فیلم آموزش حرفه ای سئو

فیلم آموزش حرفه ای سئو

فیلم آموزش حرفه ای سئو

اگر شما بخواهید بر اساس تجربه و مطالعات خود به یک سئوکار ماهر تبدیل شوید، حداقل 3 سال زمان لازم باشد. اما با استفاده از دوره ای که آماده کردیم شما در کمترین زمان ممکن تمامی مباحث سئو را یاد گرفته و 100 درصد به یک سئوکار ماهر تبدیل خواهید شد. علاوه بر پایین بودن هزینه دوره، شما کل زمان 3 سال خود را می توانید اقدام به کسب درآمد کنید به جای یادگیری لاک پشتی.از اینکه مهراکت رو انتخای کریدن متشکریم.

سئو کار چه کسی است ؟

به طور کلی سئو کار به کسی گفته می شود که با اصول و استاندارد های جدید موتورهای جستجو آشنا باشد. علاوه برای این استانداردها باید با اصولی همچون: راه اندازی کسب و کار اینترنتی، تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، استراتژی تولید محتوا، قادر به بررسی و آنالیز سایت، استفاده از ابزارهای قدرتمند و حرفه ای جهان در راستای بهبود وضعیت سئو سایت و …. آشنا باشد.

شما فکر می کنید یک سئوکار به چه شکلی سئوکار شده است؟ تمامی آنها از طریق آموزش های موجود در سطح وب چه به زبان فارسی و چه به زبان انگلیسی، مشاهده فیلم های آموزش سئو و … این تخصص را بدست آورده اند.

 

چگونه با سئو و بهینه سازی به صفحه اول گوگل برسیم ؟

همه ما به خوبی می‌دانیم که حدود 95 درصد بازدید کنندگان سایت ها از طریق گوگل می باشد. پس با سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل قادر خواهید بود به لینک یک گوگل برسید و خیل عظیمی از کاربران و مشتریان را به سمت سایت خود بکشانید. با این کار تعداد کاربران و بازدید کنندگان سایت شما افزایش پیدا می کند که برابر است با فروش و سود بیشتر. یکی از مهمترین بخش های موفقیت در کسب و کار اینترنتی مربوط به همین مبحث سئو می باشد.

حتی لازم است بدانید که سئو ارزانترین روش بازاریابی می باشد. بدون هیچگونه هزینه ای برای تبلیغات شما می توانید از طریق سئو به لینک یک گوگل رسیده و کسب درآمد اینترنتی داشته باشید.

فیلم آموزش حرفه ای سئو

فیلم آموزش حرفه ای سئو

تضمین 100 % یادگیری اصولی و استاندارد سئو وبسایت

اگر شما برای سئو سایت خود به یک متخصص سئو مراجعه کنید، آنها یک بازه زمانی مشخصی برای انجام پروسه سئو سایت شما در نظر میگیرند. اگر از آنها سوال کنید که کار خود را تضمین می کنند؟ در پاسخ با خیر مواجه خواهید شد. هیچ سئوکاری نمی تواند سئو سایت شما را تضمین کند. حتی اگر از سایت هایی که فیلم آموزش سئو ارائه می دهند سوال کنید، که آیا بعد از مشاهده فیلم تضمین می کنید که تمامی مباحث سئو را یاد خواهیم گرفت؟ شاید بگویند بله اما در واقع اینطور نیست. شما با بررسی محتوای و سرفصل های مربوط به آموزش های آنها متوجه نواقصات بسیاری زیادی خواهید بود.

مختص شما:  موتور جستجوی گوگل

اما من هادی قربانی به عنوان متخصص سئو با چندین سال تجربه در این زمینه به شما این تضمین را می دهیم که بعد از مشاهده فیلم آموزش سئو و بهینه سازی سایت به طور 100 درصد با مباحث سئو به طور کامل بدون هیچگونه کم و کاستی آشنا خواهید شد. البته اگر خودتان در زیر همین بخش نگاهی به سرفصل های دوره بیندازید شاهد کامل بودن آن خواهید بود.

تکنیک های حرفه ای سئو در سال 2018 و 2019

موتورهای جستجو مثل گوگل هر ساله تغییرات زیادی در هسته خود ایجاد میکند. یعنی ممکن است یک سری تکنیک های سئو در سال 2019 با تکنیک های سئو در سال 2020 متفاوت باشد. البته برخی از آنها مشابه خواهند بود اما ما با نکات مهم و تاثیرگذار کار داریم. شما در این دوره فیلم آموزش فارسی سئو علاوه بر آشنایی با تکنیک های سئو 2019 با تکنیک های و پیش بینی های سئو 2020 نیز آشنا خواهید شود.

