آموزش سئو گردشگری

آموزش سئو گردشگری

آموزش سئو گردشگری

با سلام با یک بخش دیگه از مهراکت در آموزش سئو گردشگری.سئو سایت گردشگردی برای صاحبین این کسب و کار به یک دغدغه تبدیل شده است.
درآمد این کسب و کارها نسبت به هزینه سئو سایتشان بسیار بصرفه هست ، بخاطره همین بدنبال شخصی یا گروه یا تیمی هستند که بتواند سئو مجموعه آنها را به نتیجه برساند .
و آنها را در صدر نتایج موتور جستجوگر گوگل قرار دهد. امروز در این مقاله قصد داریم درباره سئو سایت گردشگری و این‌که چه تاثیری بر این کسب‌وکار دارد، صحبت کنیم.

در آموزش سئو گردشگری جذب مشتری ضرروی است

وقتی می‌خواهید یک شغل مبتنی بر گردشگری را اداره کنید، جذب مشتری ضرروی است، زیرا آنها باعث افزایش ترافیک و درآمد شما خواهند شد.
امروزه گردشگران براساس جست‌وجو در اینترنت و تجربیات دیگران، در مورد انتخاب‌های سفر خود تصمیم می‌گیرند.
به همین خاطر لازم است که طراحی وب‌سایت بهینه برای موتورهای جستجو برای کسب و کار گردشگری را راه‌اندازی کنید.
اما تنها داشتن یک سایت گردشگری دلیل بر موفقیت و جذب مشتری نیست. در دنیای دیجیتال امروز برای سبقت گرفتن از رقبای خود، نیاز به دیده شده وب‌سایت گرشگری دارید.

اگر می‌خواهید بدانید برای دستیابی به موفقیت سئو در کسب‌وکارهای گردشگری و بازاریابی به چه راهکارهای احتیاج دارید، توصیه می‌کنیم ادامه مطلب را بخوانید.

آموزش سئو گردشگری

آموزش سئو گردشگری

چرا آموزش سئو گردشگری سایت ضروری است؟

رتبه گوگل آموزش سئو گردشگری

SEO مخفف Search Engine Optimization به معنای سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها برای موتورهای جست‌وجو مانند گوگل، یاهو و بینگ است.
سئو در اصل مجموعه‌ای از فعالیت‌های متنوع است که بیانگر بهینه‌سازی صفحه وب‌سایت یا کل سایت است تا در نتایج جست‌وجوی گوگل برای یک کلمه کلیدی یا عبارت خاص از موقعیت بالایی برخوردار باشد.

در اصل تکنیک‌های SEO اگر با روش مناسب مورد استفاده قرار بگیرند یا از متخصصین سئو برای مشاوره سئو سایت خود استفاده کنید، شانس بیشتری برای بدست آوردن رتبه اول در نتایج موتورهای جست‌وجو دارید.
چنان‌چه در لینک‌های اول گوگل قرار بگیرید، بازدیدکنندگان بیشتری کلیک شما را کلیک می‌کنند. زیرا بیشترین درصد کلیک‌ها بر روی سه لینک صفحه اول صورت می‌گیرد.

مختص شما:  تحلیل نقشه گرمایی سایت

امروزه یک مسافر سفر خود را با جست‌وجو در گوگل آغاز می‌کند. گردشگران اطلاعاتی در مورد مقصد، جاذبه‌ها، تورها، اقامتگاه‌ها، رستوران‌ها و حمل و نقل را جست‌وجو می‌کنند. با این وجود اگر پیشنهاد شما در صفحه اول نباشد، این بدان معنی است که شما وجود ندارید.

رتبه‌بندی در اولین صفحه نتایج جست‌وجو برای بسیاری از کلمات کلیدی آسان نیست. اما اگر در آنجا قرار نگیرید، خود را نامرئی بدانید. زیرا اکثر کاربران حتی صفحه دوم نتایج جست‌وجوی گوگل را باز نمی‌کنند.

تبلیغات بهتر در آموزش سئو گردشگری

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل برای یک کلمه کلیدی خاص بهتر از تبلیغات در تلویزیون ملی در طول اخبار است. حتی بهتر از تبلیغات در یک صفحه فیس‌بوک با ده‌ها هزار طرفدار می‌باشد. چرا؟ زیرا مردم برای خرید به فیس‌بوک نمی‌روند.
آنها در واقع از رسانه‌های اجتماعی برای تفریح استفاده می‌کنند. در حالی که شما با تبلیغات سعی می‌کنید با پیشنهاد سفر تور آخر هفته توجه انها را به خود جلب کنید.

با تمام اینها وقتی یک توریست چیزی را در گوگل جست وجو می‌کند، او واقعاً آن را می‌خواهد و احتمالاً برای رزرو آماده است. به دو جمله زیر دقت کنید تا درک بهتری از سئو سایت گردشگری به دست آورید.

