آیا مطالب تکراری باعث مجازات سایت می شود

آیا مطالب تکراری باعث مجازات سایت می شود

آیا مطالب تکراری باعث مجازات سایت می شود

آیا مطالب تکراری باعث مجازات سایت می شود کپی پیست در سئو,مطالب تکراری در سئو,کپی کردن سئو,duplicate content چیست,جلوگیری از مجازات سایت در گوگل,بهینه سازی سایت,افزایش رتبه در گوگ در ادامه با مقاله زیر همراه مهراکت باشید.

"<yoastmark

 

چرا وجود محتوای تکراری یک مسئله است؟

بعضی از شرکتها تعجب می کنند که چرا محتوای تکراری یک مسئله است، به ویژه اگر محتوای تکراری در سایت خود باشد. مشکل این است که مردم از منابع دیگر محتوا سرقت می کنند و از آن استفاده می کنند.
مشکل دیگر با محتوای تکراری این است که موتور جستجو نمی داند کدام صفحه را رتبه بندی کند. اگر سایت شما دارای دو صفحه با محتوای یکسان است، گوگل باید کدام یک را به کاربران نمایش دهد؟ کدام یک بیشتر مرتبط است؟

اما آنها نمی توانند این تصمیم را بین دو صفحه ی مشابه پیدا کنند. بنابراین ممکن است گوگل محتوای تکراری هر صفحه را رتبه بندی کند.

اگر محتوای تکراری دارید چه اتفاقی می افتد ؟

در سال های اخیر، گوگل تلاش کرده است تا انتقاد از محتوای تکراری را متوقف کند، و بسیاری از سایت ها برای کپی یکسان در سایت های خود و سایر سایت ها مجازات شده اند.
جریمه توسط گوگل یک مشکل بزرگ است، زیرا آن را بلافاصله در نتایج موتورهای جستجو نشان می دهد.
زمانی که مشتریان بالقوه برای کسب و کارهایی مانند شما جستجو کنند. به جای رتبه بندی در صفحه اول جستجوی گوگل، شما می توانید به دهم یا حتی به طور کلی در تمام صفحات جستجو کاهش یابد.
این امر می تواند فاجعه آمیز باشد و حتی اگر مطالب تکراری را از سایت خود حذف کنید، گوگل به طور خودکار مجازات را جبران نخواهد کرد. شما می توانید بعد از چند ماه به رتبه بندی موتورهای جستجو بیفزایید

مختص شما:  مشاوره سئو در اصفهان

"<yoastmark

رفتار گوگل در قبال محتوای تکراری

تاثیر منفی محتوای تکراری بر روی سئو سایت سبب می شود، موتورهای جستجو مطالبی که قدیمی تر هستند را در موتورهای جستجو با رتبه بهتری نشان دهند.
درصورتی که محتوای تکراری سایت شما زیاد باشد ربات های جستجو نمی توانند مطالب جدید و غیر تکراری را تشخیص دهند زیرا بخش زیادی از وقت آن ها صرف جستجو در محتواهای تکراری خواهد شد.

صفحات تکراری از نتایج جستجو حذف شده و سئو سایت شما با مشکل مواجه خواهد شد.
حجم زیاد مطالب تکراری سبب شده هزینه های بهینه سازی سایت شما به هدر برود و نتوانید

جایگاه مناسبی در نتایج جستجو بدست آورید.

حقیقت این است که محتوای تکراری اعتبار سایت شما را نزد مخاطب از میان برده و در دراز مدت سبب حذف سایت از موتورهای جستجو و قرار گرفتن در لیست سیاه موتورهای جستجو خواهد بود.

گوگل در مقاله خود درباره “محتوای تکراری” به طور مشخص می گوید:

“وجود محتوای تکراری در یک سایت زمینه ای برای اقدام علیه آن سایت نیست مگر اینکه تشخیص داده شود هدف از این تکرار فریب و دستکاری نتایج موتور جستجو است”.

متخصصان سئو و بازاریابان اینترنتی، دراین چندسال اخیر در خصوص مجازات گوگل در مورد محتوای کپی شده هشدار های زیادی داده اند.
محتوای کپی شده تاثیر فوق العاده بدی می تواند درسئوسایت شما بگذارد واگر وب سایت شما مورد مجازات قرار گیرد، کار سختی پیش رو دارید که بتوانید رتبه قبلی خود را بدست بیاورید

جریمه سایت به دلیل محتوای تکراری

تکراری بودن محتوا ها علاوه بر اینکه گاهی باعث جریمه وب سایت می شود در سئو نیز تاثیر گذار است.

مختص شما:  تاثیر فیسبوک و توئیتر بر گوگل

هنگامی که روبات های گوگل با محتواهای تکرای مواجه می شوند وب سایتی که تاریخ مطالبش قدیمی تر باشد

را برای کاربران نشان می دهد و مابقی را از چشم کاربران پنهان می کند

زمانیکه صفحات وب سایت شما افزایش پیدا می کند زمان بیشتری را روبات های گوگل برای شناسایی و ایندکس کردن آنها صرف می کنند اما امکان این را که بخواند تمام صفحات و مطالب جدید شما را بررسی کنند را ندارند زیرا زمانی را که در وب سایت شما هستند برای بررسی محتواهای تکراری صرف می کنند.

با سئو ایران همراه باشید تا ببینید چطور سایت های آگهی را سئو می کنند

و روش سئو سایت هایی که هر ساعت محتوای تکراری دارند چگونه است،

اگر محتوا از سایت دیگری کپی شده باشد بهترین راه برای جلوگیری از جریمه گوگل چیست؟

 

بسیاری از صاحبان سایت در گذشته از ما این سوال را پرسیده اند که “چگونه SEO با توجه به محتوای تکراری تاثیر می گذارد؟” و اگر محتوا از سایت دیگری کپی شده باشد بهترین راه برای جلوگیری از جریمه گوگل چیست؟حقیقت این است که بهترین راه برای از بین بردن هر گونه مجازات، حذف محتوا است.

برخی راهکارها به شرح زیر می باشد:

۱-تمام مطالب و تگ هایشان را بررسی کنید:

این مسئله در حالی است که تکرار برخی از کلمات و عبارات را خوب است، نکته مهم این است که تمام بلوک های متن یکسان نباشد. وقت خود را برای بررسی صفحات سایت خود و برای هر نمونه از محتوای تکراری جستجو کنید و لیستی از صفحاتی را که لازم است در آن کار کنید، ایجاد کنید.

مختص شما:  آموزش سئو وردپرس حرفه ای

"<yoastmark

۲-ریدایرکت ۳۰۱ را تنظیم کنید:

سیگنال های خاصی که می توانید به Google ارسال کنید تا کمک کند که رباتها به طور مرتب سایت شما را خالی کنند. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید یک تغییر مسیر ۳۰۱ را در یک صفحه نشان می دهد که محتوایی مشابه با یک صفحه دیگر دارد.

۳-اطمینان حاصل کنید که هر محتوا در سایتهای معتبر و مناسب وجود دارد:

آیا محتوایی مانند مقاله ای که توسط بسیاری از وبسایت ها برداشته شده است یا یک نشریه مطبوعاتی که در چندین رسانه آنلاین آنلاین اجرا می شود، دارید؟ شما نباید برای این محتوا مجازات کنید تا زمانی که سایتی که در آن قرار دارد مشروع باشد.

در ادامه با مطالب زیر نیز همراه ما باشید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مشابه

آموزش سئو با بررسی فاکتورهای دامنه سایت x بخوانید...