطلاعات بصورت SERP  به شما  نشان می‌دهند و شما نیازی نیست که وارد لینک یا سایتی شوید همچنین اگر رستوران را جستجو کنید همه ی رستوران‌ها در یک جعبه جمع می‌شوند و به راحتی شما می‌توانید آن‌ها را ببیند.

مختص شما:  خرید آموزش حرفه ای سئو

مهم است که به یاد داشته باشید

که موتور‌های جستجو از تبلیغات پول در می‌اورند. هدف آن‌ها این است که با SERP بهتر بتوانند نتایج جستجو گر را نشان دهند .در نتیجه کاری کنند که دوباره کاربران از خدمات آن‌ها استفاده کنند و مدت زمان بیشتری را در صفحات جستجو بمانند.

بعضی از ویژگی‌های SERP در گوگل ارگانیک هستند . با سئو می‌توان روی آن تاثیر گذاشت. این تاثیر را در نمایش اسنیپیتس و جعبه ی مردم پرسیدند(People Also Ask) نیز می‌توانید ببینید.

لازم است بگوییم ویژگی‌های بسیار زیادی وجود دارد که حتی اگر پولی برای تبلیغات آن بدهید هنوز هم بر روی سئو تاثیر نمی‌گذارند، این ویژگی‌ها اغلب دارای داده‌هایی هستند که از منابع داده اختصاصی مانند ویکی پدیا، WebMD و IMDb گرفته شده است.

 

هزینه سئو سایت وردپرس

هزینه سئو سایت وردپرس

چرا سئو اهمیت دارد؟

در حالی که پرداخت پول برای تبلیغات، شبکه‌های اجتماعی و دیگر پلتفرم‌های انلاین در اینترنت وجود دارد ولی بیشتر ترافیک وارده به سایت شما از طریق موتور‌های جستجو به سمت سایت شما سرازیر می‌شود.

نتایج جستجوی ارگانیک، کسب و کار‌های دیجیتالی بیشتری را تحت پوشش قرار می‌دهد و از اعتبار بیشتری برای جستجو کنندگان برخوردار است همچنین تعداد کلیک‌های بسیار بیشتری را دریافت می‌کند، برای مثال در بین تمامی‌کاربران آمریکایی حدودا ۲.۸ درصد آن‌ها بر روی تبلیغات کلیک می‌کنند.

سئو یکی از راه‌های‌های بازاریابی آنلاین است .

در صورتی که درست آن را انجام دهید می‌توانید در طول زمان برای شما سود و منفعت بیاورد.هزینه سئو سایت وردپرس مهم است. اگر شما یک محتوای غنی را در سایت خود قرار بدید که حاوی کلمات کلیدی زیادی و مناسب باشد ترافیک زیادی را به سایت شما سرازیر خواهد کرد، در حالی که بخواهید این ترافیک را از طریق تبلیغات بدست بیاورید باید بصورت مداوم حساب خود را شارژ کنید.

مختص شما:  آموزش بهینه سازی وردپرس

موتور‌های جستجو هر روز هوشمند تر می‌شوند، ولی هنوز به کمک ما نیاز دارند. بهینه سازی سایت شما اطلاعات بهتری را موتور‌های جستجو فراهم می‌اورد و محتوای شما می‌توانند بهتر ایندکس و در نتایج نشان داده شود.

آیا باید یک متخصص سئو استخدام کنم؟

بسته به ترافیک، تمایل به یادگیری و پیچیدگی سایت، خود شما می‌توانید تا حدی ‌از پایه‌های سئو را پیاده سازی کنید یا شاید تصمیم بگیرید که بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید. هر دو عالی هستند!

اما در صورتی که تصمیم گرفتید که از یک متخصص کمک بگیرید سعی کنید تحقیقات زیادی پیرامون آن انجام دهید چون یک سئوکار خوب می‌تواند در صرفه جویی زمان و پول شما کمک بسیاری به شما بکند همان گونه که سئوکار بد می‌تواند صدمه‌های جبران ناپذیری به سایت و اعتبار شما بزند.

سئو کلاه سفید در برابر سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سفید

به سئوی گفته می‌شود که از تکنیک‌ها، روش، تجربه و قوانینی استفاده می‌کند که توسط موتورهای جستجو ایجاد شده است و تمرکز اصلی آن بر این است که کیفیت و ارزش سایت شما را بالا ببرد.

