نکته برای بهبود برندسازی شما

هویت برند

نکته برای بهبود برندسازی شما

نکته برای بهبود برندسازی شما این نکته بسیاری از برندها را درگیر ساخته و هیچ نتیجه مناسبی هم به همراه ندارد. اگر شما در تلاش برای برندسازی شخصی به بهترین شکل ممکن هستید با مهراکت همراه باشید.

برندینگ چیست؟

نکته برای بهبود برندسازی شما

نکته برای بهبود برندسازی شما

برندسازی فرایند ایجاد یک تصویر شفاف و منحصر به فرد از محصول یا شرکت شما است.

مخاطبان شما باید بتوانند برند شما را تشخیص دهند؛ حتی اگر پست در فیس بوک یا خبرنامه باشد یا حتی بخش محصول در وب سایت شما باشد ، تصویر نام تجاری شما باید یکنواخت باشد.

برندسازی سخت است. برای تنظیم استراتژی موفقیت آمیز در زمینه برندسازی ، ابتدا باید دید روشنی را در ذهن داشته باشید که نام تجاری شما در مورد چیست: ماموریت شما چیست؟ چه ارزش هایی مهم هستند؟ و کاربران شما چه میخواهند؟

چرا برندسازی برای سئو مهم است؟

اگر یک استراتژی برندسازی با کیفیت بالا را تنظیم کنید ، بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو بسیار ساده تر می شود. این کار می تواند شانس شما را افزایش دهد و مخاطب مورد نظر شما با نام تجاری شما آشنا شود.

نام تجاری شما می تواند انگیزه را برای کلیک بر روی سایت شما در نتایج جستجو (حتی اگر در جمع سه نفر برتر نباشید!) ایجاد کند

برند ثابت قدم باشید

مهمترین چیز در مورد برندسازی ، ثابت ماندن است. سبک خاصی بسازید و به آن بچسبید! یک آرم طراحی کنید و به آن بچسبید! رسالت خود را بصورت شعار کنید و به آن ببالید! اگر به روشی که برند خود را به مخاطبان خود عرضه می کنید ، ثابت قدم باشید ، در نهایت مردم شروع به یادآوری و شناخت برند شما می کنند.

یک شعار انتخاب کنید و آن را به همه نشان دهید

شعار شما مهمترین پیام در مورد نام تجاری یا محصول شما را با یک جمله بیان می کند.

مختص شما:  طراحی برند و لوگو

اطمینان حاصل کنید که آن در وب سایت شما مشخص است. به عنوان مثال ، می توانید یک شعار را در زیر نام تجاری خود قرار دهید. شعار آپسئو این است: سئو برای زندگی

در صورت امکان ، سعی کنید شعار های خود را روشن و جذاب جلوه دهید.

از چند کلمه استفاده کنید تا به طور واضح درباره همه موارد سایت خود توضیح دهید. این می تواند به استفاده از افعال و جملاتی که حاکی از عملی برای بازدید کننده هستند ، برای فعال کردن آنها کمک کند. بسته به سایت و شغل خود ، شما همچنین می توانید شخصیت خود را در شعار نشان دهید.

از تصاویر استفاده کنید

نکته برای بهبود برندسازی شما

نکته برای بهبود برندسازی شما

تصاویر جنبه بسیار مهمی از استراتژی برندسازی شما هستند. می توانید از تصاویر وب سایت خود ، در خبرنامه ، فیس بوک یا در تبلیغات (چاپی) استفاده کنید. البته باید مطمئن شوید که تصاویر شما با برند شما متناسب است. اگر کفش می فروشید ، نباید از تصاویر حیوانات وحشی در جنگل استفاده کنید. شما می خواهید از عکس هایی استفاده کنید که ظرافت و کیفیت را بیان می کنند.

اگر به طور مداوم تصاویر و عکس هایی را انتخاب کنید که متناسب با نام تجاری شما باشد ، مخاطب شما سرانجام از نگاه ساده به تصاویر ، برند شما را می شناسد و به یاد می آورد.

اگر از عکس های خود استفاده می کنید ، می توانید یک سبک ثابت را بسازید. به عنوان مثال می توانید مطمئن شوید که تمام عکس های شما دارای ابعاد یکسان هستند ، از یک روش مشابه برای ویرایش استفاده کنید یا از تصاویر مشابه استفاده کنید. به عنوان مثال ، هنگام به اشتراک گذاشتن پست ها در فیس بوک ، همیشه نوار متن را روی تصاویر خود قرار می دهید.

