خرید رپورتاژ دائمی

خرید رپورتاژ دائمی

خرید رپورتاژ دائمی

سلام به شما دوستان همیشگی مهراکت. همانطور که می دانید آگهی ها از مهم ترین آیتم های وب تبلیغاتی است. از این رو در این مقاله از وبسایتمان قصد داریم به خرید رپورتاژ دائمی بپردازیم. ضمن سپاس از توجه تان دعوت می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

نخستین سوالی که باید به آن پاسخ دهیم تعریف دقیق رپورتاژ آگهی است. رپورتاژ آگهی به معنی انتشار یک مقاله از شما در سایتی دیگر است که معمولا با هدف معرفی یک محصول و یا لینک سازی جهت بهبود وضعیت سئو انجام میشود. در این مقاله سعی می شود چند نکته مهم در مورد خرید رپورتاژ و استانداردهایی که باید در آن رعایت شود با شما به اشتراک بگذاریم.

سایت های بسیاری وجود دارند که به صورت مستمر در حال تولید محتوا هستند و روزانه بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب میکنند. یکی از راه های درآمدزایی این سایت ها فروش رپورتاژ آگهی است. این سایت ها با توجه به اعتبار دامنه و تعداد بازدیدکنندگان روزانه خود، مبلغ مشخصی را برای درج یک مقاله از طرف شما در سایت خود دریافت میکنند. شما مقاله مورد نظر خود را به آنها ارایه میدهید و در بخش هایی از آن برای سایت خود لینک سازی میکنید.

با توجه به کاهش تاثیر بک لینک و البته جریمه گوگل بر روی تبلیغات متنی، رپورتاژ آگهی یکی از بهترین تکنیک های موجود برای بهبود وضعیت سئو و لینک سازی دائمی است.

انواع رپورتاژ

رپورتاژ آگهی دارای انواع بسیاری است. برای مثال می‌توان به آگهی تلویزیونی، آگهی نوشتاری در مجلات، روزنامه‌ها و آگهی اینترنتی اشاره کرد. در ایران بیشتر آگهی‌های اینترنتی مورد استقبال قرار می‌گیرند.

مختص شما:  رپورتاژ اگهی چیست

آیا خرید رپورتاژ آگهی برای سئو ضروری است؟

جواب مستقیم به این سؤال، بله است. سایت‌های که بازدید و ورودی خوبی از طریق گوگل داشته باشند، به هیچ‌عنوان درج رپورتاژ آگهی رایگان قبول نمی‌کنند. بنابراین شما ناچار هستید با مدیران این نوع سایت‌ها مذاکره داشته باشید. در این مذاکره و در صورت توافق برای تعیین قیمت رپورتاژ، متن یا محتوای رپیورتاژ آگهی شما در این سایت‌ها قرار می‌گیرد.  بیایید کمی بررسی کنیم که به چه دلیل پاسخ به این سؤال مثبت می‌شود.

 1. هرچه قدرت دامنه یا پیج اتوریتی سایت میزبان یا همان سایتی که می‌خواهید بر روی آن خرید رپورتاژ انجام دهید، بالاتر باشد این خرید رپورتاژ قوی برای صفحات سایت شما نتایج مطلوب‌تری به ارمغان خواهد آورد.
 2. یکی از روش‌های مؤثر بر سئو گرفتن بک لینک است. خرید رپورتاژ سبب ایجاد یک بک لینک مناسب و کاربردی برای سایت شما می‌شود. این بک لینک‌ها درون مقاله هستند بنابراین اهمیت بیشتری برای گوگل دارند. همیچنین وجود این بک لینک‌ها دائمی است.

بهترین زمان برای خرید رپورتاژ

خرید رپورتاژ مناسب برای افزایش سایت شما مانند آسانسور عمل میکند. البته این وضوع زمانی جواب میدهد که سایت شما در رتبه بندی سئو جایگاه قابل قبول و مناسبی داشته باشد. پس بهترین زمان برای خرید رپورتاژ وقتی ست که سایت شما حداقل در صفحات اول گوگل قرار داشته باشد. سپس شما میتوانید با خرید رپورتاژ ها و بک لینک های مناسب ، در جهت به دست آوردن رتبه بهتر در سئو اقدام کنید.

