تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

آیا درباره سئو اطلاعاتی دارید ؟ می دانید چگونه یک سایت را بهینه سازی می کنند؟ اگر می خواهید از “تعرفه سئو و بهینه سازی سایت” آگاه شوید پس با مهراکت همراااااه باشید.

تعرفه سئو سایت

قیمت سئو , قیمت بهینه سازی سایت

بعضی از وبمستر ها بر اساس قیمت سئوکار را انتخاب میکنند , بعضی ها بر اساس داشتن دفتر شیک , بعضیها اسیر زبان بازان میشوند ولی مطمئن باشید در احتمال شکست پروژه های چنین افرادی بسیار بسیار بالاست.

اگر هنوز نتوانسته اید حساسیت شرایط را درک کنید و بدانید که سئو و بازارایابی اینترنتی در چه شرایط حساس و فراری قرار گرفته است بدانید که از دست دادن حتی یک روز عواقب بسیار بدی میتواند برای شما داشته باشد.

حتی یک روز .. بحث مالی و ضرر و زیان مالی نمیکنم . بحثم زمانه وسلام …

پس در انتخاب سئوکارتان دقت کنید … که اگر اینکار را نکنید شاید زمانی برای جبران اشتباهتان نداشته باشید

قیمت انجام سئو یک سایت

در سیستم کاری ما لیس قیمت کامل و ثابتی وجود ندارد و بعد از مشخص شدن کلیه آیتم های مرتبط به یک سایت و کلیدواژه هایش قیمت و زمانبندی با تلرانس 2 هفته به مشتری ارائه میشود.

مجموعه عواملی که باعث افزایش یا کاهش هزینه سئو سایت میشوند عبارتند از:

مهمترین آیتم های تعیین کننده قیمت و هزینه سئو

تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

 

بدون هیچ تردیدی خمیرمایه و اصل داستان سئو بر کلیدواژه استوار است و در تمامی پلان های کاری و تقریبا قریب به اتفاق شرکت ها و افرادی که مبادرت به ارائه خدمات سئو سایت میکنند.

مبنای اصلی قیمت دهی و تعیین هزینه سئو سایت کلیدواژه ها هستند . شرایط فعلی سایت , عمر دامنه و چند پارامتر دیگر مانند زبان برنامه نویسی و ساختار سایت از جمله عواملی هستند که در تعیین قیمت انجام سئو سایت موثرند.

قیمت سئو کلیدواژه های سطح آسان

کلیدواژه هایی که در سطح آسان 1 قرار میگیرند سطح رقابت خیلی پایینی دارند .

زمان رسیدن یک سایت صفر و تازه تاسیس در این کلیدواژه ها به صفحه اول نتایج گوگل بطور متوسط از 2 روز تا 15 رو میباشد .

مختص شما:  بهبود نرخ تبدیل

قیمت سئو سایت برای گرفتن جایگاه در صفحه اول گوگل در کلیدواژه آسان 1  = 250,000 تومان

قیمت سئو کردن سایت برای کسب جایگاه 1 صفحه اول گوگل در کیورد آسان یک = 350,000 تومان

هزینه های سئو و بهینه سازی سایت با کلیدواژه های سطح متوسط 1

سطح رقابت در کلیدواژه های متوسط 2 هم نسبتا پایین است

زمانی که بصورت معمول لازم است تا یک سئوکار قوی یک سایت صفر را با کلیدواژه های سطح متوسط 2 به صفحه اول گوگل بیاره از یک هفته تا یکماه میباشد.

قیمت انجام سئو با کلیدواژه های سطح متوسط 2 برای گرفتن جایگاه در صفحه اول گوگل : 350,000 تومان

تعرفه بهینه سازی سایت برای گرفتن جایگاه 1 در صفحه اول گوگل در یک کیورد متوسط 2 : 500,000 تومان

هزینه های بهینه سازی سایت با کلیدواژه های سطح متوسط

تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

2

یک کیورد سطح متوسط 2 سطح رقابتی متوسطی دارد و هزینه بهینه سازی سایت در این نوع کیوردها را گروه سئومیر میتواند بصورت بازه ای اعلام کند. تا سوء تفاهمی پیش نیاید.

این کلیدواژه ها را اگر یک سئوکار مسلط بخواهد با یک سایت صفر و تازه تاسیس به صفحه اول گوگل بیاره زمانی حدود دو هفته تا 2 ماه میتونه داشته باشه ..

زمان لازم برای اینکه یک سئوکار مسلط بتواند با یک سایت تازه تاسیس در کیورد سخت 1 به صفحه اول گوگل برسد حدود 2 ماه تا 6 ماه خواهد بود.

قیمت صفحه اول گوگل با کیورد سخت 1 : 1,500,000 تومان تا 4,000,000 تومان

قیمت گرفتن جایگاه 1 صفحه اول گوگل با کیورد سطح سخت 1     :  از 2,000,000 تا 5,000,000 تومان خواهد بود.

تعرفه بهینه سازی سایت برای کلیدواژه های سطح سخت 2

کیوردهای سطح سخت 2 زمان و انرژی بسیار زیادی از از سئوکار میبرند و عملا بصورت یک نفره نمیتوان این سطح از کلیدواژه ها را به صفحه اول گوگل رساند و باید یک تیم روی سایت کار کنند ..

