خرید کلیک گوگل

خرید کلیک گوگل

خرید کلیک گوگل

بسلام خدمت شما همراهان همیشگی مهراکت.  اگر یک وبمستر هستید و با کسب درآمد از سایت آشنایی دارید حتما اهمیت نرخ کلیک ها را می دانید. در این نوشته میخواهیم به این موضوع بپردازیم. از این رو ضمن سپاس از توجه تان دعوت می کنیم تا انتهای این مطلب با عنوان خرید کلیک گوگل همراه ما باشید.

تعریف CTR

CTR : Click through rate یا همان نرخ کلیک، یک معیار نسبی برای تعیین میزان عملکرد کلمات کلیدی، تبلیغات شما و غیره می باشد. نرخ کلیک به صورت فرمولی یعنی مقدار کلیکی که تبلیغات شما می خورد، تقسیم بر میزان دفعاتی که تبلیغات شما نشان داده می شود (CTR/Impression). یعنی اگر تبلیغات شما 5 کلیک خورده باشد و impression شما 100 باشد، نرخ کلیک شما 5 درصد می باشد.

چرا نرخ کلیک طبیعی مهم می باشد؟

هرچه قدر CTR طبیعی شما بیشتر باشد طبیعا ترافیک دریافتی شما نیز بیشتر می شود. مثلا نرخ کلیک شما از 10 درصد به 20 درصد افزایش یافته است. این یعنی شما CTR خودتان را دو برابر کردید بدون اینکه سعی کنید رتبه سایت را افزایش دهید (سئو سایت) و به این معنی می باشد که کاربران سایت شما بیشتر انتخاب کردند.

منظور از بهینه سازی نرخ تبدیل در خرید ورودی گوگل چیست؟

زمانی که سایتی به نتایج ابتدایی گوگل میرسد برای رسیدن به این جایگاه، زمان و هزینه صرف کرده است پس لازم است هزینه سفارش کلیک گوگل از طریق بستر وب به کسب و کارش بازگردد. اما زمانی که شما سایت و تبلیغات خود را برای کاربران بهینه نکرده باشید در چرخه بازگشت سرمایه موفق نخواهید بود زیرا برای تبدیل کاربر ساده به مشتری فاکتورهای بیشتری از لینک یک بودن لازم دارید. به همین دلیل کارشناسان ما سفارش کلیک گوگل مشتریان را با هدف بهینه سازی نرخ تبدیل بهینه میکنند و برای تحقق این هدف فاکتورهای زیادی را در نظر میگیرند. به بیان ساده تر کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ با هدف ارائه کمپین‌های بهینه تبلیغات در گوگل همچون نیروی انسانی متعلق به شرکت شما برای کمپین شما وقت می گذارند تا با کمترین هزینه تبلیغاتی، بهینه ترین کمپین تبلیغ در گوگل را با سود بالاتر برایتان رقم بزنند.

مختص شما:  الگوریتم های گوگل چیست؟

مرتبط بودن کلمه کلیدی با محتوای سایت :

به هر میزان که گوگل مقدار این ارتباط را بالا تشخیص دهد ، نمره کیفیت افزایش خواهد یافت. منظور از مرتبط بودن کلمه کلیدی این است که شما کلماتی را انتخاب کنید که مرتبط با محتوای سایت شما می باشد و از انتخاب کلیدواژه هایی که به هیچ وجه در سایت شما به کار نرفته است خودداری کنید. پیشنهاد می شود حتماً کلمات کلیدی خود را به صورت متن و بصورت  boldدر صفحات مختلف سایت و در متن های مختلف استفاده کنید.

