نوشتن متن درباره ما

نوشتن متن درباره ما

سلام خیلی خوش امدید به مهراکت در این مطلب قصد داریم راجب موضوع ها ی نوشتن متن درباره ما واهمیت صفحه درباره ما وچگونه یک صفحه درباره ما بنویسیم؟صحبت کنیم تا انتها با مهراکت همراه باشید.

اهمیت صفحه درباره ما

نکته مهمی که در بیشتر سایتهای ایرانی توجهی به آن نمیشود
طراحی صفحه درباره ما یا همان About Us است.
اکثر افراد در این بخش مطالبی طولانی و خسته کننده برای کاربر و یا نوشته ای کوتاه و ناقص قرار میدهند
که میتواند اعتبار سایت یا شرکت شما را زیر سوال ببرد.

معمولا تصور میشود که کاربران به صفحه درباره ما توجهی نکرده،
متن معرفی شرکت را نمی خوانند
و بیشتر به خدمات و محصولات ارائه شده در سایت مراجعه میکنند،
این تفکر تا حدی صحیح است ولی زمانیکه قرار است
یک بازدیدکننده به مشتری تبدیل شود
اهمیت صفحه درباره ما یا درباره شرکت بیش از پیش افزایش می یابد.

بعنوان طراح سایت یا صاحب شرکت تمرکز ما بیشتر بر روی صفحات داخلی سایت و ارائه بهتر محصولات است
و این امر موجب کاهش توجه به بخش های اصلی مانند صفحه درباره ما و تماس با ما خواهد شد.
در دنیای تجارت امروز، برندها و شرکت های بزرگ در ارتباط با مشتریان و ایجاد احساس شناخت متقابل بسیار موفق عمل کرده اند تا جاییکه شما صاحبان بسیاری از شرکت های بزرگ مانند اپل و گوگل را بخوبی میشناسید و حتی ممکن است زندگینامه آنها را مطالعه کرده باشید.

نوشتن متن درباره ما

برای بسیاری از شرکت ها، متن صفحه درباره ما مانند یک ریسک بزرگ و پیچیده است که هیچ کس دلش نمی خواهد درباره آن حرف بزند و اغلب افراد به دلیل تجربه یا اطلاعات ناکافی، یک متن نامناسب برای آن می نویسند. اهمیت نوشتن یک متن درباره ما زمانی مشخص می شود که analytics اغلب اوقات صفحه درباره ما را به عنوان پربازدیدترین صفحه هر وب سایت نشان می دهد.

مختص شما:  خطای 305 http

اهمیت صفحه درباره ما

تصور کنید که شما یک ماشین مسابقه دارید، اگر آن طور که باید به آن برسید، مثلاً با رنگ آمیزی و رینگ اسپرت و… ، می توانید نظر هواداران زیادی را به خود جلب کنید. خبر خوب اینکه اگر کسب و کار شما همان ماشین مسابقه و صفحه درباره ما این تزئینات باشند، وضعیت بهتر هم هست، چرا که نیازی به هزینه های بالا برای رینگ و… هم نیست، در واقع اصلاً نیازی به پرداخت هزینه نیست. اما نوشتن یک متن درباره مای خوب برای سایت ها، در حرف آسان و در عمل سخت است. بسیاری از افراد برای پیدا کردن تعادل بین فروش خود با مشتریان و هدایت آن ها با یک رویکرد متمرکز بر خود، دچار مشکل هستند که همین موضوع می تواند از مهم ترین دلایل ضعف مدیران سایت ها در نوشتن متن صفحات درباره ما باشد.

در ادامه با بررسی چند صفحه درباره مای فوق العاده، یاد می گیرید که چطور یک متن درباره مای خوب بنویسید. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید:

هر وبسایت کسب و کاری باید یک صفحه درباره ما داشته باشد. بخش «درباره ما» وبسایت شما مکانی برای بازدیدکنندگان‌تان است که در مورد آنچه که شما چه کسی هستید؟ چه کاری انجام می‌دهید؟، و آنچه که باعث شده کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید، اطلاعات کسب می‌کنند. اینکه آیا در حال ایجاد یک وبسایت جدید برای شرکت هستید و یا می‌خواهید وبسایت موجود را تغییر دهید، باید مقداری از زمان خود را بر روی صفحه درباره ما بگذارید. راه‌های بسیاری برای بهبود آن وجود دارد. اهمیت صفحه درباره ما از آنجایی بیشتر می‌شود که بخواهیم یک بازدیدکننده، به مشتری تبدیل شود.

مختص شما:  معرفی موتور های جستجوگر

نوشتن متن درباره ما 

چگونه یک صفحه درباره ما بنویسیم؟

صفحه «درباره ما» شما باید دعوت کننده باشد و شامل موارد زیر باشد:

  • داستان شرکت را به اشتراک بگذارد

اجازه دهید صفحه درباره ما بگوید شرکت چگونه شروع به کار کرده است. یک روایت کوتاهی را به اشتراک بگذارید که انگیزه‌ای برای تشکیل شرکت بوده است. یک نوار زمان (timeline) از آنچه که شرکت انجام داده، ارائه کنید. در این صفحه بیان کنید که چرا شرکت شما در مورد آنچه که انجام می‌دهید پر اشتیاق است و اجازه دهید تا افراد با مطالعه این صفحه تا حد بیشتری با شما و نقاط قوتی که شرکت شما با سایر رقبا در حوزه کاری خود دارد، آشنا شوند. مشتریان دوست دارند وضعیت یک کسب و کار را درک کنند.

ممنون از این که با همراه بودید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

تاثیر فیسبوک و توئیتر بر گوگل x بخوانید...