خرید لینک خارجی

خرید لینک خارجی

خرید لینک خارجی

بسلام خدمت شما همراهان همیشگی مهراکت.  لینک ها و پیوندها که راه های ارتباطی سایت هستند نقش مهمی در سئو و بهینه سازی محتوا و صفحات وب دارند. در این نوشته قصد داریم به این موضوع بپردازیم. از این رو ضمن سپاس از توجه تان دعوت می کنیم تا انتهای این مطلب با عنوان خرید لینک خارجی همراه ما باشید.

 بک لینک چیست و چرا گوگل خرید بک لینک را جریمه می کند؟

به لینک ورودی به سایت شما در هرجای دیگر دنیای وب بک لینک می گویند. یکی از فاکتورهای تشخیص محبوبیت و اعتبار صفحات توسط گوگل نقشه لینک های کل دنیای عظیم وب است. هرچه وبسایتی لینک های بیشتری داشته باشد و کاربران بیشتری از طریق پخش لینک ها به سایت آنها وارد شوند گوگل متوجه اهمیت و اعتبار آن صفحه می گردد. اما احتمالا شما هم بک لینک را به معنای دیگری بشناسید، لینک های تکرار شده در تمام صفحات یک سایت که معمولا در کادری تحت عنوان “تبلیغات متنی”، “لینک های مفید” یا “بک لینک” منتشر می شوند. این لینک ها در تمام صفحات سایت تکرار می شوند و می توان گفت ارزش و اعتبار بسیار زیادی به همراه می آورند.

خرید بک لینک  backlink buying  یعنی شما برای قرار گرفتن لینک سایت خود به سایت های دیگر پول پرداخت کنید. البته یک قسمت دیگر هم  فروش بک لینک است کاربرانی هم علاقه دارند با دریافت مبلغی لینک سایت های دیگران را در وب سایت خود قرار دهند و تا حدودی در حال حاضر این یک تجارت پول ساز است.

مختص شما:  لینک خارجی چیست؟

آیا خرید بک لینک اشتباه است؟

بله! خرید بک لینک اشتباه است و گوگل کاملا غیر قانونی بودن این کار (البته از نظر گوگل) را تایید کرده. زمانی که افراد اقدام به خرید بک لینک یا فروش لینک می کنند در اصل در حال دور زدن الگوریتم های گوگل هستند که این موضوع اصلا برای محبوب ترین موتور جستجوی جهان خوشایند نیست، چرا که اولویت گوگل همیشه بر این بوده است که کاربر از نتایج جستجو ارائه شده راضی باشد و از طرفی یکی از ابزار هایی که گوگل با استفاده از آن میزان محبوبیت سایت و مطالب شما را می سنجد تعداد بک لینک ها و اعتبار سایت هایی است که به شما بک لینک داده اند.

به زبان ساده تر گوگل هر کدام از بک لینک های داده شده به سایت شما را یک رای مثبت تلقی می کند.
شاید تصور کنید که می توانید با استفاده از خرید بک لینک از سایت های معتبر گوگل را فریب دهید، ولی باید گفت که سخت در اشتباه هستید چرا که نظارت گوگل بر وب سایت هایی که در فهرست خود دارد بسیار پیچیده و قوی است!

تصویر زیر اخطار گوگل در خصوص خرید بک لینک و تاثیر منفی آن بر روی رتبه بندی سایت را به ما نمایش می دهد.

خرید بک لینک

"<yoastmark

خرید بک لینک تمام صفحات (site wide backlinks) می تواند تیر آخر شما در سئوی وبسایت قلمداد شود. این بک لینک ها در تمام صفحات سایت تکرار شده و ارزش و اعتبار خود را از تمام صفحات سایت میزبان دریافت می کنند تا آن را به صفحه هدف منتقل کنند. هم چنین با توجه به تکرار آن در تمام صفحات در بخش سایدبار سایت به صورت مستقیم ترافیک هدفمند اما کمی را به سایت میزبان هدایت می کند.

مختص شما:  خرید بک لینک رایگان

• در ابتدا باید بدانیم که قبل از ساخت بک لینک باید تمام اصول سئو داخلی و سئو تکنیکال را رعایت کرده باشیم.
• اعتبار سایت را بررسی کنید، برای این کار باید فاکتور Domian Authority، Page Authorithy و Spam Score سایت را بررسی کنیم. آتوریتی سایت نشان دهنده کیفیت سایت هدف است که توسط ابزار بررسی Moz قابل بررسی است.
• عبارت کلیدی مناسب انتخاب کنید، برای اینکار میتوانید به ابزارهای Kwfinder یا Moz مراجعه کنید. انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای بک لینک بسیار حائز اهمیت است. بهترین ابزار google search console است که میتواند تمامی عبارات سایت را نمایش دهد.

در بک لینک سازی لایه ای چطور محتوا باید تامین شود؟

در لایه اول از محتوای یونیک و بازنویسی شده سراسر وب استفاده می گردد. که البته این بستگی به خود شما دارد و اگر محتوای یونیک داشته باشید قطعا سرعت ایندکس بک لینک ها بالاتر می رود.

ولی در مجموع ما از روش هایی که برای تولید محتوای بک لینک هایمان استفاده می کنیم نتیجه گرفته ایم به عنوان مثال با ترجمه و اسپین کردن محتواهای موجود در وب محتوای منحصر به فرد و قابل ایندکس توسط گوگل می سازیم.

نکته۱: در تمام بک لینک های رپورتاژی اصول سئوی داخلی را رعایت می کنیم، به عنوان مثال تکرار کلمات کلیدی LSI در متن و هدینگ ها ، داشتن تصویر مرتبط و ویدئو مرتبط و … حتی الامکان تمام موارد رعایت می شود که همه چیز کاملا طبیعی به نظر برسد.

نکته۲: متن انکور تکست توسط شما پیشهاد می شود ولی به جهت جلوگیری از جریمه گوگل با روش های طبیعی سازی از انواع مختلف و حالت های مختلف انکور تکست ها استفاده می شود. بنابراین در خرید بک لینک خارجی با اطمینان می توانید عمل کنید.

مختص شما:  بک‌ لینک های خوب و بد

خرید بک لینک خارجی قوی چه تاثیری در رتبه سئو سایت دارد؟

طبق اظهار نظر گوگل ، بک لینک یکی از ۳ عامل مهم تاثیر گذار در رتبه بندی هایش می باشد و شاید بتوان گفت از اصلی ترین سیگنال های می باشد. با توجه به آپدیت های جدیدی که گوگل داشته است نحوه ساخت بک لینک هم تغییرات زیادی نسبت به گذشته داشته است. بک لینک هایی که به روش های نادرست برای وبسایت شما ساخته می شوند می توانند تاثیر منفی روی سایت شما بگذارند، بنابراین برای خرید بک لینک قوی با بسته های لینک سازی خارجی پیشرفته مهراکت را به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه بیشتر توضیح داده ایم.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

نوشتن طرح توجیهی با اکسل 

نوشتن طرح توجیهی با ​کامفار

نوشتن طرح توجیهی

خرید بک لینک x بخوانید...