خرید دامنه رنک دار

خرید دامنه رنک دار

خرید دامنه رنک دار

زمانیکه قصد خرید یک دامنه رنک دار جدید و راه اندازی سایت را دارید باید توجه ویژه ای به سابقه آن دامنه داشته باشید. بطور حتم شما هم با تبلیغاتی مانند خرید دامنه با رنک 2 یا 3 گوگل مواجه میشوید که قیمت آنها بسیار بالاتر از یک دامنه معمولی است. ولی آیا صرف داشتن رنک مناسب و بک لینک برای یک دامنه میتواند عامل موفقیت شما باشد؟ بطور حتم خیر.
اگر شما قصد اجاره یک مغازه را دارید به احتمال زیاد اولین سوال شما از صاحب مغازه این است که قبلا چه کاری در آن انجام میشده است و یا مغازه های اطراف آن عموما در چه زمینه ای فعالیت میکنند.

 

خرید دامنه رنک دار یا دست دوم

 

 

"خرید دامنه رنک داردامنه های رنک دار قدیمی و تاثیر آن بر سئو اینچنین گفته است:

در پاسخی کوتاه میتوان گفت که کاملا بستگی به دامنه دارد. اگراز سال 2011 تا کنون دامنه مورد نظر شما بدون استفاده بوده است بطور حتم هیچ گونه جریمه دستی یا جریمه توسط الگوریتم های گوگل بر روی آن فعال نیست.

 

شرایط خرید یک دامنه رنک دار

اگر به هردلیل اصرار به کار بر روی یک دامنه قدیمی و یا خرید یک دامنه رنک دار دارید بهترین کار آن است که یک اکانت وبمستر گوگل برای آن بسازید و از بخش Manual actions جریمه نشدن آن را بررسی کنید.
در قدم دوم لینک های ورودی به سایت و زمینه کاری سایت های مرجع را بررسی کنید و ببینید که تا چه حد ارزش و اعتبار دارند.

آیا سایت های مورد نظر به زمینه کاری شما ارتباطی دارند یا صرفا مجموعه ای از وبلاگ ها و دایرکتوری ها هستند.

مختص شما:  The Secrets on Ways to Dating a Japanese Lady

اگر در حال حاضر محتوایی بر روی دامنه رنک دار قرار دارد کیفیت آنها و جایگاه کلمات کلیدی مطالب در نتایج جستجوی گوگل را بررسی کنید. جستجوی نام سایت یا آدرس آن نیز میتواند راه دیگری برای تشخیص جریمه های گوگل باشد.

نام و اعتبار دامنه یا کیفیت محتوا؟

اگر قصد راه اندازی یک تجارت جدی و طولانی مدت را دارید بهتر است که همه چیز را ازابتدا و با خیالی آسوده آغاز کنید. خرید دامنه رنک دار میانبری ایده آل بنظر میرسد ولی در عمل ریسک و مشکلات آن برای شما ممکن است در درازمدت جبران ناپذیر باشد. تکنیک های زیادی برای فریب گوگل و کسب رنک غیرواقعی وجود دارد که برخی افراد حاصل آنها را به شما میفروشند. خود آنها به خوبی میدانند که عمر این رنک ها تنها تا آپدیت بعدی گوگل خواهد بود!

اگر تمرکز خود را بر روی ارائه محتوای مفید و با کیفیت قرار داده و به مسیرهای جانبی مانند خرید بک لینک یا کپی کردن مطالب سایت های دیگر کشیده نشوید.

ارزیابی بهتری از تاثیر عملکرد خود و شناخت نقاط ضعف سایت خواهید داشت. بررسی رفتار بازدیدکنندگان و شناسایی صفحات پربازدید سایت راهنمای مناسبی برای تعیین ادامه مسیر سایت و جهت گیری مطالب خواهد بود.

 

"<yoastmark

اولین قدم برای راه اندازی یک سایت، خرید دامنه برای آن است. برای خرید یک دامنه باید توجه ویژه‌ای به سابقه آن دامنه داشت و اینجاست که توجه به خرید دامنه رنک دار اهمیت میابد.