بهترین زمان برای خرید رپورتاژ باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

مختص شما:  خرید ترافیک وب سایت

اگر قصد دارید خرید رپرتاژ برای شما سودمند باشد ، باید نکاتی را رعایت کنید. در غیر این صورت خرید رپورتاژ برای شما کاری جز هدر دادن هزینه و وقت برای شما نخواهد داشت علاوه بر این باعث جریمه و رتبه منفی برای وب سایت شما خواهد داشت. به این نکات باید توجه داشته باشید :

_ برای هر کدام از رپورتاژ ها ، متن اختصاصی بنویسید.

_ بیش از پنج بک لبنک در یک رپورتاژ قرار ندهید.

_ رپورتاژ را فقط از سایت های مرتبط تهیه کنید.

_ رپورتاژ را برای صفحه های داخلی سایت تهیه کنید.

_ دامنه اعتبار و spam score سایت آگهی دهنده را برسی کنید.

_ در رپورتاژ های داخلی حتما از تصاویر باکیفیت استفاده کنید.

_ برای هر صفحه وب سایت فقط یک لینک درون متن قرار دهید.

_ تهیه بک لبنک برای رپورتاژ های آگهی بسیار مهم است.

_ از رپورتاژ آگهی رایگان و پست مهمان استفاده کنید.

مهمترین نکات در خرید رپورتاژ چیست؟

 • رپورتاژ‌ آگهی را از سایت مرتبط بخرید
 • برای هر رپورتاژ یک متن اختصاصی بنویسید
 • خرید رپورتاژ آگهی از سایت های مرتبط
 •  بیشتر از ۵ بک لینک در رپورتاژ خود قرار ندهید
 •  برای هر صفحه از سایت تنها یک لینک در متن قرار دهید
 •  رپورتاژ آگهی را برای صفحات داخلی سایت بخرید
 • در رپورتاژ آگهی خود از تصاویر استفاده کنید
 • برای رپورتاژ آگهی خود بک لینک بخرید!
 •  اعتبار دامنه و spam score سایت آگهی دهنده را بررسی کنید
 • خرید رپورتاژ آگهی از سایت های با spam score پایین
 •  از پست مهمان یا رپورتاژ آگهی رایگان استفاده کنید

مدت زمان تاثیر خرید رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ آگهی حتی از سایت‌های بسیار قدتمند نیز تأثیر آنی بر رتبه شما نخواهد داشت. شما باید زمان و برنامه ریزی خود را کنترل کنید. برای موتورهای جستجو مهم است که یک مقاله طی بازه زمانی طبیعی رشد کرده و افزایش رتبه داشته باشد. از زمان درج تا مرحله ایندکس و تأثیر پذیری رپورتاژ ممکن است چند ماه طول بکشد. اگر تعداد رپرتاژها به صورت منظم و دقیق باشند و کلمات کلیدی درست تنظیم شده باشند؛ به آرامی تأثیر خود را بر روی سئو وب سایت شما خواهند گذاشت.

مختص شما:  انواع رپورتاژ آگهی

محتوای رپورتاژ باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ 

هدف از رپورتاژ ، تقویت صفحه ها است. شما با تهیه رپورتاژهای مناسب ، یک صفحه از وب سایت آگهی دهنده را به سایت خودتان اختصاص میدهید. پس سعی این این صفه از نظر محتوا کیفیت بالایی داشته باشد. تعداد کلمات محتوای شما بین 700 تا 1200 کلمه ، داشته باشد. عبارت ها و کلمه های کلیدی که قصد دارید در آنها افزایش رتبه داشته باشید و جایگاه خود را ارتقاء دهید ، از آنها در کلماتی که میخواهید در رپورتاژ لینک شوند ، استفاده کنید. از عبارت های طولانی استفاده کنید و سعی کنید عبارت های عمومی در متون بکار نبرید.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

خرید رپروتاژ x بخوانید...