خرید بازدید

خرید بازدید وبسایت

با مهراکت در اینترنت رهبری کنید

اهمیت افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت، اهمیت بسیاری در موفقیت کسب و کار آنلاین دارد. به طور کلی، ترافیک بالای سایت، به معنای دیده شدن بیشتر توسط مخاطبان و افزایش فرصت برای تبدیل این مخاطبان به مشتریان است. بنابراین، افزایش ترافیک به معنای افزایش فروش، درآمد و سود است.

همچنین، افزایش ترافیک سایت باعث بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می‌شود. موتورهای جستجو، با توجه به ترافیک سایت و رفتار کاربران در سایت، به عنوان یکی از عوامل مهم در تعیین رتبه سایت در صفحات نتایج جستجو در نظر گرفته می‌شوند. بنابراین، ترافیک بالای سایت به افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو کمک می‌کند و در نتیجه، بازدیدکنندگان بیشتری به سایت شما جذب می‌شود

آنالیز و تاثیر خرید بازدید سایت در برند سازیاز روند پیشرفت

آنالیز و تاثیر خرید بازدید سایت در برند سازیاز روند پیشرفت 

خرید بازدید سایت یکی از روش‌هایی است که برای افزایش ترافیک و بازدید سایت استفاده می‌شود. با این حال، خرید بازدید سایت ممکن است تاثیر مخربی بر روی برند شما داشته باشد و در روند پیشرفت برندتان تاثیر منفی داشته باشد

معمولا از این سرویس برای برندسازی هم استفاده می شود مثلا اگر سایت شما پیرامون خرید بک لینک edu است و اسم سایت هم مهراکت است شما کلمه کلیدی خرید بک لینک edu مهراکت را برای سایت سفارش می دهند تا این کلمه کلیدی برند شده و بعدن توسط گوگل در پیشنهادات جستجو قرار گیرد.

بازدید سایت چگونه می تواند به سئو کمک کند؟

بازدید سایت می‌تواند به بهبود سئو سایت کمک کند زیرا الگوریتم‌های موتورهای جستجو به دنبال سایت‌هایی هستند که بیشترین تعداد بازدید را داشته باشند و به عنوان سایت‌های محبوب در نتایج جستجو قرار داده شوند. همچنین بازدید سایت می‌تواند به بهبود معیارهای سئو مانند میزان برگشت (bounce rate) و میزان بازدید صفحات (pageviews) کمک کند. با افزایش بازدید سایت، میزان برگشت و میزان بازدید صفحات بهبود می‌یابد که این بهبود در ارتقای رتبه سایت در نتایج جستجو تاثیر مثبتی خواهد داشت. همچنین بازدید سایت از طریق کلمات کلیدی مرتبط با محتوای سایت، در بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو نقش دارد. با افزایش تعداد بازدیدکنندگان، احتمال افزایش لینک‌دهی به سایت نیز بیشتر می‌شود که این نیز در بهبود رتبه سایت تاثیرگذار است.

هزینه خرید بازدید در سایت مهراکت بسیار کم و نسبت به بقیه سرویس ها بسیار ارزان و مقرون به صرفه تر است. همچنین قیمت ارزان تر دلیل بر کیفیت پایین بازدیدها نیست . بعد از استفاده خودتان شاهد آن خواهید بود.

 

تعداد بازدید کننده مهمترین عامل رتبه بندی سایت در الکسا است. با خرید بازدید برای سایت خود می توانید باعث بهبود در رتبه الکسا شوید همچنین بازی کنندگان ارسالی با کلیک بر روی لینک ها شما و بازدید از چند صفحه دیگر سایت شما باعث بهبود وضعیت سایت شما می شود.

تمام بازی کنندگانی که وارد سایت شما می شودهم با IP ایران و یا هر نقطه جهان به دلخواه هستند
در صورت درخواست شما, ما می توانیم از کشور های خاص برای شما بازدید کننده ارسال کنیم.

بازدیدها را می توانید در پنل گوگل آنالیتیکس مشاهده و بررسی کنید. بازدید های غیر واقعی در این سیستم ثبت نمی شود. پس میتوانید از واقعی بودن بازدیدها اطمینان حاصل کنید. شرکت مهراکت به انتخاب مشتریان، گزارش بازدیدها را در فایل اکسل هم ارائه می دهد.

بعد از سفارش بازدید و  پرداخت, بازدید ها به صورت هوشمند و برنامه ریزی شده ارسال می شود و نیاز به انجام کاری از طرف شما نیست. بازدید  به صورت روزانه با زمان بندی مناسب ارسال می شود.

 

نتایج جستجو در موبایل و دسکتاپ کمی متفاوت است و در بعضی از سایت ها نوع دستگاه بازدید کننده برای مدیرهای سایت اهمیت دارد. به همین دلیل ما این امکان را فراهم کرده ایم که IP های مختص به دستگاه انتخابی شما از سایتتان بازدید کنند.

