تاثیر خطای لیست سیاه گوگل در سئو سایت

تاثیر خطای لیست سیاه گوگل در سئو سایت

تاثیر خطای لیست سیاه گوگل در سئو سایت

در مقاله تاثیر خطای لیست سیاه گوگل در سئو سایت ما شمارا با ین خطا اشنا میکنیم و در اخر تاثیر هایی که این خطای بر سئو سایت میگذارد را به شما دوسداران سئوبلک آموزش میدهیم

خطای لیست سیاه گوگل

وب سایت شما در لیست سیاه قرار گرفته است زیرا گوگل سایت شما را اسکن کرده و رفتار خطرناک پیدا کرده است. Google باید کاربران خود را از وب سایتهای خطرناکی که در نتایج جستجوی خود نشان می دهند محافظت کند. در حقیقت ، وب سایت هایی که به طور مکرر در لیست سیاه برای رفتارهای مخرب قرار می گیرند ، فقط در هر ۳۰ روز یک بررسی محدود می شوند. صفحه بزرگ قرمز رنگ (و هشدارها در کنار سایت شما در نتایج جستجوی Google) برای جلوگیری از ورود بازدید کنندگان به سایت شما طراحی شده است. در صورتی سایت شما در blacklist  گوگل قرار بگیرد ۹۵٪ از بازدید سایت از دست خواهد رفت.

اگر هنگام تلاش برای دستیابی به وب سایت خود ، اخطارهای امنیتی را مشاهده می کنید:

  • تصاویر زیر و هشدارهای رایج لیست سیاه Google را مرور کنید.
  • نوع اخطار موردنظر خود را در سایت خود مشخص کنید.
  • برای رفع مشکلات امنیتی و درخواست بررسی ، این راهنما را دنبال کنید.

تاثیر خطای لیست سیاه در سئو سایت

وقتی که شما تحت تاثیر یک حمله قرار می گیرید، تنها ضررهای مالی ایجاد شده نیستند که به شما آسیب وارد می کنند. یک وبسایت که تحت حمله قرار گرفته است ممکن است در SERP ها هم دچار مشکل شود و تحت تاثیر جریمه های دستی از طرف گوگل قرار بگیرد.

مختص شما:  کد 101 http

با این وجود، موتور های جستجو تنها بخش محدودی از کل تعداد سایت هایی که به بد افزار آلوده شده اند را در لیست سیاه قرار می دهد.

گزارش اخیر GoDaddy نشان داد که 90 درصد از موارد وبسایت هایی که تحت حمله قرار می گیرند، در این لیست سیاه نمی روند.

این یعنی که ممکن است یک سایت به صورت مداوم تحت حمله باشد بدون این که حتی متوجه شود. تا زمانی که میزان خراب کاری های ایجاد شده در سایت به صورت محسوسی افزایش پیدا کند.

حتی بدون این که شما در لیست سیاه قرار بگیرید، رتبه بندی یک سایت ممکن است در اثر حمله، تحت تاثیر قرار بگیرد. اضافه شدن یک بد افزار یا اسپم به وبسایت فقط نتیجه منفی به دنبال خواهد داشت.

کاملا مشخص است کسانی که فقط به دنبال نشانه های ظاهری حمله یا اخطار های گوگل هستند، ممکن است متوجه بد افزار هایی که بر روی بازدید کننده های آن ها تاثیر می گذارد، نباشند.

تاثیر خطای لیست سیاه گوگل در سئو سایت

این موضوع باعث می شود که پارادوکس ایجاد شود. نشانه گذاری شدن یا قرار گرفتن در لیست سیاه گوگل به دلیل بد افزار ها قطعا باعث می شود که کار وبسایت شما تمام شود و وبسایت شما از SERP ها حذف می شود، حداقل تا زمانی که شما وبسایت خودتان را ترمیم کنید و جریمه های گوگل، حذف شود.

این که وقتی سایت شما دچار بد افزار شده است اما هیچ نشانه گذاری از طرف موتور جستجو بر روی سایت شما قرار نگرفته باشد، می تواند منجر به آسیب پذیری بیشتر از طرف هکر ها و جریمه های شدید تر شود.

مختص شما:  کد 204 http

در نتیجه پیشگیری از این شرایط تنها راه حل موجود است.

این موضوع بسیار مهم است زیرا 9 درصد از سایت که یعنی 1.7 میلیون سایت، آسیب پذیری های جدی دارند که امکان نفوذ بد افزار ها را فراهم می کند.

در صورتی که شما سرمایه گذاری های زیادی برای افزایش قابلیت رویت سایت خودتان در بلند مدت انجام داده اید، اگر در بازار به شدت رقابتی فعالیت می کند و یا این که کسب و کار شما اتکای زیادی به ترافیک ارگانیک در سایت شما دارد، قطعا باید تلاش کنید که از این نوع حمله ها پیش گیری کنید.

از مطالب زیر نیز دیدن فرماییئ:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

حمله هایی برای سئو خطرناک است x بخوانید...