از نام تجاری خود استفاده کنید

اطمینان حاصل کنید که مخاطبان با نام تجاری شما آشنا می شود. یعنی شما باید از آن نام تجاری استفاده کنید! شاید بتوانید از نام تجاری خود در یکی از محصولات خود مانند ما در آپسئو استفاده کنید . حتما از نام تجاری خود در خبرنامه و پست های (Facebook) خود استفاده کنید. مردم باید نام تجاری شما را بطور مرتب بشنوند و بخوانند!

مختص شما:  برندینگ و مارکتینگ

از آرم خود استفاده کنید

آرم شما برای استراتژی برندسازی شما از اهمیت بالایی برخوردار است. برندسازی چیزی بیشتر از طراحی یک آرم عالی است.

در حالت ایده آل ، آرم شما باید برجسته باشد. این باید چیزی باشد که مردم بدون هیچ زمینه ای آن را تشخیص دهند. طراحی یک آرم لازم نیست خیلی گران باشد.

فراموش نکنید که از favicon در وب سایت خود استفاده کنید. مدتی پیش ، گوگل favicon خود را به نتایج جستجوی تلفن همراه اضافه کرد. البته گوگل تلاش کرد favicon را برای نتایج تسکتاپ نیز نشان دهد که ظاهرا مانند تصیمات قبلی خود پشیمان شد.

رنگ هایی که برای آرم خود انتخاب می کنید از اهمیت بالایی نیز برخوردار هستند. حتما از این رنگ ها به طور مداوم استفاده کنید: در خبرنامه خود ، در وب سایت خود ، در تصاویر. اگر در همه جا از همان رنگ استفاده کنید ، آنها جزئی از مارک شما می شوند. مردم با نگاه کردن به رنگ های موجود در خبرنامه یا پست فیس بوک شما ، مارک شما را به رسمیت می شناسند.

طراحی سایت رسمی

برند شخصی شما باید دارای هویت به نسبت مستقلی از برند اصلی تان باشد. مشتریان باید یک نکته تازه و جدید در کسب و کارتان مشاهده نمایند در غیر این صورت شاید حتی انگیزه ای برای تعامل با شما هم نداشته باشند. بنابراین شما ابتدا باید به فکر راه اندازی یک سایت رسمی برای برند شخصی تان باشید. این امر استقلال برند شخصی تان را نشان می دهد.

امروزه بسیاری از مشتریان به گمان اینکه برند شخصی مدیرعامل یک شرکت بزرگ یک کپی دقیق است، به هیچ وجه آن را مورد توجه قرار نمی دهند. شما برای اینکه مخاطب هدف را به سوی کسب و کارتان سوق دهید، باید اول از همه برندی جذاب را پیش روی شان قرار دهید. ایجاد سایت رسمی نیز یک گام ابتدایی برای این فرآیند خواهد بود.

مختص شما:  بازاریابی عصبی چیست؟

محتوایی که شما در سایت رسمی تان منتشر می کنید، باید به طور دقیق پیرامون خودتان باشد. شما به عنوان یک کارآفرین محور اصلی برند شخصی تان را شکل می دهید. بنابراین باید در هر شرایطی از آن برای توسعه کسب و کارتان سود ببرید در غیر این صورت خبری از تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف نخواهد بود.

تولید محتوا در سایت رسمی یکی از نکات مهم برای جلب نظر مشتریان محسوب می شود. بسیاری از برندهای شخصی پس از اینکه چند روزی در سایت رسمی شان محتوا انتشار می دهند، دیگر به کلی آن را فراموش می کنند. این امر تاثیر بسیار منفی بر روی ذهنیت مشتریان از شما خواهد داشت. بنابراین باید همیشه به دنبال راهکاری برای رفع چنین مشکلی باشید در غیر این صورت شاید زمان ارزشمندتان برای تعامل با مشتریان به کلی از دست برود.

نتیجه

نکته برای بهبود برندسازی شما

نکته برای بهبود برندسازی شما

اگر برای بهبود برند تجاری یک استراتژی نام تجاری موفق ایجاد کنید، مردم نام تجاری شما را به خاطر می‌سپارند و آن را تشخیص می‌دهند. در طولانی مدت، لوگو یا نام تجاری شما چیزی خواهد بود که بلافاصله احساسات (مثبت) را برمی انگیزد. با آشنایی بیشتر مردم با برند شما، سئو سایت شما نیز راحت تر می‌شود. بنابراین ، ترکیب استراتژی سئو خود و یک استراتژی عالی برای نام تجاری راهی است که باید دنبال کنید!

در ادامه با مطالب زیر همراه ما باشید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مشابه

روش های ترغیب مشتری به خرید x بخوانید...