دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

سئو چیست؟  الگوریتم های گوگل برای بهینه سازی سایت چیست؟مهمترین مراحل سئو داخلی و بهینه سازی سایت چیست؟سئو خارجی سایت چیست؟مهمترین مراحل سئو خارجی چیست؟اصول اولیه تولید محتوا چیست؟ از اینکه مهراکت را انتخاب کرده اید متشکریم لطفا تا انتهای پیج با ما باشید.

آموزش سئو وردپرس

 

در دوره آموزش سئو سایت وردپرس، به صورت تخصصی تر در خصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس بحث خواهیم کرد. اما اصول کلی سئو سایت برای تمام سیستم های مدیریت محتوا یکسان می باشد. صرفا برخی از افزونه ها در آموزش سئو سایت وردپرس، مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این افزونه ها مانند افزونه Yoast SEO Premium، افزونه All in One SEO Pack Pro و …می باشند. شما با نصب این افزونه ها می توانید آموزش سئو رایگان را زودتر و راحت تر فرا گیرید.

 

دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

سر فصل اول: سئو چیست؟ – آموزش مفاهیم اولیه سئو

ابتدا، در مقاله سئو چیست؟ – آموزش مفاهیم اولیه سئو، سئو را تعریف نموده و مفاهیم اولیه سئو را در آن توضیح خواهیم داد. سپس توضیح خواهیم داد که چرا باید به سئو اهمیت داد و دلیل اهمیت به آن چه چیزی است. در ادامه همین مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه در سئو موفق شوید. برای خواندن کامل این آموزش سئو رایگان به مقاله لینک زیر مراجعه فرمائید.

لینک سر فصل اول آموزش سئو سایت: سئو چیست؟ – آموزش مفاهیم اولیه سئو

دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

سر فصل دوم: معرفی و آشنایی با روش های سئو وردپرس

پس از آن که اطلاعاتی در خصوص مفهوم اولیه سئو بدست آوردیم، حال نوبت آن است که در خصوص روش های آموزش سئو سایت اطلاعاتی کسب نماییم. سئو در 3 روش خلاصه می شود. سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری.

سرفصل دوم آموزش سئو سایت: معرفی و آشنایی با روش های سئو

 معرفی و آشنایی با روش های سئو

معرفی و آشنایی با روش های سئو

سر فصل سوم: معرفی الگوریتم های گوگل برای بهینه سازی سایت

در این مجموعه از سری آموزش سئو سایت وردپرس، الگوریتم های گوگل را به شما معرفی خواهیم کرد. الگوریتم های در مقاله اول سه الگوریتم پنگوئن، پاندا و مرغ مگس خوار تشریح شده و در مقاله دوم الگوریتم های کبوتر،PayDay Loan,Page Layout ,Page Authority, کافئین، گورخر و Mobilegeddon معرفی شده اند.

مختص شما:  بهترین آنالیزور سایت

 

سر فصل چهارم: مهمترین مراحل سئو داخلی و بهینه سازی سایت چیست؟

در این سر فصل از آموزش سئو وردپرس به سئو داخلی سایت می پردازیم. مهمترین مراحل سئو داخلی سایت را برای شما معرفی نموده و به مرور هر کدام را برای شما به صورت مفصل شرح خواهیم داد.

لینک سر فصل چهارم آموزش سئو سایت: مهمترین مراحل سئو داخلی و بهینه سازی سایت چیست؟

دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

سر فصل پنجم: سئو خارجی سایت چیست؟ – مهمترین مراحل سئو خارجی چیست؟

در دوره آمورش سئو سایت وردپرس، پس از سئو داخلی، سئو خارجی را برای شما شرح داده و روش های آن را برای شما معرفی خواهیم کرد. مهمترین مراحل سئو خارجی که در این فصل آموزش سئو وردپرس شرح داده خواهد شد، عبارت است از:

سئو خارجی سایت چیست؟ – مهمترین مراحل سئو خارجی چیست؟

 

سرفصل ششم: انواع محتوا و اصول اولیه تولید محتوا

در این فصل از آموزش سئو رایگان، در دوره آموزش سئو وردپرس، به مبحث مهم تولید محتوا می پردازیم. از مهم ترین نکات موفق شدن در سئو، تولید محتوای اختصاصی و به روز می باشد. استفاده از تولید محتوای ویدیویی و پادکست می تواند عامل موفقیت شما نسبت به رقیبانتان باشد. به شما در این آموزش ها یاد خواهیم داد که یک محتوای قانونی و سئو شده تولید نمایید. با ما در این آموزش ها همراه باشید.