یکی از مهمترین نکات برا هر سئوکاری که می خواهد به صورت حرفه ای روی مباحث سئو فعالیت کنید، شناخت کافی و پیش بینی های لازم در رابطه با سئو سال های بعد می باشد. زیرا در این صورت پایه کار را قبل از فرا رسیدن سال جدید فراهم کرده است. در نتیجه درصد موفقیت پروژه های آنها بسیار زیاد خواهد بود.

یادگیری سئو یکبار برای همیشه (سئو برای همه)

اگر از آموزش های سئو که در سطح وب می باشد خسته شده اید و هر کدام حرف تازه ای می‌زنند، باید به شما بگویم که مسیر ار اشتباه رفته اید. زیرا لازم است شما با مفاهیم اصولی سئو آشنا بشید که همیشه بتوانید از آنها استفاده کنید. متاسفانه برخی همکاران بدون در نظر گرفتن این موضوع تنها یک سری تکنیک ها و راهکارهای سئو را ارائه می دهند در حالی که همه این روش ها روی هر سایتی جوابگو نیستند.

شاید باور نکنید اما واقعا سئو یک سایت فروشگاهی با سئو یک سایت شرکتی فرق می کند. سئو یک سایت مجله خبری با سایت شخصی متفاوت است و ….

پس با این وجود لازم است شما سئو را به گونه ای یاد بگیرید که بتوانید روی هر نوع سایتی دانش سئو خود را پیاده سازی کنید. من برخلاف بسیاری از همکاران که تنها اقدام به معرفی یک سری روش های می کنند، به صورت کامل و حرفه ای راهکارهای اصول و استاندارد سئو را به صورت عملی به شما نشان خواهم داد.

مختص شما:  سندباکس گوگل چیست

ماندگاری در لینک 1 گوگل با سئو سازی اصولی

به شخصه با تجربه چندین ساله خودم در زمینه سئو به جرات میتونم بگم که سئو و بهینه سازی و رساندن سایت به لینک یک گوگل کار فوق العاده آشنای می باشد. حتی در کمترین زمان ممکن می توان به لینک یک گوگل رسید. اما مهمتر از آن ماندگاری در لینک 1 می باشد که سخت ترین مرحله سئو می باشد.

شما باید بعد از اینکه سایت خود را به نتایج اول گوگل رساندید با تکنیک های سئو سازی اصولی و استاندارد مانع افت سایت خود شوید. زیرا رقیبان شما دست از تلاش بر نخواهند داشت. آنها همواره تلاش می کنند که لینک خود را به رتبه یک نتایج گوگل برسانند. به همین دلیل نباید اینطور تصور کنید که وقتی به لینک یک رسیدی دیگر نیازی نیست کار خاصی انجام دهید.

در این فیلم آموزش سئو حرفه ای سایت فارسی شما را با ترفند هایی آشنا می کنم که بعد از رسیدن به لینک اول گوگل برای همیشه همانجا ماندگار باشید.

فیلم آموزش حرفه ای سئو

فیلم آموزش حرفه ای سئو

دوستی با موتورهای جستجو برای افزایش رتبه در نتایج جستجو

شادی کمتر کسی در رابطه با دوستی با گوگل در سطح وب صحبت کرده باشد. باید به شما بگم که این موضوع یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت پروژه های سئو میباشد. تصور کنید شما یک دوست صمیمی دارید، اگر مشکلی داشته باشید بی شک دوست شما تا جایی که در توان دارد به شما کمک خواهد کرد تا مشکل خود را رفع کنید. اما دوستان غیر صمیمی یا غریبه ها اصلا به مشکل شما توجه نخواهند کرد.

بنابراین شما باید گوگل را مثل یک دوست برای خود بدانید. به طوری که شناخت خوبی در رابطه با گوگل داشته باشید و اطلاعات خوبی شامل یک سری ویژگی های خوب خود را در انتخاب گوگل قرار دهید. در این صورت خواهید دید که در دنیا صمیمی ترین دوست شما گوگل می باشد.

تاثیر برندینگ بر سئو

فیلم آموزش حرفه ای سئو

در دوره آموزش سئو مبتدی تا پیشرفته صفر تا صد به شما راهکارهای دوستی با گوگل و سایر موتورهای جستجو را خواهم گفت. مطمئن باشید با استفاده از این تکنیک ها قدم های بزرگی در رشد سایت خود بر می‌دارید.