عوامل تعیین کننده میزان هزینه کلیک گوگل ادز

 •  استراتژی انتخابی و هزینه کلیک ست شده برای هر کلید واژه :
 •  نمره کیفیت (Quality Score) به ازای هر کلیدواژه :
 • مرتبط بودن کلمه کلیدی با محتوای سایت
 • استفاده از کلیدواژه ها در متن تبلیغ
 • سرعت بالای سایت
 •  ریسپانسیو بودن سایت
 • متاتگ ها
 • نسبت کلیک به نمایش تبلیغ (CTR)
 • فاکتور میانگین جایگاه نمایش تبلیغ (Avg Ad Position)
 •  تاریخچه سایت
 •  رقابت
خرید کلیک گوگل

خرید کلیک گوگل

خرید ورودی گوگل را همین الان شروع کنید

روزانه چند میلیارد جستجو از طریق گوگل انجام می‌شود، در تبلیغات گوگل ادز، تبلیغ شما به مخاطبانی نمایش داده می‌شود که به محصولات و یا خدمات شما علاقه‌مند هستند و بدون شک از پر‌بازدیدترین روش های تبلیغات اینترنتی به حساب می‌آید.

اگر در هنگام جستجو در موتور جستجوگر گوگل به نتایج دقت کنید متوجه می‌شوید که در نتایج صفحه اول و دوم گوگل، در کنار لینک برخی از سایت‌ها عبارت اختصاری AD قرار گرفته است.  این بدین معنی است که این سایت برای ظاهر شدن در نتایج ابتدایی گوگل از قابلیت تبلیغات در گوگل استفاده کرده است

مختص شما:  اموزش گوگل ادز

پلتفرم گوگل ادوردز یک ابزار قدرتمند برای ایجاد تبلیغات کلیکی در گوگل محسوب می‌شود و به شما امکان ایجاد تبلیغات در نتایج جستجو و درست جلوی چشم مخاطبانتان را می‌دهد. کارکرد این ابزار منطقی به نظر می‌رسد و به این صورت است که گوگل در ازای دریافت هزینه، سایت شما را تبلیغ می‌کند. اما در واقع عملکرد گوگل ادز به این صورت است که گوگل بابت نمایش تبلیغ هیچ هزینه‌ای از شما کسر نمی‌کند و فقط در ازای کلیک هر کاربر بر روی لینک تبلیغ شما مبلغی را از حساب کاربری شما کسر می‌کند.

نکاتی برای افزایش نرخ کلیک یا CTR

هنگام تعیین نرخ کلیک ایده آل برای جستجو های مبتنی بر پرداخت (ADS) نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

 • معمولا نرخ CTR برای تبلیغات جستجو بیشتر از نرخ CTR برای تبلیغات شبکه نمایش گوگل است؛ به این دلیل که تبلیغات شبکه نمایش گوگل (GDN) خیلی با اهداف فروش تطابق نداشته و بیشتر برای ایجاد آگاهی عمومی نسبت به برند کاربرد دارند تا جذب فوری مشتری.
 • نرخ کلیک برای موضوعاتی مثل نقل قول بزرگان در برابر موضوعات مثل فروش یک نرم افزار قطعا بیشتر خواهد بود. به طور کلی هر چه مخاطب اجبار و فشار کمتری حس کند، روی لینک شما کلیک کرده و نرخ CTR بیشتر می شود.
 • تبلیغات بر روی نام برند بیشترین تاثیر را بر روی نرخ کلیک دارند و می توانند امتیاز کلی اکانت شما را به سرعت بالا می برند.

رنکینگ تبلیغاتی در گوگل ادز چگونه محاسبه می شود؟

رنکینگ تبلیغاتی حاصل ضرب بیشترین مبلغ پیشنهادی از طرف شما در نمره کیفیت است. برای مثال شما برای یک کلمه کلیدی که انتخاب کرده اید حاضرید حداکثر مبلغ 2 دلار پرداخت کنید. فرض کنیم نمره کیفیت شما برای این کلمه کلیدی نمره کامل 10 از 10 باشد. در این صورت عدد رنکینگ تبلیغاتی شما به این صورت محاسبه خواهد شد : 2×10 = 20

مختص شما:  ریدایرکت 303

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

تاثیر فیسبوک و توئیتر بر گوگل x بخوانید...