خرید بک لینک pbn

خرید بک لینک pbn

خرید بک لینک pbn

با سلام خدمت شما مخاطبان عزیز مهراکت .در این نوشته قصد داریم به بررسی خرید بک لینک pbn  بپزدازیم. امیدواریم که در این نوشته پاسخ سوالاتتان رو بخوبی و خیلی ساده داده باشیم.با ما همراه باشید.

 

بک لینک PBN چیست؟

متاسفانه معنی بک لینک PBN به صورت خیلی بدی در ایران جا افتاده است. معنی بکلینک PBN در ایران با آنچه در وب سایت های خارجی می خوانید کاملا متفاوت است.

توجه کنید که بک لینک پی بی ان (PBN) خلاصه شده ی عبارت Private Blog Networks است. شبکه ی خصوصی وبلاگ ها ترجمه ی مناسبی برای این عبارت است.به این معنی که ما برای لینک سازی به سبک  PBN  نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت بالا داریم.

اگر صرفا به این معنی بخواهیم نظر دهیم، به هر مجموعه وب سایتی که برای لینک سازی می فروشند می توان گفت یک PBN است. یعنی با این تعریف سون بک لینک یا سایت های دیگری که بک لینک می فروشند همه در واقع در حال فروش یک PBN هستند.

آیا ساخت PBN کار درستی است؟

برخی افراد مثلا کارشناس که فاقد هرگونه تجربه سئو هستند(مثل منتقدان سینمایی که خودشان یک فیلم درست نکرده اند ولی همه فیلم ها را شکست خورده می دانند.) می گویند که PBN کار اشتباهی است. این افراد خودشان در رزومه شان حتی یک پروژه موفق سئو هم یافت نمی شود اما با استفاده از شیک لباس پوشیدن و حرف زدن و توجیه کردن مدت ها سایت کارفرما را در صفحات پایین گوگل نگه می دارند و با وعده های توخالی که امروز فردا سایت شما بالا می آید هر ماه هزینه ای بابت پشتیبانی کار سئو از او می گیرند. برخی دیگر از این افراد برای این که کلاس کاری خود را بالاتر ببرند پا را فراتر گذاشته و اساسا می گویند حتی خرید بک لینک و اصلا لینک سازی هم کار اشتباهی است و همه سایت های صفحه اول هم کارشان اشتباه است و باید تنها با توکل به خدا و هیچ گونه لینک سازی به نتایج گوگل صعود کرد. معمولا پس از مدتی که کارفرما می بیند دارد هزینه می کند و به آن صورت نتیجه ای حاصل نمی شود عذر این افراد را می خواهد.

خرید بک لینک pbn

بالاخره منظور شما از PBN چیست ؟

گفتیم PBN همان شبکه خصوصی وبلاگ است. به زبان ساده شما اگر 4 تا سایت درست کنید و ازین چهار تا سایت به وب سایت خودتان لینک دهید، ان وقت یک PBN ساخته اید. اما ایا این لینک ها واقعا معجزه می کند؟ قطعا خیر!

مختص شما:  خرید بک لینک پروفایلی

ساختار لایه لایه قدرت لینک PBN را صدها برابر می کند!!!

در واقع بک لینک پی بی ان یک بک لینک در شبکه ی چند لایه است که اعتبار بالایی را به سایت شما خواهد داد. بک لینک PBN ساختار لایه لایه دارد. این معنی اصلی PBN در ایران است. وقتی می گویم قدرت PBN معجزه آسا است، به این معنا است که به دلیل ماهیت لایه لایه بودن قدرت لینک ها صدها برابر شده است، نه به علت لینک سازی در چند سایت که متعلق به یک نفرند!

هرجوری هم بخواهیم ساختار PBN را توضیح دهیم، نخواهیم توانست مگر این که با عکس آن را توضیح دهیم. به تصویر زیر نگاه کنید.

 

ساختار لینک سازی در  PBN

در این الگوریتم به طور کلی ما چند بک لینک اصلی ایجاد می کنیم. بک لینک هایی که از مقالات ، وبلاگ های نسل 2 ، سایت های دانشنامه ، پروفایل های دانشگاهی و … به سایت هدف ما لینک دهی می کنند.

در مرحله ی بعد شروع به تقویت صفحات مرحله ی اول می کنیم. و بستگی به تعداد سطوح و قدرتی که نیاز داریم این مراحل را ادامه می دهیم که به صورت هرمی تعداد لینک ها افزایش پیدا می کند.به همین دلیل است که به این روش لینک سازی هرمی نیز می گویند و این مجموعه همان بک لینک PBN است.

البته روش ما با چیزی که در نمودار میبینید متفاوت است، البته ساختار کلی و چند مرحله ای حفظ شده است.

آیا لینک سازی pbn باعث پنالتی شدن سایت می شود؟

به هیچ عنوان! علت چیست ؟ به علت این که شما در PBN نهایت تعداد محدودی به وب سایت خود می دهید. درست است که در لایه های پایینی این ده تا بک لینک، هزاران لینک دیگر قرار دارند، ولی هرگز گزارش نشده است که گوگل به خاطر چند لینک وب سایت را پنالتی کند.

چون تعداد بک لینک که در نهایت به سایت شما می رسد اگرچه کم است ولی قدرت هزاران لینک به صورت هرمی در پشت سر آن جمع شده است.

