بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی

بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی

بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی

بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو

با سلام در این پست “بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی” قصد داریم به بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو یپردازیم .با تشکر از حسن انتخاب شما از سایت مهراکت تا انتها با ما باشید.

 

 

بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی

بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی

بهینه سازی موتور جستجو یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. علم بهینه سازی موتور جستجو در مورد روشهای فنی مانند عنوان صفحهٔ مناسب ، تگ‌ها و متاتگ‌ها، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و توضیحات مناسب سایت و کلاً محتوایی که موتورهای جستجو دوست دارند ، مطالعه می‌کند.

وقتی یک کاربر اینترنت به‌دنبال کالایی برای خرید به صورت آنلاین می‌گردد. نخستین جایی که رجوع می‌کند، موتورهای جستجو خواهد بود. حال اگر ۵۰ شرکت آن نوع کالا را در وب سایتهای خود در معرض فروش بگذارند.
بخت با فروشندگانی است که جایگاه سایت آن‌ها در موتور جستجو بهتر باشد. گرچه امروزه فروشگاههای اینترنتی زیادی هستند که طیف گسترده‌ای از کالاها را به فروش می‌رسانند اما همچنان رقابت سختی برای بالابردن سایتهای فروش کالا در موتور جستجو وجود دارد.

سئو (SEO)، یعنی تولید صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و قابل هضم باشد.

سئو یا بهینه سازی سایت (صفحات وب) برای موتورهای جستجو، این است که شما در نتایج یک موتور جستجوگر بزرگ مثل گوگل بیشترین امتیاز را داشته باشید.

مختص شما:  سایت افزایش بازدید رایگان

این کتاب بر اساس چکیده ای از کتاب های گوگل نوشته شده است و در آن تکنیک های اصلی و پایه توضیح داده شده، تا شما ساختار سایتتان را به گونه ای طراحی کنید که برای گوگل و موتورهای جستجوی دیگر، سایتتان به آسانی و کلی ایندکس شود.

این کتاب راهنمای خوبی برای تعامل سایت شما و موتورهای جستجو میباشد. پیاده سازی مطالب این کتاب باعث میشود که موتورهای جستجو به راحتی سایت شما را ایندکس کنند.

بهینه سازی ساختار سایت در بعضی موارد نیازمند تغییراتی در وب سایت است که انجام برخی از این تغییرات برای سایت شما، بسیار حیاتی هستند. اما در زمانی که این تغییرات در سایت اجرا شوند، تاثیر بسزائی در نتایج جستجوی سایت شما خواهند گذاشت.

ممکن است شما با بسیاری از موضوعات در این کتاب آشنا باشید ولی ممکن است، بیشتر آنها را در سایت خود اعمال نکرده باشید

 

بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی

بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی

 

بهینه‌سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو

دانلود کتاب بهینه‌سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو.

مهمترین نکته برای بهینه‌سازی سایت، هدف شما برای دریافت، کاربر هدف، از موتورهای جستجو است. باید با خودتان بگوئید، که چه کاربرانی را می‌خواهید. در حقیقت بهینه‌سازی سایت به معنی جایگاه بهتر داشتن در زمینه کاربران هدف شما است.

تیتر سایت، بیانگر موضوع سایت شما، به کاربران و موتورهای جستجو می‌باشد. <title> باید میان تگ <head> در کدهای HTML قرار بگیرد. در حالت ایده‌آل شما باید برای هر کدام از صفحات سایتتان تیترهای یگانه داشته باشید.

<html>
<head>
<title>بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی</title>
<meta name=”description” content=”بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی”>
</head>
<body>

مختص شما:  رفع خطای 503

اگر صفحه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد، تیتر صفحه سایت شما در اولین خط نتیجه جستجو قرار خواهد گرفت. این خط به صورت درشت نمایش داده می‌شود. این به کاربران کمک می‌کند، که آیا این سایت با کلمه جستجوی آن‌ها مطابقت دارد یا خیر؟

تیتر صفحه اصلی سایت شما می‌تواند شامل نام سایت شما، یا نام تجاری شما و یا اطلاعات خیلی مهم در زمینه تجارت شما باشد.

بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی

بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی

بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی

بهینه سازی ساختار سایت در بعضی موارد، نیازمند تغییراتی در وب سایت است. که انجام برخی از این تغییرات برای سایت شما، بسیار حیاتی هستند. اما در زمانی که این تغییرات در سایت اجرا شوند، تاثیر بسزائی در نتایج جستجوی سایت شما خواهند گذاشت. ممکن است شما با بسیاری از موضوعات در این کتاب آشنا باشید. ولی ممکن است، بیشتر آن ها را در سایت خود اعمال نکرده باشید.

یکی از مهمترین مشکلات هر کتاب آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، این است که این صنعت هر روز در حال تغییر کردن است، و بنابراین هر تکنیکی قبل از این که جوهر آن خشک بشود تغییر میکند. موفقترین تکنیکها در طول زمان، یا حذف شده اند و یا به نوع دیگری تغییر پیدا کرده اند.

در نتیجه من دو نکته را برای خوانندگان کتاب بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو علی نورهانی اشاره میکنم:

اول: این سری مقالات بر اساس آخرین مشاهدات و بررسیهای در زمینه بهینه سازی سایت میباشد.

مختص شما:  آموزش تولید محتوا و سئو

دوم: خواندن این کتاب آغازی برای همکاری دراز مدت باشد. در هر زمانی که تغییراتی در این صنعت انجام شود سریعاً از طریق مدیر سایت به شما اعلام میکنیم. امکانات زیر به شما روشهای بروز بودن در این زمینه را نشان میدهد.

بخش وبلاگ سایت مهراکت: در این بخش شما میتوانید، آخرین خبرها را در زمینه گوگل، پرسشها و پاسخهای خودتان در زمینه سایت و بهینه سازی سایت را دریافت کنید. با استفاده از RSS سایت میتوانید از آخرین مطالب مهراکت نیز با خبر شوید.

همواره در حال تحقیق هستیم: تقریباً در تمامی وب سایت هائی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت میکنند عضو فعال هستیم و از آخرین اخبار و تکنیکهای این زمینه هر روز با خبر میشویم. پس شما میتوانید چکیده کاملی از آخرین تکنیکها را در سایت مهراکت مطالعه کنید.

انجمن سایت: به زودی انجمن سایت مهراکت برای کاربران عضو راه اندازی خواهد شد. و کاربران میتوانند در آن جا به تبادل نظر و رفع مشکلات شان بپردازند.

در این کتاب یاد میگیرید که:

– چگونه وب سایت خود را پیاده سازی کنید تا موتور های جستجو به سادگی بتوانند وبسایت شما را ایندکس کنند.
– کاری کنید تا موتور های جستجو بیشتر به سایت شما علاقه مند شوند.
– در رتبه های بهتری در نتایج جستجو قرار بگیرید
– روش های نوین معرفی سایت در راه صحیح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

خرید رپرتاژ آگهی x بخوانید...