زمانی که یک تیم قوی و مسلط میتوانند یک سایت تازه تاسیس را با کیورد سطح سخت 2 به صفحه اول بیاورند حداقل 6 ماه میباشد .

مختص شما:  sub domain چیست

که البته اگر تیم بتواند با انرژی زیادی و در مسیر صحیح حرکت کند در مواردی میتوان حتی در 3 ماه هم یک کیورد سطح سخت 2 را به صفحه اول نتایج گوگل رساند.

قیمت سئو سازی سایت با کیورد سطح سخت 2 برای جایگاه در صفحه اول گوگل :

  4,000,000 تا 8,000,000 تومان

قیمت بهینه سازی سایت برای گرفتن خط یک گوگل با کیورد سخت 2 :

 6,000,000 تا 12,000,000 تومان

تا به امروز اکثر پروژه هایی که کار کرده ایم در سطح سخت 1 یا متوسط 2 بوده است و معمولا در کمترین زمان ممکن درجه سختی کیوردهای شما را تعیین کرده و قیمت انجام سئو را به اطلاعتان خواهیم رساند.

قیمت بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت در مقام لغت شاید با سئو معنی شود ولی در ذات این کلمه معنای خیلی بیشتری نهفته است که قیمت سئو فقط و تنها فقط زیر مجموعه ای از بهینه سازی سایت میباشد .

و قطعا قیمت بهینه سازی سایت میتواند با قیمت سئو سایت تفاوت هایی داشته باشد چرا که شما از یک سئوکار میخواهید سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند ولی اگر از سئوکار بخواهید سایت شما را کلا بهینه سازی کند مفهوم بسیار وسیعتری خواهد داشت و در عمل این بدان معنا خواهد بود سایت را هم بلحاظ گرافیت , هم رابط کاربری , هم لود شدن در سخت افزارهای مختلف و.. بهینه کند و طبیعتا قیمت بهینه سازی سایت اگر از این منظر نگاه شود میتواند با قیمت سئو سایت متفاوت باشد.

هزینه بهینه سازی سایت بدون محدودیت کلیدواژه

کار فرما در این روش همکاری با سئوکار میتوانید دز زمینه کاری سایتتان هر تعداد کلیدواژه که در نظر داشته باشید ارائه دهید . خود ما هم به شما در معرفی کلیدواژه های پر سرچ کسب و کارتان کمک میکنیم .

.

و همزمان میشه در این روش همکاری روی چند سایت کار کرد . یعنی نه تعداد سایت محدودیت داره نه تعداد کیورد ..  و به نوعی در این روش ما کارمند راه دور شما هستیم و البته به مانند کارمند حقوق تضمین شده نداریم و در پایان هر ماه زمانی دستمزد میگیریم که کارفرما از روند پیشرفت سایت رضایت داشته باشد .

مختص شما:  بهبود سئو سایت وردپرس

این روش بصورت تضمینی میباشد و دستمزد هر ماه در پایان ماه و در صورت رضایت کارفرما و محقق شده پیش بینی ها برای آن ماه کار دریافت نمیشود .

تعرفه های سئو و بهینه سازی وب سایت

بطور کلی توصیه ما به همه سایت هایی که تعداد کلیدواژه های زیاد و متغییر دارند استفاده از یک سئوکار بصورت کارمند از راه دور میباشد .. و بیس را روی کلیدواژه قرار ندهند …

سئو میر آمادگی دارد تا در صورت نیاز شما به همکاری مستمر و طولانی مدت با یک سئوکار با هزینه ای توافقی و قیمت های بسیار مناسب یکی از برترین سئوکاران خود را مامور پشتیبانی و کار بر روی پروژه شما بصورت مرتب کند .

بهترین قیمت سئو سایت را از ما بخواهید.

البته  در مواردی که یک سایت با کیوردهای خیلی زیاد بصورت پروژه ای و بر مبنای کلیدواژه به ما ارجاع میشود سعی میکنیم با تعرفه های بسیار پایینتری همکاری کنیم.

هزینه های استخدام یک سئو کار و بهینه سازی سایت از راه دور

تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

تعرفه سئو و بهینه سازی سایت

فارغ از اینکه سطح سختی کلیدواژه های شما چقدر است در صورت همکاری بصورت سئوکار و کارمند از راه دور قیمت ها بر اساس میزان زمانی که صرف میشود لحاظ میشوند که متداول ترین نوع همکاری و استخدام سئو کار در سیستم کاری سئو میر قیمت هایی به شرح زیر میتواند داشته باشد.

بهترین قیمت قیمت سئو سایت بصورت کارمند از راه دور و پاره وقت

تعرفه های سئو بصورت کارمند از راه دور شما

تعرفه های همکاری با یک سئو کار از راه دور با حدود 1 ساعت کار در روز و 25 ساعت کار در ماه :  ماهیانه 300,000 تومان

هزینه استخدام سئو کار از راه دور سئو میر با روزانه 2 ساعت کار و ماهیانه 50 ساعت :     ماهیانه 500,000 تومان

تعرفه سئومیر برای در اختیار گذاشتن سئوکار و پشتیبان سئو سایت شما با روزانه 3 ساعت کار و ماهیانه 75 ساعت : ماهیانه 700,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

سئو در شیراز – Copy x بخوانید...