خدمات سئو جوملا

خدمات سئو جوملا

خدمات سئو جوملا

سلام مزسی که در خدمات سئو جوملا با مهراکت همراهید.سئو جوملا تخصص ما است! جوملا یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا با میلیون ها کاربر فعال در سرار جهان می باشد.
سیستم مدیریت محتوای جوملا امکانات مدیریت بسیار قدرتمندی در اختیار یک وب مستر می دهد، و نمی توان از این قدرت چشم پوشی کرد.

اما به صورت پیش فرض بسیاری از امکانات بهینه سازی این سیستم مدیریت محتوا غیر فعال است و یا نیازمند استفاده از پلاگین ها و برخی اصلاحات برای بهبود سئو می باشد.

بهینه سازی یک سایت جوملایی، با توجه به هسته قدرتمند و سازگار جوملا برای این کار، می تواند بازدید سایت را افزایش چشم گیری دهد. ما این خدمات را با استفاده از متخصصین و توسعه دهندگانی که با سیستم مدیریت محتوای جوملا آشنایی کامل دارند برای شما انجام می دهیم.

"<yoastmark

خدمات سئو جوملا (خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو جوملا)

خدمات سئو جوملا (خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو جوملا) زیر نظر متخصصین سئو و توسعه دهندگان جوملا در تیم طراحی و تبلیغات مهراکت انجام می شود. این خدمات به صورت تخصصی جهت بهینه سازی ساختار وب سایت ارائه می شوند.

خدمات سئو سایت های جوملا ارائه شده ارتباطی با نسخه سیستم مورد استفاده شما ندارد. ما برای تمامی نسخه های جوملا این خدمات را ارائه می کنیم. بدون شک استفاده از آخرین نسخه این سیستم مدیریت محتوا می تواند به نتیجه گیری بیشتری منتج شود و پیشنهاد ما استفاده از آخرین نسخه جوملا می باشد.
استفاده از نسخه آخر سیستم مدیریت محتوا علاوه بر افزایش امنیت وب سایت، می تواند به بهبود سئو سایت نیز کمک کند.

بهترین سیستم های مدیریت محتوای جهان

جوملا و همه سیستم های مدیریت محتوا همواره در حال به روز رسانی هستند. یکی از مهم ترین فاکتور های که توسعه دهندگان این سیستم های محتوا در نظر می گیرند بهینه سازی است.
جوملا نیز به عنوان یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوای جهان از این موضوع مستثنا نیست. این به روز رسانی ها امکانات بسیار بیشتری در اختیار شما قرار می دهند و امکان نتیجه گیری بیشتر در سئو را به شما می دهند.

با استفاده از این خدمات:

 • سایت جوملایی شما برای موتور های جستجو بهینه سازی شده
 • سرعت سایت افزایش پیدا خواهد کرد
 • برخی اصلاحات مورد نیاز روی قالب وب سایت انجام خواهد شد
 • پلاگین های (افزونه های سئو جوملا) مورد نیاز برای سئو سایت نصب خواهند شد
 • کامپوننت سئو جوملا نصب خواهد شد
 • تنظیمات مربوط به جوملا و سرور انجام خواهند شد
 • نقشه وب سایت ساخته و یا اصلاح خواهد شد
 • صفحات AMP به سایت افزوده خواهند شد
 • داده های ساختار یافته برای وب سایت شما فعال می شود
 • رتبه الکسا بهبود پیدا خواهد کرد
 • و …
مختص شما:  بهینه سازی سئو سایت جوملا

 

"<yoastmark

چک لیستی سئو جوملا مهراکت را در همین صفحه می توانید مشاهده کنید. ممکن است برخی از موارد اعلام شده، به علت عدم پشتیبانی سرور و یا اختلال با قالب و پلاگین های دیگر قابل انجام نباشد. در صورت بروز مشکلات این چنین، علت و موارد برای شما ارسال خواهد شد.

توجه فرمایید این خدمات ساختار وب سایت جوملایی را برای موتور های جستجو بهینه سازی می کند و ارتباطی با اصلاح مطالب و تگ های مربوط به آنها و یا کلمات کلیدی ندارد. لذا در صورت نیاز به استفاده از این خدمات با ما در تماس باشید. مشاورین ما شما را راهنمایی کرده و راه حل مناسب ارائه خواهند داد.

