خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت شامل بسیاری از تکنیک هاست که برای افزایش بازدید، فروش، برندینگ در حوضه بازاریابی دیجیتال است.
در این مقاله مهراکت به معرفی خدمات سئو میپردازد؛ و توضیحاتی راجب بعضی خدمات نیز به شما ارایه میدهد. شما میتوانید برای مشاوره و انجام خدمات سئو سایتتان با مادر تماس باشید.

 

مزایای خدمات سئو و بهینه سازی سایت

هدفمندترین نوع بازاریابی دیجیتال، استفاده از خدمات سئو سایت و بهینه سازی صفحات وب سایت می باشد. سئوی سایت از نوع بازاریابی درونگرا (inbound) است، یعنی این مشتری است که سراغ شما می آید. وقتی مشتری به دنبال کالا یا خدمات مد نظر خود می گردد، از گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک می گیرد و به برند و محصول شما خواهد رسید.

 • در اغلب روش های بازاریابی، پس از پایان کمپین تبلیغاتی، هیچ ورودی و مشتری جدیدی نخواهیم داشت.
  ولی بازاریابی با استفاده از خدمات SEO از دوام خوبی برخوردار است و در بسیاری از موارد تا مدت های طولانی در صفحه اول نتایج گوگل ماندگار است.
 • در مقایسه با سایر روش های بازاریابی، بسیار مقرون به صرفه تر است.
مزایای خدمات سئو و بهینه سازی سایت

مزایای خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو به صورت تیتروار

خدمات سئو در زمینه سئو تکنیکال

خدمات سئو در زمینه سئو تکنیکال

 

خدمات سئو در زمینه سئو تکنیکال

 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی کدها و تگ های html
 • سلامت کلی سایت؛ مدیریت Robots، Sitemaps و Redirects و …
 • پیاده سازی نشانه گذاری استاندارد
 • طراحی و کدنویسی نسخه AMP

  خدمات بازاریابی محتوا در پروژه های سئو

  خدمات بازاریابی محتوا در پروژه های سئو

 • بهینه سازی یا پیاده سازی نسخه موبایل سایت

 

خدمات بازاریابی محتوا در پروژه های سئو

 • شناسایی و آنالیز کلمات کلیدی ارزشمند
 • تدوین ساختار محتوایی سایت و صفحات هدف
 • برنامه زمانی و استانداردهای تهیه محتوا
 • تهیه محتوای مستمر متناسب با استانداردهای سئو

  خدمات سئو در زمینه لینک سازی

  خدمات سئو در زمینه لینک سازی

 • مدیریت عنوان و توضیحات مناسب برای سئو
 • تدوین استراتژی لینک سازی داخلی سایت

 

خدمات سئو در زمینه لینک سازی

 • بررسی وضعیت فعلی سایت و آنالیز رقبا
 • تدوین برنامه و استراتژی لینک سازی دستی و فعالیت در شبکه های اجتماعی
 • تدوین برنامه خرید رپورتاژ آگهی براساس بودجه و نیاز
 • تدوین برنامه خرید بک لینک براساس بودجه و نیاز

  خدمات سئو در زمینه سئو محلی

  خدمات سئو در زمینه سئو محلی

 • حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل

 

خدمات سئو در زمینه سئو محلی

 • ثبت موقعیت در نقشه گوگل
 • مدیریت نظرات، امتیازات و پرسش های کاربران
 • هدف گذاری عبارات محلی در صفحات سایت

دیگر خدمات سئو و بهینه سازی سایت

یافتن کلمات کلیدی

برنامه سئو سایت ما با تعیین بهترین کلمات کلیدی که کاربران برای رسیدن به سایت شما از آنها استفاده می کنند شروع می شود. این قسمت از سئو بسیار مهم و اساسی است. چرا که انتخاب صحیح ترین کلمات کلیدی موجب افزایش نرخ تبدیل سایت و بازگشت سرمایه شما می گردد. ما به شما کمک می کنیم که بهترین کلمات کلیدی را بر اساس تعداد جستجو و میزان ارتباط آنها با سایت انتخاب کنید. انتخاب عاقلانه تر هدف از ابتدای کار موجب موفقیت بیشتر شما در سئو و بهره وری از سایت می گردد.

آنالیز رقبا

اینترنت یک فضای بسیار رقابتیست. وبسایت های بسیاری هستند که کلمات کلیدی مورد نظر شما را هدف قرار گرفته و انگشت بر روی مشتریان شما گذاشته اند. آنالیز رقبای آنلاین شما و بررسی نقاط ضعف و قوت آنها میتواند فرصت های جدیدی را پیش روی شما گذارد. تیم سئو سایت رادزاد به دقت رقبای شما را آنالیز کرده و مناسب ترین کلمات کلیدی را برای سایتتان انتخاب می کند. همچنین تیم رادزاد در تمام مراحل رسیدن شما به صفحه اول گوگل در کنار شماست.

لینک سازی

ساخت بک لینک در سایت های مرتبط فرایندی پیچیده و بغرنج است. ما از تکنیک هایی در ساخت بک لینک استفاده می کنیم که موجب کسب بک لینک های بسیار با کیفیتی برای شما می شود و در افزایش رتبه صفحات سایتتان بسیار موثر است. لینک سازی توسط ما با روش های متنوعی صورت می گیرد تا همه چیز طبیعی جلوه کند و سایت شما توان رقابت با رقبا را داشته باشد. دقت داشته باشید که کسب بک لینک های با کیفیت از سایت های مرتبط یکی از مهمترین شاخص های تاثیر گذار در رتبه سایت است. کسب بک لینک از سایت ها کار دشواریست که نیازمند وقت و حوصله بسیاریست.