مختص شما:  آموزش عملی سئو

اگرچه این روش از چند سال پیش در لیست روش های بلک هت قرار گرفت. این را هم بدانید که تمام لینک هایی که به هر صورتی از طریق صاحب سایت ایجاد شوند به عنوان روش کلاه سیاه شناخته می شوند.

خرید بک لینک pbn

ساخت PBN خیلی نکته دارد!

اگر بدون علم کافی شروع به اجرای PBN شوید، سایت شما به سرعت به سمت پنالتی شدن و حذف از گوگل نزدیک می شود.

روشی که ما این کار را برای شما انجام می دهیم، روشی امن و با کیفیت است که قدرتی فوق العاده را برای شما ایجاد می کنیم.شاید نتوان روش دیگری را با این روش امن و قدرتمند مقایسه کرد.

آیا انواع مختلفی از لینک سازی PBN وجود دارد ؟

بله ، بیش از 250 نوع روش لینک سازی PBN مختلف وجود دارد که حدود 20-25 تا از این روش ها دارای تاثیر مثبت هستند.

 

اغلب روش ها قبلا شناسایی شده اند و یا بی اثر هستند و یا همراه با جریمه. اما روشی که ما استفاده می کنیم بهترین جواب را به شما خواهد داد و پیشرفت خود را خیلی زود خواهید دید.

نحوه انجام بک لینک PBN

متاسفانه در سال های اخیر این بک لینک بارها و بارها دستخوش پنالتی قرار گرفت و به همین دلیل سئوکارهایی که این روش ها را استفاده می کردند، یا مجبور به کنار گذاشتن این روش شدند یا مثل ما آن را آپدیت کردند.

علت اصلی این مشکل هم نرم افزارهایی بود که در این زمینه ایجاد شد. وقتی منابع مشخصی برای نشر لینک وجود داشته باشد، شما کافی بود که لینک خود را نرم افزار بدهید تا نرم افزار برای شما در عرض چند ساعت یک PBN بسازد و حتی آن ها را ایندکس نماید.

اما روش فعلی ما برای ساخت PBN چیست ؟

ما تا به حال صدها PBN ساخته ایم که چند تای ان ها مربوط به شرکت های واقعا مطرح بوده اند. تجربه ما نشان می دهد که هرگونه تمرکزی در ساخت PBN باعث پنالتی شدن آن می شود لذا اگر می خواهید یک PBN سالم و اصولی داشته باشید قانون اصلی زیر را جدی بگیرید

تمرکز ممنوع!

اما این یعنی چه ؟ به عبارت ساده تر:

  • تمرکز روی یک کلمه کلیدی ممنوع!
  • تمرکز روی یک لندینگ پیج ممنوع!
  • تمرکز روی لینک سازی از یک منبع خاص ممنوع!
مختص شما:  قرارداد الکترونیکی سایت فروشگاهی مهراکت

چگونه شروع کنیم؟

و به همین دلیل پلان عجیب ولی بسیار بسیار قدرتمند لینک سازی را ایجاد نمودیم. در این روش شما بایستی فقط و فقط یک فایل اکسل برای ما بفرستید. ما از شما می خواهیم حداقل 10 لندینگ و حداقل 5 کلیدواژه برای هر لندینگ بفرستید. (یعنی لااقل 50 نوع لینک را باید داشته باشید.) فایل اکسل که شما برای ما می فرستید، می تواند به شکل زیر باشد:

جدول اکسل جهت لینک سازی pbn

جدول اکسل جهت لینک سازی pbn

اما شاید بگویید که خب ما این همه لندینگ و کیورد نداریم. درست است! به جز برخی سایت های خاص باقی سایت ها این همه کیورد و لندینگ ندارند ولی در این روش بایستی حتی برای مقالات مختلف خود لینک بسازید. هرچه قدر این پلن لینک سازی روی سایت شما بیشتر پخش و گسترده شود، اثر قوی تری از آن را مشاهده خواهید نمود. (اگر نمی توانید این کلمات را پیدا کنید، با ما از طریق تلگرام تماس گرفته و سایت خود را بفرستید تا این فایل اکسل هدف را به صورت رایگان برای شما ایجاد نماییم.)

در گام بعدی ما متونی را برای این لینک ها ایجاد نموده و مراحل پخش این ها در وب و ایندکس آن ها را می توانید به ما بسپارید.

بک لینک PBN برای چه سایت هایی مناسب است؟

این نوع بک لینک برای سایت هایی با سابقه و عمر بیش تر از 6 ماه مناسب است و همچنین برای مقالات شما فوق العاده موثر و قوی است. (خود بنده به عنوان یک سئوکار تقریبا یک سال است که در 70 درصد پروژه های خودم از این روش استفاده می کنم چون برای پروژه های بزرگ بدون این روش تقریبا موفقیت خیلی سخت است.)

 

ساختار لایه لایه و شبکه ای، قدرت لینک های PBN را چندین برابر میکند!

بک لینک PBN، به نوعی یک بک لینک در شبکۀ چند لایه محسوب می‌شود که اعتبار را از لایه های پایین تر به لایه اول و نهایتا سایت هدف انتقال می­ دهد. ساختاری معجزه آسا که به دلیل ماهیت لایه لایه بودن، قدرت لینک­ها را چندین برابر می­ کند. این افزایش قدرت، به دلیلِ لینک­سازی چند لایه در چندین سایت که متعلق به اشخاص و ارگانهای مختلف است می باشد.

 

بیشتر بدانید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

خرید رپرتاژ آگهی x بخوانید...