توجه: این خدمات تنها برای هاستینگ های لینوکس با پنل Cpanel قابل انجام می باشد.

شرایط پرداخت

پس از تایید سفارش، می توانید به صورت آنلاین اقدام به پرداخت و ثبت نهایی سفارش کنید.

روند انجام پروژه سئو سایت جوملا

 1. تکمیل فرم ثبت اولیه سفارش از سوی مشتری.
 2. بررسی و تایید اطلاعات از سوی مهراکت .
 3. پرداخت آنلاین هزینه و ثبت نهایی سفارش
 4. بهینه سازی وب سایت
 5. ارائه گزارش از خدمات انجام شده
 6. تحویل سایت بهینه شده به مشتری

مشاوره خدمات سئو جوملا ( مشاوره بهینه سازی موتورهای جستجو جوملا)

مشاوره سئو جوملا مناسب افرادی است که می خواهند وب سایتی پر بازدید داشته باشند. ما در مهراکت ، این خدمات را تنها به صورت تخصصی ارائه می دهیم. در صورت انکه شما هم نیازمند مشاوره هستید، می توانید با مراجعه به بخش مشاوره طراحی سایت از خدمات ارائه داده شده استفاده فرمایید. ارائه خدمات مشاوره بدون دریافت وقت قبلی امکان پذیر نیست.

خدمات مرتبط با سئو جوملا

در کنار خدمات بهینه سازی سیستم مدیریت محتوای جوملا می توانید از سایر خدمات مرتبط ما نیز استفاده بفرمایید. این خدمات شامل مواردی همچون امنیت جوملا، سئو، تولید محتوا و پست محتوا در سایت می باشند.

نمونه کار خدمات سئو جوملا

کلیه نمونه کارهای انجام شده توسط تیم طراحی و تبلیغات مهراکت را می توانید در بخش نمونه کار مشاهده بفرمایید. در این بخش برخی از نمونه کارهای برتر مهراکت در معرض دید شما قرار گرفته اند.

نمونه قرارداد خدمات سئو جوملا (نمونه قرارداد بهینه سازی موتورهای جستجو جوملا)

به جهت یکسان سازی و افزایش کیفیت ارائه خدمات، قرارداد عمومی و یکسانی برای تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است. امکان تغییر در بندهای این قرارداد وجود نداشته و برای تمامی مشتریان محترم ثابت می باشد. می توانید با مراجعه به بخش نمونه قرارداد سئو جوملا از کلیه بندهای آن مطلع شوید. سفارش خدمات به معنی پذیرش کلیه موارد مطرح شده در این نمونه قرارداد می باشد. لذا الزامی به پر شدن قرار داد از سوی مهراکت وجود ندارد.

مختص شما:  سئو جوملا یا وردپرس

اطلاعات مورد نیاز برای خدمات سئو جوملا (بهینه سازی موتورهای جستجو)

اطلاعات اولیه جهت انجام خدمات شامل این موارد است: دسترسی به پنل هاستینگ، دسترسی به پنل مدیریت جوملا، دسترسی به اکانت گوگل (در صورت نیاز به تایید اکانت گوگل از طریق پیامک، با شما هماهنگی صورت خواهد گرفت).

زمان بندی تحویل پروژه بهینه سازی جوملا برای موتورهای جستجو

بهینه سازی ساختار یک وب سایت جوملایی در هفت الی ۱۵ روز کاری (بر اساس پلن انتخابی) انجام می شود.

بهبود سئو در جوملا

بهبود سئو در جوملا به عوامل متفاوتی بستگی دارد. استفاده درست از افزونه ها و کامپوننت های سئو، تنها بخشی از این موضوع است. پس در نظر داشته باشید تنها افزودن چند پلاگین و کامپوننت نمی تواند به موفقیت شما در بهینه سازی جوملا برای موتورهای جستجو منجر شود.
برای این کار باید موارد بسیار زیادی را در نظر گرفت. پس اگر شما هم به افزایش سئو در جوملا نیاز دارید، مهراکت نیاز شما را برطرف خواهد ساخت.

