طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

سلام به مهراکت خوش آمدید. مهراکت تشکیل شده تا شما در فضای اینترنت به بهترین های حوزه خود تبدیل شوید.در این مقاله به معرفی یکی دیگر از خدمات مهراکت میپردازیم “طراحی سایت پزشکی”  خدمتی است که برای شما در فضای اینترنت بوجود آورده ایم تا از ابتدا تا انتهای کسبوکار خود را به ما بسپارید. و شما را در حوزه خود به بهترین تبدیل کنیم با مهراکت همراه باشید.

طراحی وبسایت پزشکی

در دنیای الکترونیک امروز به دلیل دستیابی راحت برای فراگیری علوم مختلف افراد سعی دارند تا بیشتر نقاط مبهم موجود در ذهنشان را از طریق اینترنت به به جواب برسانند.در کنار این موضوع افرادسعی دارند تا کارهای روزمرهخود را نیز به راحتی به انجام برسانند.شما به عنوان پزشک به طراحی وب سایت پزشکی برای خدمت رسانی بهتر به بیماران خود نیاز دارید.

شما با داشتن وب سایت پزشکی،توانایی این را پیدا میکنید تا رزومه کاری خود رادر اختیار بیمارانتان قرار دهید.
این امر موجب ایجاد حس اعتماد بین شما و مخاطبتان میگردد.

همچنین در طراحی سایت پزشکی امکان رزرو وقت به صورت آنلاین وجود دارد
که ارتباط بیماران با شما را بسیار راحت تر وسریعتر میکند.
این نکته دارای اهمیت بسیار زیادی برای بیماران است که میتوانند بدون حضور فیزیکی نوبت خودرا دریافت کنند.

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

طراحی وبسایت پزشکی امروزه مورد استقبال بسیاری از پزشکان، کلینیک های درمانی حوزه سلامت و زیبایی و حتی بیماران قرار گرفته است. افراد از این طریق می توانند به صورت مستقیم و البته موثر از خدمات پزشکی همچون نوبت دهی، مشاوره دارویی و یا ویزیت آنلاین پزشک استفاده نمایند. راه اندازی و طراحی وبسایت پزشکی که در آن تمام اصول سئوی سایت پزشکی رعایت شده باشد و بتواند از یک طرف به تبلیغات پزشکی کمک نماید و از سوی دیگر چالش های بیماران و پزشکان را برطرف سازد، بسیار مهم و حساس می باشد.

اینگونه از سایت ها می بایست بسیار منعطف باشند تا بتوان هرگونه نیاز را از طریق آنان برطرف نمود و از سوی دیگر می بایست کاربرپسند بوده و قابل درک باشد. از طریق طراحی وبسایت پزشکی شما می توانید هر قشری را با هر سطح دانشی به پزشکان مرتبط سازید اما اینکه افراد بتوانند از طریق این سایت ها به نیاز های خود پاسخ دهند و پاسخ مد نظر را دریافت نمایند، مهم می باشد.

چرا یک پزشک باید وبسایت داشته باشد؟

طبق آمار، جستجوی مردم در حوزه پزشکی و سلامت رو به افزایش است.
به طوری که حتی نوبت‌دهی‌ بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نیز این روزها، به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

در واقع اگر چه همچنان بازاریابی دهان به دهان، یکی از موثرترین روش‌های تبلیغ است،
اما دیگر دوره صف ایستادن تمام شده است. مردم فرصت ایستادن در صف ندارند، چه صف خرید باشد،
چه صف پیدا کردن یک دکتر خوب از زبان دوست و آشنا.

اولین کاری که می‌کنند گوشی خود را درآورده و در اینترنت به دنبال تخصص شما می‌گردند.

در این شرایط اگر شما هم توانسته باشید به خوبی خود را در میان انواع سایت‌های مربوط به حرفه‌تان نشان دهید، برنده خواهید شد و کاربر اینترنتی را به سوی خود جذب می‌کنید. سرعت معرفی شما، حرفه و تخصص‌تان در دنیای اینترنت، چندین برابر قبل شده است. در واقع، به جرات می‌توان گفت رمز شناخته شدن و کسب درآمد در این عصر، حضور در فضای مجازی، فعال‌تر و پرکارتر از قبل است.

