برندینگ با تبلیغات در گوگل

برندینگ با تبلیغات در گوگل

 برندینگ با تبلیغات در گوگل

اولین قدم  برای تبلیغات در گوگل چیست ؟چگونه تبلیغات جذابی در گوگل ایجاد کنیم تا یایتمان برند شود؟ ترفند های برند سازی اینترنتی چیست؟برای آگاهی بیشتر تا انتهای مقاله باما همراه باشید. از اینکه مهراکت را انتخاب کردید متشکریم.

تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل مبحثی بزرگ در تبلیغات کلیدی در جهان باز کرده است.تبلیغات گوگلی یک راه حل جامع و کامل در حوزه تبلیغات کلیکی دنیاست. ما در وب برندینگ تلاش می کنیم راه کار های علمی و عملی در این باره ارائه می کنیم و به شما کمک می کنیم .

تا از تک تک کلیک های شما بهینه سازی نموده و از حداقل هزینه حداکثر کارایی را برای شما به ارمغان آوریم.
تبلیغات کلیکی یک راهکار کامل نیست ولی در کنار دیگر راهکار های بازاریابی اینترنتی در نهایت قدرت عمل خواهد نمود.

مراحل تبلیغات در گوگل و برندسازی برای کسب و کار چیست؟

در کنار همه مزایایی که برای تبلیغات در گوگل و برندسازی تا کنون برشمرده ایم، یک تاثیر مثبت و انکار ناشدنی آن را خاطر نشان میکنیم.

برندسازی.قطعا اشکال مختلفی برای رسیدن به این هدف در دنیای کسب و کار نیز وجود دارد اما یک روش تضمینی با صرف کمترین زمان، بدون شک همین تبلیغات در گوگل است که میتواند خصوصا برای کسب و کارهای تازه نیز، مسیر برندسازی را هموار سازد.

"برندینگ

برای مثال اگر صاحب شرکتی با قدمت چندین و چند ساله هستید و یا شرکت تازه تاسیسی را اداره میکنید با تبلیغات در گوگل میتوانید در برندسازی، در شرایط برابری رقابت کنید.برای توضیح بیشتر خوبست به این مثال ملموس توجه کنیم: یک فروشگاه اینترنتی سرشناس و پرطرفدار را در نظر بگیرید که در دورانی شروع به فعالیت کرده که امکانات دیجیتال مارکتینگ با گوگل ادوردز غنی نشده بود.

مختص شما:  مدیریت کسب و کار اینترنتی

در آن شرایط شرکت های اینترنتی در شرایط نسبتا سختی موفق به برندسازی در فضای اینترنتی و حتی در میان عموم مردم در فضای حقیقی میشدند. اما تصور میکنیم شرایط شما به شکلی دیگر است و به تازگی یک فروشگاه اینترنتی برای عرضه انواع محصولات و خدمات خود ارائه کرده اید.

در این شرایط شما خوشبخت تر از صاحب فروشگاه اینترنتی در وضعیت قبلی هستید. چرا که گوگل ادز این امکان را در اختیار شما قرار داده تا مسیر برندسازی را کوتاه تر و ساده تر طی کنید.این یکی از ویژگی های اصلی تبلیغات در گوگل است که همه کارشناسان دنیای اینترنت بر سر آن توافق دارند.

روند برندسازی اینترنتی

در توضیح روند برندسازی اینترنتی به کمک تبلیغات در گوگل این نکته را در نظر بگیرید که تعریف آن در یک جمله اینست.

توانایی بهره برداری تخصصی از اینترنت در راستای برندسازی؛ با این تعریف، تبلیغ در گوگل امکان بهره برداری حداکثری از بستر اینترنت را برای صاحبان مشاغل و دارندگان سایت ها فراهم میکند و مشتریان بالقوه ای که در حال حاضر تصمیم به خرید ندارند.

اما شرایط محصولات و خدمات موجود در بازار را دنبال میکنند، در شرایطی که بارها با تبلیغ شما در صفحه اول گوگل مواجه میشوند، به تدریج با سایت شما، به عنوان یک سایت مطرح و فعال در عرصه آن بیزینس آشنا میشوند.

کارکردی که تبلیغات بنری، بیلبوردهای تبلیغاتی، پیام های بازرگانی رادیو و تلویزیون و دهها ابزار تبلیغاتی موثر دیگر در جهت برندینگ دارد؛ این بار نصیب تبلیغات در گوگل میشود، آن هم در یک جهان بی پهنا.

مختص شما:  هویت برند

همچنین با ۲هدف تبلیغات ادوردز روی برند خودتان هم توصیه می‌شود(برندینگ با ادوردز):
۱. رتبه یک تا سوم در موتورهای جستجو بیشترین بازدید را دریافت می‌کنند.
۲. اهداف برند و شاخه های مختلف کاری مجموعه خود را از طریق امکاناتی مانند سایت لینک و توضیحات، می‌توانید بهتر معرفی کنید.

برندینگ با تبلیغات در گوگل

برندینگ با تبلیغات در گوگل

اولین قدم تبلیغات در گوگل:

اولین قدم تبلیغات در گوگل، بدون شک آشنایی با همه ابعاد و زوایای آن و بررسی همه جوانب این بازاریابی اینترنتی است؛ چرا که این شایسته نیست در سرزمین خود به تکنولوژی زودتر از دانش و فرهنگ آن خوشامد بگوییم.

بنابراین دانستن نکاتی همچون پرداخت به ازای هر کلیک، حق تعیین بودجه روزانه، امکان دریافت گزارش های روزانه و هفتگی (daily report) ، امکان مصرف بودجه روزانه تا دو برابر میزان تعیین شده .

به دلیل ترافیک سایت، تفاوت قیمت برای کلمات کلیدی، تاثیر مستقیم‌کیفیت سایت (Landig Page) بر هزینه کلمات کلیدی، آفتی به نام ‌کلیک هرز و ده ها فاکتور دیگر از جمله مواردی است که به هنگام خرید گوگل ادوردز باید از آن آگاهی داشت.

در گام بعدی پیشنهاد میکنیم. کارشناسان مجرب و حرفه ای را از افراد سودجو بازشناسید.چه بسا افرادی که از ناآگاهی و عدم آشنایی مردم با تبلیغات در گوگل، سوء استفاده میکنند.

با توجه به شرایط نابسامان ارز، از آب گل آلود ماهی های تر و تازه صید میکنند.بنابراین به شما پیشنهاد میکنیم از اعتبار شرکت پارتنر گوگل اطمینان بیابید و کار خود را با مشاوران حرفه ای دنبال کنید.

پس از انتخاب پارتنر معتبر گوگل، با کارشناسان حرفه ای در تماس باشید و از راهنمایی های آنها، جهت بهبود کیفیت رتبه سایت و سئوی آن کمک بگیرید تا برای مدتی با مناسبترین هزینه در ردیف لینکهای اول گوگل قرار بگیرید

مختص شما:  انواع کسب و کارهای اینترنتی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

نوشتن طرح کسب و کار x بخوانید...