سئو کلاه سیاه

به تکنیک‌ها و روش‌هایی گفته می‌شوند که کاربران سعی دارند از طریق روش‌هایی اسپم سر موتور‌های جستجو را کلاه بزارند. در حالی که سئو کلاه سیاه می‌تواند سایت شما را بالا بیارد. ولی ریسک بسیار زیادی را متوجه ی سایت شما می‌کند.

در صورتی که موتور جستجو تشخیص بدهد که شما از این نوع سئو استفاده کرده اید. به احتمال خیلی زیاد سایت شما با پنالتی یا دی ایندکس(حذف شدن از نتایج جستجو) مواجه شوید.

سایت‌های پنالتی شده، کسب و کار شما را ورشکست می‌کند. و این دلیل بسیار خوبی است که شما باید حداکثر دقت و توجه را در انتخاب متخصص بهینه سازی سایت  خود بخرج بدهید.

هدف موتور‌های جستجو با کمپانی‌های سئو مشترک است.

موتور‌های جستجو موفقیت شما را می‌خواهند.

در حقیقت آن‌ها پشتیبانی خوبی از تلاش‌های جامعه‌های سئو می‌کنند. برای مثال در کنفرانس‌هایی مانند Unbounce، MNsearch، SearchLove و MozCon مرتبا مهندسان و فعالان ای حوزه را جذب می‌کنند.

مختص شما:  قرارداد سایت اقتصادی مهراکت

گوگل از طریق فوروم کمک مرکزی وبمستر (Webmaster Central Help Forum) به مدیران سایت در زمینه سئو کمک می‌کند.

«متاسفانه بینگ، در سال ۲۰۱۴ فوروم وبمستران خود را بست.»

در حالی که دستور العمل‌های وبمستران با توجه به موتور‌های جستجو می‌تواند متفاوت باشد ولی اصول آن‌ها یکی است تنها کاری که شما باید جدی بگیرید این است که سعی نکنید موتور‌های جستجور را فریب دهید . بجای آن بر روی بالا بردن تجریه کاربری بازدید کننده‌های خود تمرکز کنید.

 

چرا باید برای سئو سایت خود هزینه کنید؟

همانطور که طی سال‌های اخیر در دنیای بزرگ اینترنت شاهد هستیم، با افزایش روز‌به‌روز تجارت آنلاین همگام با کسب‌و‌کارهای سنتی، رقابت برای بودن در ۵ لینک اول موتورهای جستجو و از همه مهمتر گوگل بین وب سایت‌ها تنگاتنگ شده است. آمار سال‌های اخیر در بین کاربران موتورهای جستجو نشان می‌دهد که اغلب جستجو‌گران پس از مشاهده نتیجه Search بر روی ۵ لینک اول کلیک خواهند کرد و عملا نتایج صفحات دوم و سوم و بعدتر، مورد توجه قرار نمی‌گیرند.

ن

پس اگر در صفحه اول گوگل و در بین این ۵ لیست ابتدایی قرار ندارید، از رقبای خود بسیار عقب هستید و برای پیشی گرفتن و بهتر دیده‌شدن باید سعی در بهبود seo وب سایت خود نمایید و این امر مستلزم هزینه سئو سایت شما می باشد. سئو به عنوان یکی از همین راهکارهای اصولی، به‌صورت طبیعی و به‌مرور زمان منجر به رشد محل قرارگیری وب سایت در نتیجه جستجوی کاربران خواهد شد.

اگر مجموعه‌ای در لحظه و بدون بررسی وب سایت. هزینه سئو وب سایت را به صورت عددی از پیش تعیین شده به شما اعلام کند. از نظر منطقی اشتباه است. اگر کسی یا مجموعه‌ای قبل از بررسی سایت و بدون هیچ تحقیق میدانی، برای Seo یک عدد مشخص داشته باشد.می‌بایست در صحت و صداقت گفته‌های آن شک کرد. قطعا این قیمت سئو برای سایت توسط یک تیم متخصص، بررسی و تخمین زده نشده است و نمی‌توان به آن، اعتماد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سئو سایت وردپرس x بخوانید...