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

ویژگی های خاص سایت پزشکی

پس از طراحی و پیاده سازی سایت اختصاصی پزشکی مراجعین راضی و خوشحال تر بودن و طراحی سایت پزشکی برای رشد و فراگیر شدن در بین مخاطبین برای من بسیار چشم گیر شده بود . ویژگی های طراحی سایت پزشکی شامل موارد ذیل می گردد.

 • معرفی پزشک
 • ایجاد یک برنسازی و دیده شدن در نتایج گوگل با سئو مهراکت
 • مشاورآنلاین در هر زمان
 • ثبت منشی برای هر پزشک در پنل مورد نظر
 • امکان ثبت سوالات پر تکرار برای بیماران برای همه بیماری ها
 • امکان گزارش گیری دقیق از تمامی فعالیت های انجام شده
 • امکان گزارشگیری
 • امکان ثبت نوبت های بیماران
 • ارسال پیام آنلاین به بیماران
 • امکان پرداخت حق نوبت به صورت آنلاین
 • امکان ایجاد حساب کاربری برای پزشکان و بیماران
 • امکان تعریف منشی در پنل مورد نظر
 • مشاهده نتایج آمارها
 • امکان پرداخت آنلاین ازطریق درگاه
 • شناخته شدن شما و تخصص‌تان
 • قرار دادن مقالات تخصصی خود
 • بارگذاری فیلم و عکس و تصویر
 • مشخص کردن خدمات و تخصص به طور کامل
 • کاهش هزینه و جلوگیری از اتلاف وقت
 • دسترسی بیماران به مطالب و خدمات شما
 • مشخص کردن مکان دقیق مطب با گوگل مپ و حتی تبسی و اسنپ
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی

دلایل موفقیت سایت های پزشکی

نهایت موفقیت یک سایت پزشکی، آوردن کاربران و بیماران هدف به سایت با استفاده از نتایج گوگل و بالا آمدن سایت در موتور جستجوی گوگل می باشد. که اصطلاحا به سئو سایت پزشکی شناخته میشود

در صورتی که سایت پزشکی در زمینه ی کاری خود و روی کلمات هدف خود در صفحه ی اول گوگل بیاید میتواند مشتریان و کاربران بسیاری را جذب نماید. شرکت طراحی سایت مهراکت وب با تجربه ی بسیار در این مورد و شناختن کلمات کلیدی هدفمند توانسته است مشتریان خود را بسیار راضی نماید.

اما نکته ی مهم بعد از آوردن کاربران جدید به سایت و همچنین برای کاربران قدیمی و یا مشتریان، نگه داشتن آنها در سایت می باشد. برای این امر، امکانات کامل، ظاهر جذاب و گرافیک قوی و البته سرعت بسیار سایت اصلی ترین مسائلی است که باید انجام گردد.

به طور خلاصه موفقیت یک طراحی سایت پزشکی به دو عامل آوردن مشتریان و بیماران جدید آنهم بصورت هدفمند (رتبه ی بالا در نتایج گوگل در کلمات کلیدی) و سپس نگه داشتن کاربران با استفاده از سرعت، کارایی و گرافیک جذاب سایت، ارتباط مستقیم دارد.

طراحی سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی

وب سایت های پزشکی امروزه نقش و حضور موثرتر و بهتری در فضای اینترنت دارند که طراحی سایت پزشکی به تنهایی کفایت نمی کند بلکه سئو سایت پزشکی نیز در کنار آن می تواند بسیار موثر باشد . با سئو سایت خود می توانید محتوای یونیک و با کیفیت داشته باشید و در نتایج گوگل در صفحه اول ظاهر شوید که اینکار باعث درآمدزایی بیشتر و افزایش مشتری خواهد شد.  تیم حرفه ای مهراکت با بهترین خدمات و ارائه مناسبترین تعرفه سئو وب سایت پزشکی ، به دنبال موفقیت شما می باشد.

کلیک کنید و رای بدهید
[Total: Average: ]
مختص شما:  What Do Men Find Interesting in Latina Girls Stereotypes?

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی سایت پزشکی x بخوانید...