سرویس بهینه سازی وب سایت و توسعه محتوا

یک استراتژی محتوای خوب برای کسب موفقیت در حوزه آنلاین کاملا ضروریست. موتورهای جستجو به ایندکس محتوای جدید و با کیفیت می پردازند. بنابراین بهینه سازی محتوا تاثیر زیادی در سئو دارد. با این حال محصول نهایی بایست چیزی فراتر از یک محتوا برای موتورهای جستجو باشد. یک محتوای با کیفیت بایست بتواند علاوه بر کسب رضایت گوگل، بازدید کنندگان را نیز به مشتری تبدیل کند. تیم تولید محتوای رادزاد متشکل از افراد متخصصیست که در این کار بسیار خبره بوده و شما را از تولید محتوای مجزا بی نیاز می کنند.

خدمات سئو

خدمات سئو

انتشار سریع محتوای خبری

آیتم های خبری می توانند به سرعت در اینترنت پخش شوند و از این طریق میتوانید مخاطبان زیادی به دست بیاورید. افزایش روابط شما در فضای آنلاین میتواند موجب بهبود سئو به واسطه افزایش ترافیک سایت و بک لینک ها گردد. خدمات سئو رادزاد به شما کمک می کند تا در فضای آنلاین حضور گسترده تری داشته و از مزایای سئو آن بهره مند شوید.

بهینه سازی سئو محلی

جستجوی محلی معمولا شامل اضافه کردن نام شهر یا محله در انتهای عبارت مورد نظر کاربر است تا او بتواند صرفا کسب و کارهای اطراف خود را بیابد. در هنگام این نوع جستجوها معمولا موتورهای جستجو نام کسب و کارهای مورد نظر را به همراه اطلاعات بیشتری در مورد مکانشان نشان می دهند. همچنین محل آن را نیز در نقشه در معرض دید کاربران قرار می دهند. رادزاد به شما کمک می کند که کسب و کار شما در نتایج جستجوی محلی قرار گیرد تا از مزایای آن بهره مند شوید. کاربرانی که در نزدیکی شما باشند و از این طریق شما را بیابند، معمولا در آینده مجددا از خدمات شما استفاده خواهند کرد، چرا که نزدیک به محل زندگی یا کارشان هستید.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت وب سایت باعث می شود بسرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت شود.

سئو موبایل

در سال های اخیر شاهد افزایش استفاده از دستگاه های موبایل به خصوص تلفن های هوشمند بودیم. به همین نسبت تعداد جستجوهای موبایلی نیز افزایش یافته است. سرویس سئو و بهینه سازی موبایل رادزاد به سایت شما کمک می کند تا در دستگاه های موبایل نیز بهتر دیده شوید و کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنید.

جستجوی بین المللی

سئو بین المللی برای سایت های چند زبانه به آنها کمک می کند تا در خارج از مرزهای کشور خود نیز مشتریانی برای خود پیدا کنند. ما در رادزاد به شما کمک می کنیم تا از این قافله عقب نمانده و بتوانید رقبایتان را از پیش رو بردارید.

جستجوی بین المللی

جستجوی بین المللی

جستجوی محصولات

در صورتی که صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید، تیم ما به شما کمک می کند تا کاربرانی را که در اینترنت به دنبال کالای خاصی هستند و محصول مئر نظرشان را با برندهای مختلف مقایسه می کنند را در تیررس خود قرار دهید. با کسب رتبه بالا در کلمات کلیدی وابسته به کالاهای خود، می توانید مشتریان زیادی را برای سایت خود ایجاد کنید.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت وب سایت باعث می شود بسرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت شود.

سئو ویدئو

سئو مدرن شامل انواع فایل های مدیا از جمله ویدئوها نیز می گردد. در صورتی که در زمینه تولید ویدئو فعال هستنید یا اینکه محتوا و بررسی های شما از نوع ویدئوییست، رادزاد به شما کمک می کند تا ویدئوهای شما در نتایج جستجو رتبه خوبی کسب کند. امروزه کاربران محتوای ویدئویی را اغلب به محتوای متنی ترجیح می دهند و با سئو ویدئوهای سایت می توانید پتانسیل آن را در کسب ترافیک، افزایش دهید.

ارائه گزارش کار

ما در مهراکت معتقدیم که به مشتری های خود بایست پاسخگو باشیم. ما از همان ابتدا به جمع آوری اطلاعات مرتبط با سایت شما پرداخته و تا انتها نیز آنها را نگه داری می کنیم. ارائه گزارش های سئو مرحله ای و نهایی از جمله خدماتیست که ما به مشتریانمان می دهیم تا به صورت دقیق، شاهد میزان بهبود عملکرد سایت باشند.

ارائه گزارش کار

ارائه گزارش کار

فعالیت در دایرکتوری های هدف

دایرکتوری های هدف برای وب سایت ها در حوزه های مختلف، متفاوت می باشند. دایرکتورهای هدف با داشتن قدرت زیاد خود می توانند بصورت فزاینده ای به وب سایت ها کمک نمایند. فعالیت در دایرکتورهای هدف یکی از خدمات سئو مهم قابل ارائه توسط شرکت سئوکار است.

 

مختص شما:  سئو مطالب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

خرید رپروتاژ x بخوانید...