خرید کاهش رتبه الکسا

خرید کاهش رتبه الکسا

خرید کاهش رتبه الکسا

 با سلام خدمت شما مخاطبان عزیز مهراکت .در این نوشته قصد داریم به بررسی خرید کاهش رتبه الکسا بپزدازیم. امیدواریم که در این نوشته پاسخ سوالاتتان رو بخوبی و خیلی ساده داده باشیم.با ما همراه باشید.

 

رتبه الکسا چیست؟ روش های کاهش رتبه الکسا در سال 2019

 

برای برخی از آنهایی که سایت و فروشگاه اینترنتی دارند، رتبه الکسا و کاهش رتبه آن از نان شب واجب‌تر است! اما آیا رتبه الکسا و کاهش آن تمام ماجراست؟ در این مطلب می‌خواهیم ببینیم الکسا چیست و روش های کاهش رتبه الکسا در سال 2019 را بررسی کنیم.
بسیاری از آنهایی که سایت یا فروشگاه‌ اینترنتی دارند یا به نوعی در فضای آنلاین فعال هستند، هر روز نگاه‌شان به رتبه الکسا سایت است تا ببینند آیا پیشرفت کرده‌اند یا پسرفت! اما همین مسئله موجب شده است تا برخی برای کاهش رتبه الکسا دست به هر کاری بزنند و از راه‌های درست و گاهی نادرست تلاش کنند به هر قیمتی رتبه کمتری بگیرند.
با اینکه نمی‌توان با قطعیت گفت تعیین رتبه سایت در الکسا چقدر اهمیت دارد و چقدر موثق است، اما همین رتبه بندی سایت ها در الکسا برای خیلی‌ها منبع درآمد شده است. برخی افراد به بهانه بهبود رتبه الکسا از دیگران هزینه‌های هنگفت می‌گیرند و برخی دیگر با استفاده از رتبه الکسا کاسبی می‌کنند.
اما در طرف مقابل هستند سایت‌هایی که با تلاش شبانه‌روزی، تولید محتوای جذاب و کاربردی و رعایت نکات اصولی رتبه الکسا خود را کاهش می‌دهند.
خرید کاهش رتبه الکسا

رتبه الکسا (ALEXA) چیست؟

ابتدایی‌ترین موضوعی که باید به آن بپردازیم این است که الکسا و رتبه الکسا چیست و چرا این رتبه مهم است؟
الکسا یکی از شرکت‌های زیرمجموعه آمازون است که سال 1996 در کالیفرنیا آمریکا تاسیس شده و از سال 1999 میلادی زیر نظر آمازون فعالیت می‌کند. این شرکت در واقع با استفاده از روش‌های خود که در ادامه به آنها می‌پردازیم، رتبه بندی سایت ها در الکسا را اعلام می‌کند.
اگر بخواهیم به زبان ساده رتبه الکسا را توضیح دهیم باید بگوییم سیستم رتبه‌بندی جهانی که میلیون‌ها وب‌سایت را براساس محبوبیت رتبه‌بندی می‌کند. الکسا با استفاده از نوار ابزار، افزونه مرورگر و دیگر سیستم‌های جمع‌آوری اطلاعات خود، محبوب‌ترین سایت‌های دنیا را به ترتیب معرفی می‌کند.
در سیستم رتبه بندی سایت ها در الکسا که بیشتر به فعالیت سه ماهه گذشته مربوط می‌شود علاوه بر مشاهده رتبه جهانی و منطقه‌ای، می‌توانید اطلاعات مفید دیگری به دست آورید که در ادامه به آنها می‌پردازیم. هرچه رتبه الکسا کمتر باشد بهتر است.

