افزونه cformsII

افزونه cformsII

افزونه cfomsII,

cfomsII نرم افزاری است که میخواهیم در مورد ان صحبت کنیم(افزونه cformsII)

افزونه cformsII یکی دیگر از افزوه هایی هست که در وردپرس موجود است. در واقع بعد از راه اندازی وردپرس و نصب قالب بر روی آن نیازمند امکاناتی هستیم که عملکردی را در سایت نشان دهد و یکی از مزایای جالبی که وردپرس دارد این افزونه هاست.

برای هر نوع عملیات و امکاناتی که می خواهید ایجاد کنید می توانید از یک نوع پلاگین یا افزونه استاندارد استفاده کنید. این افزونه های وردپرس در مخزن وردپرس بطور کامل و رابگان وجود دارد که با رجوع به آن می توانید آن ها را دانلود کرده و در وب سایت وردپرسی خود نصب نمایید.یکی از مواردی که توانسته وردپرس را از خیلی از سیستم ها برتر کند وجود امکاناتی است که به آن افزوده می شودکه پلاگین فرم ساز قدرتمند cformsII یکی از آنهاست .

افزونه فرم ساز قدرتمند cformsII

معمولا طراحی فرم های گوناگون برای هر برنامه نویسی کاری دشوار بحساب می آید. ولی امروز میخواهم به شما که وردپرس را سیستم مورد نظر خود انتخاب کردید با یک افزونه ای به نام cformsII ، یک پلاگین قدرمند با قابلیت های فراوان ، آشنا سازیم که با نصب این افزونه می توانید براحتی هر نوع فرمی را با هر نوع سبک فیلدی براحتی طراحی کنید.این پلاگین می تواند مورد استفاده برای ایجاد فرم ها قرار گیرد و سپس آنها را در هر نقطه بر روی سایت  جاسازی نماید.

افزونه cformsII

افزونه cformsII ویژگی های زیادی دارد که به بعضی از آنها اشاره ای مختصر میکنیم :

طراحی فرم های چند صفحه ای
روند راحت ایجاد و قرارگیری فرم
شروع آسان به وسیله فرم های از پیش طراحی شده
امکان ارسال فرم بصورت آژاکس
امکان قراردادن آپلود عکس و فایل همراه فرم
و …

مختص شما:  خرید افزونه سئو وردپرس

بییشتر بدانید:

شما فقط کافی است افزونه cformsII را دانلود و آن را نصب نمائید و بعد از فعال سازی فرم خود را بسازید و در صفحه یا نوشته مورد نظر با استفاده از دکمه ای که در ویرایشگر حالت دیداری اضافه شده آن را اضافه نمایید.

نوشتن کد های هرگونه فرمی برای هر برنامه نویسی کاری دشوار و وقت گیر است. مطمئنا می شود گفت یکی از دلایلی که وردپرس تا به این زمان محبوبیت خیلی بالایی را توانسته کسب کند به خاطر همین کاربر پسند بودن و امکاناتی است که روز به روز به تعداد آنها دارد اضافه می شود. یکی از امکاناتی که امروز می خواهیم معرفی کنیم و کار هر برنامه نویسی را راحت کرده است افزونه ای برای ساخت فرم تماس است. افزونه ای با نام cformsII که شما می توانید با استفاده از این افزونه هر نوع فرم تماس را با هر سبک و هر تعداد فیلدی که می خواهید ایجاد کنید. این افزونه بیشتر از ۱۰ هزار نصب فعال داشته است.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کیند:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

خرید yoast seo x بخوانید...