بطور حتم شما هم با تبلیغاتی مانند خرید دامنه با رنک 2 یا 3 گوگل مواجه میشوید که قیمت آنها بسیار بالاتر از یک دامنه معمولی است. ولی آیا صرف داشتن رنک مناسب و بک لینک برای یک دامنه میتواند عامل موفقیت شما باشد؟ بطور حتم خیر.

مختص شما:  راهنمایی برای انتقال پروژه بیشتر به جلو

این مرحله هم از نظر سئو و هم از نظر برندینگ بسیار اهمیت دارد. اهمیت برندینگ دامنه از آن جهت مهم است که دامنه‌ی سایت آن چیزی است کاربران به خاطر می‌سپارند و بخشی از تصویری است که از سایت در ذهنشان نقش می‌بندد.

انتخاب نام دامنه‌ای که به کسب و کار مرتبط باشد و حداکثر مطابقت را با عنوان و برند سایت داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

"<yoastmark

خرید دامنه رنک دار روشی است که برخی از مدیران سایت ها در ابتدای کار به آن فکر می‌کنند. تصور آن ها این است که با خریدن دامنه‌ای که پیش از این سئو سایت روی آن انجام شده و رتبه‌ی خوب کسب کرده می‌توانند راه خود را کوتاه تر کنند و زحمت کمتری را متحمل شوند. اما این تصور چقدر به واقعیت نزدیک است؟ با هم بررسی می‌کنیم.

بیشتر بدانید:

خرید دامنه رنک دار چه تاثیری بر سئو دارد؟

این دامنه چه ویژگی هایی دارد؟ اول از همه اینکه به احتمال زیاد نام این دامنه مشتق از کلمات مرتبط با آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی است. بنابراین اگر فعالیت شما مثلا در زمینه‌ی گردشگری باشد این دامنه به هیچ درد شما نمی خورد.

در بهترین حالت اگر بک لینک سازی کاملا اصولی انجام شده باشد.

 

 

"<yoastmark

شرایط خرید دامنه رنک دار

اگر تمام موارد گفته شده را در نظر گرفته باشیم و مطابق آن ها دامنه‌ای پیدا کنیم، هنوز کار تمام نشده است و نباید برای خریدن آن دامنه عجله به خرج داد. باید موارد دیگری نیز پیش از آغاز کار کنترل شوند.

مختص شما:  Keeping Your Device Up-To-Date

"<yoastmark

اینجاست که باید دقت بسیاری به خرج داد و سابقه‌ی دامنه را بررسی کرد. اگر دامنه پیش از این به خاطر بک لینک های اسپمی و بی کیفیت توسط الگوریتم‌های گوگل مانند پنگوئن یا به صورت دستی جریمه شده باشد.

همچنان بعد از توقف فعالیت سایت نیز تحت نظارت است و اگر فعالیت خود را روی این دامنه آغاز کنید، عملا پای نگاه سختگیرانه‌ی الگوریتم‌ها را به سایت خود باز کرده اید و دیگر رنک دامنه فایده‌ای برای شما نخواهد داشت.

دامنه رنک دار ارزشش را دارد یا نه؟

پیدا کردن دامنه رنک دار مناسب کار دشوار و حساسی است. اگر هم پیدا شود، باید برای آن هزینه‌ی زیادی پرداخت کنید. با این حال آغاز کار با یک دامنه رنک دار مناسب و تمیز، میانبر و شتاب دهنده‌ی خوبی برای سایت شماست.

اما باید بدانید ریسک خرید دامنه‌ای که با فریب رنک کسب کرده بسیار بالاست و خسارت بالایی به شما وارد می‌کند.
در آخر بدانید که گرچه خرید دامنه مرحله‌ی تعیین کننده‌ای است. اما تنها یک قدم ابتدایی برای راه اندازی سایت است و آن چیزی که موفقیت سایت به آن بستگی دارد، تولید مستمر محتوای باکیفیت و رعایت کامل سئوی داخلیِ آن است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

طراحی سایت شیراز x بخوانید...