 

خرید بازدید کننده وب سایت

با سلام به همه دوستداران مهراکت به مقاله “خرید بازدید کننده وب سایت” خوش آمدید. اگر شما به دنبال خرید بازدید کننده وب سایت مقاله درستی را پیدا کردید. چون در این مقاله علاوه بر معرفی خدمت خرید بازدید کننده وب سایت مهراکت تمام نکته های مورد نیازتون در این رابطه را برای شما جمع آوری کرده ایم. در انتهای این صفحه می توانید با پر کردن فرم پلن بازدید مورد نظر خودتون رو خریداری کنید و سئوی سایت خودتون رو بهبود ببخشید. پس با ما همراه باشید.

افزایش بازدید وبسایت می تواند به صورت مستقیم بر روی درآمد شما از وبسایتتان اثر بگذارد. پلن های بازدیدی که مهراکت ارائه می کند، شامل بازدیدهای مستقیم از وبسایت های شما، بازدید از طریق ورودی گوگل و بازدید جهت کاهش رتبه الکسا می باشد. شما با توجه به نوع کسب و کارتان، می توانید بازدید ایرانی یا خارجی را انتخاب کنید. مهراکت به صورت هفتگی یا ماهیانه گزارش بازدید های سایت شما را ارائه می دهد. اگر گوگل آنالیتیکس بر روی وبسایت شما فعال باشد، مهراکت گزارش بازدیدها را در قالب فایل اکسل به شما ارائه می دهد.

پلن های خرید بازدید از مهراکت

درجه دو

30000 بازدید ماهانه
696000
تومان
 • روزانه 1000بازدید ایرانی
 • اعمال بازدید در صفحه دلخواه
 • امکان مشاهده بازدیدها
 • ارسال فایل گزارش اکسل

درجه یک

30000بازدید ماهانه
936000
تومان
 • روزانه 1000بازدید ایرانی
 • اعمال بازدید در صفحه دلخواه
 • امکان مشاهده بازدید ها
 • ارسال فایل گزارش اکسل
 • کلیک و بازخورد بیشتر
 • همسان سازی با لینک ها
محبوب ترین

پلن ویژه

600000بازدید ماهانه
1056000
تومان
 • روزانه 20 هزار بازدید خارجی
 • اعمال بازدید در صفحه دلخواه
 • امکان مشاهده بازدیدها
 • ارسال فایل گزارش اکسل
 • بازدید از طریق پروکسی و ربات ها

افزایش بازدید سایت برای چه سایت هایی مفید است ؟

بازدید کننده سایت

بازدید کننده سایت

بازدید کننده سایت، شخصی است که با مراجعه به سایت شما، صفحات آن را مشاهده می‌کند. بازدیدکنندگان سایت، می‌توانند از طریق موتورهای جستجوی اینترنت، لینک‌های مستقیم، تبلیغات و بسیاری از روش‌های دیگر به سایت شما دسترسی پیدا کنند.

بازدیدکنندگان سایت اهمیت زیادی برای هر وبسایت دارند، زیرا به عنوان مخاطبان هدف شما، در رسیدن به اهدافتان کمک می‌کنند. اگر سایت شما فروشگاه آنلاین است، بازدیدکنندگان ممکن است خرید کنند. اگر سایت شما یک وبلاگ است، بازدیدکنندگان ممکن است مطالب شما را مطالعه کنند و به آن‌ها وفادار شوند.

بازدیدکنندگان سایت همچنین برای بهبود معیارهای سئو و بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو نیز بسیار مهم هستند. چرا که موتورهای جستجو به تعداد و کیفیت بازدیدهای سایت توجه می‌کنند و در صورتی که بازدیدکنندگان بیشتری به سایت شما مراجعه کنند، شانس بالاتری برای رتبه بالاتر در نتایج جستجو و بهبود معیارهای سئو خواهید داشت.

خرید بازدید کننده سایت

مهمترین دغدغه  وبمسترها ، مدیران سایتها ، صاحب کسب و کار های اینترنتی  است راههای افزایش بازدید  سایت و بهبود رتبه در موتور جستجو گر گوگل می باشد. اگر به دنبال بهبود رتبه الکسا و ارتقا جایگاه گوگل خود هستید می توانید با خرید بازدید رتبه خودرا بهبود ببخشید. افزایش ورودی از گوگل یکی از مهمترین فاکتورها برای گرفتن رتبه بهتر درموتور جستجوگر گوگل می باشد . این عامل در ابزارهای گوگل از جمله  گوگل وب مستر و گوگل آنالیز قابل مشاهده می باشد.

شما می توانید با خرید ورودی گوگل از سایت مهراکت که طریق موتور جستجوگر گوگل سایت شما را بازدید می نمایند رتبه خوبی در سایت گوگل کسب کرده و این آمارها را در ابزارهای گوگل آنالیز و گوگل وب مستر بطور کامل مشاهده نمایید. به صورت کلی شما برای اینکه بتوانید توجه موتورهای جستجو نظیر گوگل را نسبت به برند سایت خود جلب کنید، باید تبلیغات بنری و کلیکی فراوانی انجام دهید. به شکلی که این تبلیغات باعث شود ترافیک مستقیم سایت شما افزایش پیدا کند و در عین حال نیز کاربران از سایت شما رضایت داشته باشند.