خرید لینک

خرید لینک

خرید لینک

سلام به شما همراهان همیشگی مهراکت. لینک ها وبک لینک ها در افزایش ترافیک و بازدید سایت نقش مهمی دارند که بسیار حائز اهمیت است. از این رو در این مقاله از وبسایتمان قصد داریم به خرید لینک بپردازیم. ضمن سپاس از توجه تان دعوت می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بک لینک چیست؟
روش های خرید بک لینک

بک لینک” به معنای لینک برگشتی از سایت های دیگر می باشد. به طور مثال هنگامی که سایت شما از سایت های دیگر لینک دریافت کند ، سایت شما از آن سایت ها بک لینک دریافت کرده است این بک لینک ها برای موتور های جستجو بویژه گوگل خیلی مهم می باشند که شما در چه کلماتی بک لینک دریافت کرده اید و سایت شما با همان کلماتی که بک لینک دریافت کرده اید با همان کلمات در موتور های جستجو شناخته و ذخیره میشود اهمیت بک لینک در سئو به همین موضوع برمیگردد.

بک لینک چگونه به صعود سایت من کمک میکند؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در سئو خارجی سایت تاثیرگذار است ، بک لینک می باشد بک لینک در واقع ، لینک دریافتی سایت شما از سایت های دیگر است هرچقدر سایتی که شما از آن بک لینک میگیرید قوی تر باشد طبیعتا بک لینک های شما هم قوی تر و تاثیر مثبتی که از بک لینک ها میگیرید بیشتر و تاثیرگذار تر خواهد بود.

به طور مثال زمانی که از ده عدد سایت به سایت شما با کلمه کلیدی”بکلینک” لینک داده شود هنگامی که ربات های گوگل این لینک ها را شناسایی کنند شما بواسطه امتیاز هایی که از این سایت ها دریافت کرده اید از رقبا پیشه میگیرید و در نتایج گوگل صعود میکنید به همین دلیل است که بک لینک ابزار اصلی سئو می باشد .

مختص شما:  خرید بک لینک

چگونه کیفیت و قدرت بک لینک های دریافتی را چک کنیم ؟

با بک لینک گرفتن از سایت های قوی سایت شما در نتایج صعود خواهد کرد ، سایتی که چندین هزار ایندکس در گوگل داشته باشد در واقع شما از تمام این صفحات بک لینک دریافت خواهید کرد ، به طور مثال یکی از سایت های پکیج بک لینک ، سایت ترفندها می باشد که 18.500 صفحه در گوگل ایندکس دارد ، و شما از 18.500 صفحه بک لینک دریافت خواهید کرد ، با سرچ آدرس سایت :site درگوگل میتوانید تعداد صفحات ایندکس شده هر سایتی را در گوگل مشاهده نمایید ،این خود معیاری برای تشخیص سایت های قوی می باشد ، هرچه تعداد ایندکس های سایت بیشتر باشد سایت مطالب بیشتری دارد و قوی تر است . هم چنین از سایت ahref میتوانید امتیاز وقدرت سایت وتعداد بک لینک های دریافتی خود سایت را مشاهده نمایید به صورت مثال سایت ترفند ها دارای رتبه 31 می باشد .مجموع تعداد ایندکس های گوگل و قدرت دامنه و صفحه نشان دهنده کیفیت بک لینک های دریافتی می باشد .سایت های پکیج دارای ایندکس بالا و قدرت و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

بک لینک درواقع لینک دریافتی از سایت های دیگر می باشد ، درصورتی که آن سایت ،در سایت خوبی باشد ، به امتیاز سایت شما اضافه خواهد شد و شما درنتایج گوگل صعود خواهید کرد ، پس از ودو هفته فعال کردن بک لینک ، بک لینک های دریافتی شما در قسمت اینترنال لینک گوگل وبسمتر قابل مشاهده می باشد همچنین پس از یک ماه در الکسا تعداد بک لینک های شما افزوده خواهد شد ،کلمات کلیدی خود را که قصد و در دارید در گوگل بالا باشید را انتخاب نمایید و با فعال کردن بک لینک در این کلمات در نتایج گوگل صعود کنید

خرید لینک

خرید لینک

Site Wide

مختص شما:  بک لینک گوگل پلاس

خرید بک لینک سایت واید

در حالت سایت واید نیز خرید بک لینک بر اساس انتخاب موضوع و مشخص کردن سایت مورد نظر بر اساس معیار های ذکر شده صورت میگیرد در این روش پس از خرید بک لینک از سایت مورد نظر بک لینک سایت شما در تمام صفحات آن سایت درج میشود. ( جهت اطلاع از خدمات طراحی سایت در شیراز کلیک کنید. )

Single Page

خرید بک لینک تک صفحه ای

با استفاده از این روش شما میتوانید از صفحه مناسب با موضوع و مشخصات مد نظر خود خرید بک لینک را انجام دهید . در این حالت شما میتوانید بک لینک اختصاصی و مرتبط در تمام کلمات کلیدی های مد نظر خودتون با هزینه اندک دریافت کنید.

backlink Package

خرید بک لینک پکیج

تفاوت این روش با خرید بک لینک سایت واید در این است زمانی که شما از مجموعه سایت به صورت پکیج بک لینک خریداری میکنید هزینه بسیار کاهش می یابد . در نتیجه درصورتی که قصد خرید بک لینک در کلمه کلیدی رقابتی دارید که نیازمند حجم زیادی از بک لینک میباشد این روش ارزان ترین و موثر ترین روش است.

بشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

خرید لینک خارجی x بخوانید...