مختص شما:  کلمات کلیدی متا تگ

چرا کاهش رتبه الکسا مهم است؟

با توجه به اینکه رتبه الکسا به معیاری برای محبوبیت و برتری سایت‌ها تبدیل شده است و از این رو نمی‌توان اهمیت آن را کتمان کرد. یکی از مهمترین دلایل اهمیت تعیین رتبه سایت در الکسا این است که می‌توانید میزان پیشرفت خود را ببینید و بررسی کنید وضعیت شما در مقابل رقبا چگونه است.
ضمن اینکه سایت‌های محتوامحور، به‌ویژه سایت‌های که هزینه‌های خود را براساس تبلیغات و میزان بازدید تامین می‌کنند، می‌توانند با اتکا به رتبه الکسا درآمد بیشتری داشته باشند. هرچه رتبه سایت شما در الکسا کمتر باشد، می‌توانید ترافیک بیشتری جذب کنید و در نتیجه تبلیغات موردنظر بیشتر دیده می‌شود.
دامنه‌هایی که رتبه الکسا پایین‌تری دارند بیشتر ارزش‌گذاری می‌شوند و در نتیجه برای تبلیغاتی کلیکی می‌توانند هزینه بیشتری درخواست کنند. به همین دلیل همه به‌طور مداوم به دنبال بهبود رتبه الکسا هستند.

 

 

چگونه رتبه الکسا را کاهش بدهیم؟

اگر وب‌سایت دارید، خیلی مهم است که از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید. با این وجود، اعتبار مفهومی مبهم است، مخصوصا اگر به‌تازگی به صحنه بلاگ‌نویسی وارد شده باشید. معمولا، وب‌سایت‌هایی که ترافیک زیاد، ‌پایگاه داده طرفداران، لینک‌های پشتیبانی در سایت‌های دیگر و سئوی قوی دارند، معتبرتر از سایر سایت‌ها هستند. رتبه شما در الکسا نشانگر عملکرد خوب سایت شما در مقایسه با سایر سایت‌های دنیا، مخصوصا سایت‌های رقبا است.

رتبه الکسا معیار مهمی برای وب‌سایت‌ها است و به نحوی میزان محبوبیت سایت را نشان می‌دهد. سایت alexa.com به تمام وب‌سایت‌ها عددی را اختصاص داده که اصطلاحا رتبه الکسا نام گرفته است. اگر تبلیغ‌کننده‌ای بخواهد در سایت شما تبلیغ کند یا حتی بازدیدکننده‌ای که می‌خواهد از سایت شما خریدی انجام دهد احتمالا رتبه الکسای سایت شما را چک می‌کند؛ پس بهبود این رتبه می‌تواند تاثیر مثبتی بر موفقیت و درآمد سایت داشته باشد.

مختص شما:  خرید آموزش حرفه ای سئو

خرید کاهش رتبه الکسا

رتبه آلکسا چیست؟

رتبه آلکسا یا Alexa rank عددی است که میزان محبوبیت نسبی سایت شما را نسبت به سایت‌های دیگر نشان می‌دهد. با توجه به این تعریف متوجه می‌شویم که رتبه آلکسا نه تنها به میزان ترافیک سایت خودمان بستگی دارد، بلکه تغییراتی در ترافیک سایت‌های دیگر می‌تواند بر رتبه آلکسای سایت ما تاثیر بگذارد.

الکسا توسط یک شرکت زیرمجموعه آمازون راه‌اندازی شده و با استفاده از آمار ترافیک وب به بررسی فعالیت‌های آنلاین مردم می‌پردازد.

در واقع رتبه هر سایت نتیجه مجموعه‌ای از محاسبات است و اطلاعاتی از قبیل تعداد دفعات بازدید از یک سایت در سه ماه گذشته و این که چه تعداد بازدید توسط افراد جدید بوده را نشان می‌دهد. این داده‌ها از طریق مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر جمع‌آوری می‌شود.