افزونه سئو جوملا

افزونه سئو جوملا به وفور یافت می شود. اما نمی توان از تمامی این افزونه ها استفاده کرد. افزونه های جوملا اگر چه امکانات بسیار خوبی به شما می دهند، اما می توانند سرعت وب سایت شما را به شدت کاهش دهند.
کاهش سرعت می تواند به سئو یک وب سایت ضربه بزند. به همین منظور باید در انتخاب افزونه ها به شدت دقت کرد.
ممکن است یک افزونه امکانات بسیاری به شما بدهد اما با قالب یا سایر افزونه های سایت شما تداخل داشته باشد. ما این کار را با بررسی دقیق وب سایت مشتریانمان انجام می دهیم.

"<yoastmark

کامپوننت سئو جوملا

کامپوننت سئو جوملا باید با توجه به نیاز، سایر افزونه های استفاده شده و قالب وب سایت انتخاب شود. به صورت کلی نمی توان گفت یک کامپوننت همیشگی برای تمامی وب سایت ها مناسب است.
لذا ما انتخاب کامپوننت سئو جوملا مشتریانمان را پس از بررسی و آنالیز وب سایت انتخاب کرده و برایشان نصب می کنیم.

مختص شما:  بهترین افزونه سئو جوملا

هاستینگ مناسب برای سایت جوملا

هاستینگ مورد استفاده وب سایت جوملا شما می تواند تاثیر زیادی بر روی کسب رتبه بهتر و یا بدتر در گوگل بگذارد. به همین منظور پیشنهاد می شود از هاستینگی برای سایت جوملایی خودتان استفاده کنید که سرعت و امنیت بالایی داشته باشد و از آخرین نسخه PHP پشتیبانی کند.
شرکت های بسیاری این خدمات را به شما ارائه می کنند، اما باید در نظر بگیرید که از میان این شرکت ها، با توجه به بودجه خودتان بهترین هاستینگ را خریداری کنید. یک هاستینگ خوب اما کمی گرانتر در زمان بسیار کوتاهی تاثیر خودش را به شما نشان خواهد داد. پس اگر وب سایتتان را دوست دارید هاستینگ مناسبی برای آن تهیه کنید.

سئو رایگان جوملا امری غیر ممکن

سئو رایگان جوملا را بسیاری از افراد و شرکت ها به مشتریان خود اعلام می کنند. اما آیا این موضوع می تواند برای شما مفید باشد؟ برخی از این افراد و شرکت ها در کنار خدمات خود به عنوان تبلیغات و برای کسب رضایت بیشتر مشتری این خدمات را به صورت رایگان ارائه می کنند. اما بی شک شما هم می دانید که نمی توان از یک فرد متخصص انتظار داشت که زمان و تخصص خود را به صورت رایگان در اختیار دیگران بگذارد.

تولید محتوا و سئو برای سایت های جوملایی

تولید محتوا از جمله خدمات تیم طراحی و تبلیغات مهراکت می باشد. برای آشنایی با این خدمات و یا سفارش می توانید به بخش تولید محتوا سایت مراجعه فرمایید. تولید محتوا در کنار بهینه سازی جوملا برای کسب نتایج خوب الزامی می باشد.
امروزه تولید محتوای با کیفیت و منظم یکی از روش های بسیار مهم و اصلی در کسب رتبه مناسب سئو می باشد. تولید محتوای به کار رفته شما باید بهینه سازی شده باشد تا بتوانید از آن حداکثر نتیجه را بگیرید.
اگر تخصص و دانش این کار را ندارید، می توانید از خدمات ما برای این منظور استفاده کنید.

چرا خدمات سئو جوملا مهراکت ؟

 • ما این خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهیم.
 • تعرفه  و هزینه های اعلام شده بسیار منصفانه و مناسب می باشند.
 • موفقیت شما برای ما مهم است.
 • ما از متخصصین سئو برای این خدمات استفاده می کنیم.
 • چک لیست سئو اعلام شده مهراکت بسیار کامل و به روز می باشد.
 • متخصصین سئو مهراکت همواره در حال به روز رسانی اطلاعات خود هستند.
 • ما با ساختار جوملا به خوبی آشنایی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

خدمات سئو جوملا x بخوانید...