لینک سرفصل ششم آموزش سئو سایت: آموزش تولید محتوا در وردپرس – چگونه تولید محتوا کنیم؟

دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

دانلود فیلم آموزش سئو وردپرس

 

مختص شما:  خرید cdn cloudflare

جلسه 1: بک لینک چیست؟ – معیار های بک لینک خوب در سئو سایت

در این مقاله از آموزش رایگان سئو وردپرس ابتدا بک لینک را تعریف می کنیم. سپس انواع بک لینک را برای شما توضیح خواهیم داد. در خصوص بک لینک های خوب و بد نکاتی ارائه خواهد شد. با مطالعه این مقاله، شما با بک لینک ها بطور کامل آشنا خواهید شد. اگر تا کنون نمی دانستید کدام بک لینک ها بیشتر مورد تائید گوگل هستند، این مقاله را مطالعه نمایید.

لینک مقاله 1: بک لینک چیست؟ – معیار های بک لینک خوب در سئو سایت

جلسه 2: آموزش لینک بیلدینگ داخلی در سئو وردپرس

پس از معرفی بک لینک ها در جلسه قبلی، این بار در دوره آموزش گام به گام سئو، به لینک بیلدینگ داخلی پرداخته ایم. لینک سازی داخلی در سایت یکی از مهمترین مباحث در سئو داخلی می باشد. در این مقاله، شما برقرار کردن ارتباط موضوعی به کمک لینک سایز داخلی را یاد خواهید گرفت. همچنین نکات مهمی در خصوص لینک سازی مانند مکان قرار گیری لینک، استفاده از انکر تکست و … بیان می شود. برای مطالعه مقاله کامل این آموزش به لینک زیر بروید.

لینک مقاله 2: لینک بیلدینگ داخلی چیست؟ – آموزش لینک سازی داخلی در سایت

جلسه 3: آموزش لینک بیلدینگ خارجی در سئو سایت

پس از معرفی لینک سازی داخلی، نوبت به معرفی لینک سازی خارجی می رسد. این بار در مرجع آموزش سئو، در دوره آموزش سئو وردپرس رایگان در ابتدا لینک بیلدینگ خارجی را تعریف می کنیم. سپس نکاتی را درخصوص لینک سازی خارجی بیان خواهیم نمود. سپس نحوه ایجاد لینک خارجی بصورت کامل شرح داده می شود. برای یاد گیری کامل این نوع لینک سازی به لینک زیر بروید.

لینک مقاله 3: لینک بیلدینگ خارجی چیست؟ – آموزش لینک سازی خارجی در سایت

جلسه 4: معرفی الگوریتم پنگوئن – الگوریتم پنگوئن گوگل چیست؟

در سرفصل سوم از آموزش سئو سایت وردپرس، الگوریتم های گوگل را نام بردیم. در مقاله چهارم از آموزش سئو سایت، به معرفی الگوریتم پنگوئن پرداخته ایم. برای موفق شدن در سئو سایت، دانستن این الگوریتم ها بسیار کارآمد می باشد. چون بدون دانش کافی از نحوه کار گوگل، ممکن است نتیجه ی برعکس بگیرید. در این  مقاله، ابتدا تاریخچه الگوریتم پنگوئن را بررسی می کنیم. سپس نحوه کار این الگوریتم را مورد نقد قرار می دهیم. راه خروج از جریمه الگوریتم پنگوئن مورد بحث قرار می گیرد. برای مطالعه به لینک این مقاله که در زیر قرار گرفته است، کلیک کنید.

مختص شما:  خرید بازدید وب سایت

لینک مقاله 4: معرفی الگوریتم های گوگل برای بهینه سازی سایت

جلسه 5: معرفی الگوریتم پاندا – الگوریتم پاندا گوگل چیست؟

این بار در آموزش رایگان سئو، به معرفی یکی دیگر ار الگوریتم های مهم گوگل می پردازیم. الگوریتم پاندا گوگل یکی دیگر از الگوریتم های اساسی گوگل می باشد. اولین نسخه از این الگوریتم در سال 2011 منتسر گردید. هدف از ایجاد این الگورریتم، نمایش سایت هایی با ارزش محتوایی بالا بوده است. در مقاله معرفی الگوریتم پاندا در مرجع آموزش سئو، ابتدا این الگوریتم را معرفی می کنیم. سپس تاریخچه پاندا را با هم بررسی خواهیم کرد. برای یادگیری این الگوریتم در آموزش سئو سایت وردپرسی، از طریق لینک زیر با ما همراه باشید.

لینک مقاله 5 : معرفی الگوریتم پاندا – الگوریتم پاندا گوگل چیست؟

جلسه 6: معرفی الگوریتم مرغ مگس خوار – الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟

پس از معرفی الگوریتم های پنگوئن و پاندا، نوبت به معرفی الگوریتم مرغ مگس خوار می رسد. در این دوره از آموزش رایگان سئو وردپرس، در ابتدا این الگوریتم را تعریف خواهیم کرد. سپس تاریخچه این الگوریتم را بررسی می کنیم. در ادامه به هدف اصلی این الگوریتم می پردازیم. و در انتها در خصوص تحلیل رفتار کاربران توسط این الگوریتم بحث می کنیم. با این بحث در آموزش سئو از طریق لینک زیر با ما همراه باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

وب سایت سازی و بهینه سازی در شیراز x بخوانید...