آپدیت هسته گوگل

آپدیت هسته گوگل

آپدیت هسته گوگل

سلام خیلی خوش امدید به مهراکت در این مطلب قصد داریم راجب موضوع ها یآپدیت هسته گوگل وافت ۵۰ درصدی رتبه ها در الگوریتم جدید گوگل وهمه چیز درباره آپدیت هسته الگوریتم گوگل سپتامبر 2019صحبت کنیم تا انتها با مهراکت همراه باشید.

اگر شما تنها مقداری با دنیای سئو آشنایی داشته باشید
، قطعا در مورد آپدیت الگوریتم های گوگل اطلاعاتی خواهید داشت.
طبق معمول گوگل هر روز در حال بروزرسانی هسته الگوریتم خود است
و این هسته روز به روز در حال گرم شدن است! انفجار بزرگ (آپدیت در هسته الگوریتم گوگل) به زودی رخ خواهد داد
! اگر شما سایت خود را برای رویارویی با زمین لرزه آماده نکنید
، جایگاه شما در نتایج جستجو هنگام زلزله تغییر زیادی خواهد کرد.
شاید الان برای شما سوالات زیر به وجود آمده باشد:

  • به روزرسانی در هسته الگوریتم گوگل چیست؟
  • دلیل به روزرسانی در هسته الگوریتم های سئو چیست؟
  • گوگل چگونه محتوای خوب صفحات را درک می کند؟
  • جدیدترین الگوریتم های گوگل با چه معیار هایی سازگار است؟
  • برای بازگشت رتبه بعد از آپدیت جدید الگوریتم گوگل چه کاری انجام دهیم؟

امروز قرار است در رابطه با این موضوع یعنی Google Core Update صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

آپدیت هسته گوگل

افت ۵۰ درصدی رتبه ها در الگوریتم جدید گوگل

همین چند ماه پیش یعنی مارس ۲۰۱۹ (اسفند ماه سال ۱۳۹۷) گوگل اقدام به آپدیت الگوریتم های خود نمود. این موضوع سبب شد بعضی از وب سایت ها تا ۵۰% افت رتبه داشته باشند و ترس و لرز بدی به جان مدیران وب سایت ها افتاد. در ابتدای کار تمام مدیران سایت ها با شنیدن این خبر کلمات کلیدی وب سایت خود را سرچ می کردند تا ببینند آنچه کاشته بودند یک شبه نابود شده یا نه؟ بعد از این ماجرا اکثر مدیران وب سایت ها سوالات مشابهی داشتند که در فروم ها و بلاگ های اینترنتی سئو پرسیده میشد:

مختص شما:  خطا 414

در تاریخ 13 ژانویه 2020، گوگل اعلام کرد که اولین آپدیت هسته الگوریتم گوگل را در سال 2020 انجام داده است. بنابراین، این به روز رسانی اهمیت زیادی پیدا می کند زیرا این موتور جستجو اعلام کرده است به روز رسانی جدید گوگل مربوط به الگوریتم هسته گسترده گوگل است. گوگل در توییتر Google Search Liaison اعلام کرد:

بالاخره امروز، به روزرسانی گسترده الگوریتم هسته ای را منتشر می کنیم، همانطور که چندین بار در سال انجام می دهیم که به آن به روزرسانی اصلی ژانویه 2020 گفته می شود. فعلا راهنمایی ما در مورد این به روز رسانی باقی مانده است.

برای دیدن مطالب صنایع روی بینک زیر کلیک کنید

افت ۵۰ درصدی رتبه ها در الگوریتم جدید گوگل

به روزرسانی الگوریتم Broad Core باعث به وجود آمدن نوسانات قابل توجهی در نتایج جستجو می شود که اکثر مواقع منجر به ایجاد ترس در مدیران وب سایت ها و متخصصان سئو می شود. گوگل به مدیران سایت ها گفته است كه تنها راه نجات از تأثیر به روزرسانی الگوریتم هسته گسترده، تولید محتوای با کیفیت است. او همچنین می گوید که این به روز رسانی ها برای نمایش نتایج مفیدتر به کاربران، بر روی بهبود کیفیت این نتایج، تمرکز کرده است. خود گوگل اعلام کرده است اگر بعد از به روزرسانی الگوریتم هسته گسترده در جایگاه چند صفحه از وب سایتتان افتی ایجاد شد، به این دلیل نیست که وب سایت شما فاقد کیفیت است.

بیشتر بدانید:

مختص شما:  رفع خطای 100 در وردپرس

همه چیز درباره آپدیت هسته الگوریتم گوگل سپتامبر 2019

متن توئیت گوگل این بود:

«امروز ما یک آپدیت هسته‌ای را اجرا خواهیم کرد. این کار را چند بار در سال انجام می‌دهیم. این به روز رسانی جدید آپدیت هسته الگوریتم سپتامبر 2019 نام دارد. دستورالعمل‌های و راهنمایی‌ها در مورد این آپدیت هم، مانند آپدیت‌های قبلی است.

این دومین بار است که گوگل تاریخ آپدیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. مدت‌ها بود که کاربران چنین چیزی را می‌خواستند و به نظر می‌رسد گوگل به خواسته آن‌ها عمل کرده است.

همان طور که مشاهده می‌کنید، نام‌گذاری‌ها نیز تغییر کرده است: آپدیت هسته الگوریتم  گوگل سپتامبر 2019 . با این نام هم نوع آپدیت مشخص می‌شود و هم زمان رخ دادن آن. به این ترتیب، کاربران دیگر سردرگم نخواهند شد.

ممنون از این که با همراه بودید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

سئو در شیراز – Copy x بخوانید...