دوره حضوری آموزش سئو در ایران (شهرهای مختلف)

مهمترین هدف آکادمی 98 از تولید و ضبط دوره کاملترین فیلم آموزش سئو قابلیت دسترسی همه به آن می باشد. اگر بخواهم این دوره را به صورت حضوری برگزار کنم با شرکت کنندگان شرایط خاصی داشته باشند، البته دلیل آن حجم زیاد دوره سئو می باشد. اما به شما دوستان عزیزی که تمایل دارید در دوره های حضوری سئو آکادمی 98 شرکت کنید، قول میدهم که نسبت به بازخورد ها و درخواست های کاربران در شهرهای مختلف این دوره را به طور کامل آموزش خواهم داد.

مباحث و سرفصل ها در دوره حضوری و غیر حضوری یکی می باشد. یکی از ویژگی های خوب فیلم سئو این است که شما می توانید در هر زمانی از محتوای آن استفاده کنید.

آموزش تصویری سئو سایت

معرفی بهترین منابع آموزش سئو حرفه ای

همه ما به خوبی می دانیم که هزاران وبسایت در زمینه آموزش سئو فعالیت می کنند. تعداد این سایت ها کم نیست و هر روزه به تعداد آنها اضافه نیز می شود. اما یکی از مشکلاتی که با زیاد شدن سایت های سئو پیش می آید، عدم دستیابی با مطالب درست و دقیق سئو می باشد. برخی از سئوکاران تصور می کنند که باید تجربه خودشان را آموزش دهند. در صورتی که این تجربه تنها برای خودشان ارزش ندارد نه اینکه در دوره های آموزش ارائه داده و بابت آن هزینه دریافت کند.

پس به شما پیشنهاد می کنم دنبال هر سایتی برای مطالعه مباح سئو نروید. زیرا سبب می شوند چیزهایی هم که می‌دانید را قاطی کنید. من در این دوره صفر تا صد سئو سایت به شما چندین سایت معتبر دنیا به زبان انگلیسی و مراجع اطلاع رسانی تغییرات سئو را معرفی می کنیم. در این صورت شما با جدیدترین و بروزترین اطلاعیه های سئو روز دنیا از طریق این منابع آشنا و خواهید شد.

باید همیشه اطلاعات سئو خود را بروز نگه دارید

برخی وبسایت ها بر این باورند که در صورت داشتن سئوکار کاربر انجام کارهای مربوط به سئو دیگر نیازی نیست مباحث سئو را یاد بگیرند. اما باید بدانید که با وجود داشتن سئو کار شما باید سئو را یاد بگیرید. هر چند وقت یکبار دانش خودتان را در زمینه سئو بروز کنید. در این دوره تکنیک و روشهایی را به شما خواهم گفت که بدون صرف مدت زمان زیاد با جدیدترین نکات و فاکتورهای سئو آشنا شوید.

دوره آموزش سئو حرفه ای

سرفصل های دوره فیلم آموزش سئو (تنها برخی موارد)

در این بخش قصد دارم برخی از سرفصل های دوره سئو حرفه ای 0 تا 1000 را برای شما لیست کنم. لازم به ذکر است که این لیست تنها شامل برخی موارد کلی می باشد. یعنی ممکن است داخل سرفصل ها به موضوعی اشاره کنم که آن موضوع خودش بخش های مختلفی داشته باشد. اما برای اینکه شما دقیقا بدانید چه مباحثی داخل این فیلم آموزش تدریس می شود سعی می کنم تا جایی که لازم است همه موارد رو نام ببرم.

تمامی مواردی که در بالا نام برده شد مربوط به برخی از بخش های پکیج سئو آکادمی 98 می باشد. بسیاری از گزینه ها دارای زیر مجموعه هایی هستند که حتما تک تک آنها آموزش داده خواهد شد.

اما اجازه دهید یک مژده به شما بدهم 🙂 بعد از یادگیری کامل مباحث سئو که در بالا نام برده شد، شما وارد مرحله آموزش سئو فوق حرفه ای خواهید شد.

با جرات می تونم بگم که هیچ کسی این بخش را داخل هیچ آموزشی یاد نمیده. یا اینکه اصل مطلب رو توضیح نمیده. اما لازمه بدونید شما بعد از یادگیری کلیه مباحث وارد بخش دوم خواهید شد که به صورت فوق حرفه ای به سئو سازی و بهینه سازی سایت خواهیم پرداخت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

مشاوره رایگان سئو در شیراز x بخوانید...