الگوریتم الکسا داده‌های سایت شما را با همه سایت‌های دیگر مقایسه می‌کند، بیشتر بر سه ماه اخیر تاکید دارد و به این ترتیب یک مقایسه نسبی برای تعیین اعتبار سایت‌تان انجام می‌دهد. سایتی که کمترین رتبه را دارد حدودا در جایگاه ۳۰ میلیون و سایتی که بهترین رتبه را دارد در جایگاه ۱ قرار می‌گیرد.

خرید کاهش رتبه الکسا

اما سایت‌هایی که بازدیدکننده ندارند، اصلا در فهرست رتبه‌بندی الکسا گنجانده نمی‌شوند. همچنین، شاید سایت‌های تازه‌کار هم در این فهرست نباشند تا زمانی که الکسا بتواند داد‌های‌شان را جمع‌آوری کند.

هرچه این عدد کوچک‌تر باشد سایت ما موفق‌تر و محبوبتر است. پس منظور از بهبود رتبه الکسا در واقع کاهش رتبه الکسا است. اگر رتبه آلکسای سایتی ۱۰۰۰ است، یعنی ۹۹۹ سایت دیگر وجود دارند که مخاطبان بیشتری دارند. البته در سایت آلکسا، هم می‌توانیم رتبه جهانی سایت را ببینیم و هم رتبه الکسا ایران. اگر رتبه سایت ما در ایران ۳۵۰ است، یعنی ۳۴۹ سایت دیگر وجود دارند که در ایران محبوب‌تر هستند. هدف ما کاهش رتبه الکسا ایران است. میزان محبوبیت نیز بر حسب تعداد بازدیدکننده‌ها در روز و همین‌طور میانگین تعداد صفحات بازدیدشده محاسبه می‌شود. پس ممکن است دو سایت در روز دقیقا ۱۰۰۰ بازدیدکننده داشته باشند، ولی رتبه آلکسای بسیار متفاوتی داشته باشند، چون در یکی از سایت‌ها هر بازدیدکننده فقط ۲ صفحه سایت را مشاهده می‌کند و در سایت دیگر هر بازدیدکننده ۱۰ صفحه را مشاهده می‌کند.

مختص شما:  افزایش قدرت دامنه

نکته دیگر آن است که رتبه آلکسا با توجه به میانگین رتبه سه ماه اخیر نمایش داده می‌شود. پس اگر یک روز ترافیک خیلی زیادی را روانه سایت کردید توقع نداشته باشید بلافاصله تاثیر بزرگی بر رتبه آلکسای سایت داشته باشد.

 

چگونه بفهمیم رتبه آلکسای سایت ما چند است؟

یکی از ساده‌ترین راه‌ها نصب «تولبار آلکسا» است. این افزونه بر کروم، فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر نصب می‌شود و در نوار بالای مرورگر دکمه‌ای را اضافه می‌کند که با کلیک بر دکمه، می‌توان بلافاصله رتبه سایت در حال بازدید و مشخصات مهم دیگر آن را دید. برای نصب این ابزار رایگان آلکسا کافی است در گوگل عبارت Alexa toolbar را جستجو کنید و آن را بر مرورگر خود نصب کنید.

در این قسمت علاوه بر رتبه سایت‌تان می‌توانید اطلاعات مفید دیگری را هم ببینید. مثلا، ماتریس‌های دیگری مربوط به نرخ بازدید از فقط یک صفحه سایت‌تان، تعداد بازدیدهای روزانه، زمانی که هر کاربر در سایت بوده است، تعداد بازدیدها از سایت پس از جستجوی نام شما در اینترنت و اطلاعات جمعیت‌شناختی خوانندگان را در این قسمت می‌بینید. همچنین می‌توانید فهرست وب‌سایت‌هایی را ببینید که لینک پشتیبان سایت شما را در سایت خودشان قرار داده‌اند. حتی زمان لازم برای باز شدن سایت‌تان هم در این قسمت مشخص شده است.

 

بیشر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مشابه

خرید رپرتاژ آگهی x بخوانید...