خرید بک لینک

خرید بک لینک edu

مزایای خرید بک لینک از مهراکت

بک لینک طبیعی با قابلیت do follow

پیچ رنک و قدرت بالای دامنه

مطابق با الگوریتمهای گوگل

ارسال فایل اکسل پس از اتمام کار

20 عدد لینک بیشتر جهت اطمینان

شما هم مشکل افزایش رتبه در گوگل دارید؟

امروزه قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل میتواند کسب و کار شما را متحول کند. خوب است بدانید گاها حتی فقط یک رتبه نسبت به رقیب خود بالاتر بودن میتواند ماهانه میلیونها تومان سود بیشتری را نصیب شرکت شما نماید. ما در شرکت عصر رایانه دارای یک تیم تخصصی بهینه سازی سایت و سئوی بسیار مجرب و با دانش به روز هستیم که امکان ارائه برترین خدمات در زمینه سئو از کوچکترین سایتها تا بزرگترین سایتهای تجاری را داریم.

 

چرا بک لینک بخرم؟؟؟

اهمیت افزایش ترافیک سایت
اگر فکر میکنید کسب و کار شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو ندارد سرویسهای سئوی ما میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد. اگر شما هم از قدرت بک لینکها در سئو و رتبه گوگل اطلاع دارید، ما سرویسهای ویژه خرید بک لینک دائمی با کیفیت را به شما توصیه میکنیم. بک لینک های ارائه شده توسط ما بصورت دائمی بوده و هرگز حذف نخواهند شد و شما نیاز به پرداخت ماهانه و … ندارید.
آنالیز و تاثیر خرید بازدید سایت در برند سازیاز روند پیشرفت ​
معمولا از این سرویس برای برندسازی هم استفاده می شود مثلا اگر سایت شما پیرامون خرید بک لینک edu است و اسم سایت هم مهراکت است شما کلمه کلیدی خرید بک لینک edu مهراکت را برای سایت سفارش می دهند تا این کلمه کلیدی برند شده و بعدن توسط گوگل در پیشنهادات جستجو قرار گیرد.
بازدید سایت چگونه می تواند به سئو کمک کند؟
فاکتورهایی مثل بانس ریت، میزان ماندگاری کاربر در صفحات و نرخ بازگشت کاربر میزان قابل قبولی باشد. برای اینکه بتوانید چنین بازخوردی را برای سایت خود فراهم آورید، نیاز به صرف هزینه های بالایی دارید. اما سیستم افزایش بازدید سایت مهراکت ، می تواند با رعایت تمام این فاکتورها، اعتماد گوگل را نسبت به سایت شما افزایش داده و باعث کاهش هزینه های تبلیغاتی و سئوی سایت شما شود. چرا که تمام فاکتور های رتبه بندی گوگل، به بازدید های وب سایت شما وابسته است.
Previous slide
Next slide

سایتهایی که با دامنه edu هستند، مخفف education یا همان آموزشی هستند و سایتهای با دامنه gov در واقع مخفف Government به معنی دولت یا دولتی هستند. دریافت بک لینک از این سایتها برای گوگل و موتور های جستجو ارزش ویژه ای دارد، چرا که بک لینک گرفتن از این سایتها کار آسانی نیست و دوم اینکه بک لینکهای edu و gov از نظر گوگل می تواند یک منبع طبیعی و واقعی و بدور از اسپم برای سایتهای با ارزش باشند.

بک لینک های EDU و GOV از ارزش بالایی نزد موتورهای جستجو برخوردار می‌باشند.به دلیل اینکه مالکین این نوع دامنه ها معمولا دانشگاه ها و مراکز دولتی می‌باشند به همین دلیل لینک گرفتن از این سایت ها به نوعی تایید سایت شما از طرف سایت های معتبر بوده و این موضوع برای موتورهای جستجو نیز مهم می‌باشد که در نهایت منجر به افزایش رنک شما در نتایج جستجو خواهد شد.

بک لینکهای edu آنقدر ارزش خاصی در بین بقیه بک لینکها دارند که سایتها و نرم افزارهای آنالیز بک لینک، تعداد بک لینکهای edu یک سایت را هم بطور مجزا نمایش می دهند. یعنی پس از بررسی یک سایت، مثلا بررسی میکنند که این سایت 200 بک لینک دارد و 20 بک لینک edu هم دارد.

// خرید بک لینک

پکیج خرید بک لینک edu

 • شما می‌توانید بعد از پرداخت مبلغ پکیج ۱ الی ۱۰۰ کیورد برای ما ارسال کنید.
 • به دلیل انگلیسی بودن سایت ها، کیوردهای ارسالی شما نیز باید انگلیسی باشند(معادل انگلیسی کیوردها)
 • مدت زمان ایجاد بک لینک ها ۷ الی ۱۰ روز کاری می‌باشد.
 • برای سفارش پکیج خرید با شماره  09036902588  تماس حاصل فرمایید.

پلن های خرید بک لینک EDU از مهراکت

پلن پایه

بک لینک 50 عددی
60000
تومان
 • 50عدد بک لینک EDU دائمی
 • بک لینک امن و طبیعی
 • مطابق با الگوریتم های گوگل

پلن حرفه ای

بک لینک 200 عددی
220000
192000
تومان
 • 200عدد بک لینک EDU دائمی
 • بک لینک امن و طبیعی
 • مطابق با الگوریتم های گوگل
%20 تخفیف

پلن پیشرفته

بک لینک 500 عددی
510000
تومان
 • 500عدد بک لینک EDU دائمی
 • بک لینک امن و طبیعی
 • مطابق با الگوریتم های گوگل