فردی در فیس‌بوک در حال گشتن و صحبت کردن با شخص دیگری است. در این حال فقط نگاهی به تبلیغات شما «آپارتمان تهران» می‌اندازد.
هنگامی که فرد در جست‌وجوی گوگل با اصطلاح «آپارتمان تهران» رو‌به‌رو می‌شود، او واقعاً به آن علاقه‌مند است، زیرا قصد خرید دارد. چنان‌چه پیشنهاد شما جزء اولین نتایج جست‌وجو باشد، می‌توانید انتظار رزرو آن را داشته باشید.
سئو سایت گردشگری تنها عاملی است که شما در لیست اولین نتایج صفحات گوگل قرار می دهد.

مختص شما:  سرچ کنسول چیست

هرینه کمتر در آموزش سئو گردشگری

از دیگر مزایای قرار گرفتن پیشنهادات شما در لینک‌های اول نتایج موتورهای جست‌وجو در مقایسه با تبلیغات تلوزیون یا تبلیغات فیس‌بوک، می‌توان به هزینه کمتر آن اشاره کرد. زیرا شما فقط و فقط باید آن را به دست بیاورید.

پیشنهادات شما برای رسیدن به صفحه اول با یک کلمه کلیدی بسیار رقابتی و نگهداری از آن، به هزینه و همچنین تلاش زیادی نیازمند است.

از تمام موارد بالا می‌توان نتیجه گرفت که ایجاد وب سایت گردشگری که هیچ‌کس نتواند از طریق گوگل و سایر موتورهای جست‌وجو آن را پیدا کند، معنی ندارد.
موتورهای جست‌وجوی آنلاین منبع اصلی مراجعه‌کنندگان به صفحات وب هستند.

SEO برای وب‌سایت‌هایی که هدف آنها جذب بازدید کننده بیشتر و تبدیل آنها به خریداران است، بسیار اهمیت دارد.

آموزش سئو گردشگری

آموزش سئو گردشگری

نکات مهم سئو برای موفقیت سایت گردشگری

۱- اگر وب‌سایت شما موبایل فرندلی نیست، برای تصحیح آن عجله کنید: بیشتر بازدیدکنندگان با استفاده از تلفن همراه درباره اطلاعات گردشگری در گوگل جست‌جو می‌کنند.
طبق تحقیقات گوگل نیمی از کاربران گوشی‌های هوشمند مشغول تحقیق، رزرو و برنامه‌ریزی سفرهای خود با تلفن همراهشان هستند.

بنابراین وب‌سایت‌های گردشگری که موبایل فرندلی هستند و تجربه کاربری خوبی را ارائه می‌دهند، شانس بهتری برای نگه داشتن افراد در سایت خود دارند، همچنین رتبه‌بندی وب‌سایت را بهبود می‌بخشند.

۲-  از لینک‌های معتبر برای وب‌سایت گردشگری استفاده کنید: یکی از مواردی که در سئو سایت گردشگری بسیار مهم است، لینک‌های ورودی معتبر است.
این لینک‌ها به بهبود رتبه سایت گردشگری در نتایج گوگل کمک می‌کنند. اطمینان حاصل کنید که از بک‌لینک‌های سایت‌های معتبر که مرتبط با سایت شما هستند، استفاده کنید.

 

۳- استراتژی کلمات کلیدی مناسب را شروع کنید: توجه داشته باشید که کلمات کلیدی عمومی برای رقابت مناسب نیستند، زیرا این نوع کلمات کلیدی بسیار پر رقابت هستند.

مختص شما:  سئو درون صفحه

با خلاقیت بیشتر کلمات کلیدی و عبارات مناسب‌تری مانند کلمات کلیدی دم بلند را برای وب‌سایت خود انتخاب کنید. زیرا کلمات کلیدی خاص رقابت چندانی ندارند.

۴- برای مقاصد لندینگ پیچ ایجاد کنید: اگر برای چندین مقصد مختلف تورها را ارائه می دهید، می‌توانید با داشتن لندینگ پیچ (صفحه فرود) برای محلی که در آن تور ارائه می دهید، به بهبود نتایج سئو سایت گردشگری کمک کنید.

این فعالیت به شما این فرصت را می دهد تا از کلمات کلیدی و عبارات هدف بیشتری استفاده کنید و محتوای عمیق‌تری در اطراف آنها داشته باشید.
گوگل معتقد است که وب سیات گردشگری شما هر چه ارزش بیشتری به کاربران ارائه دهد، رتبه جست‌وجوی بهتری را به دست می‌اورد.

آموزش سئو گردشگری

آموزش سئو گردشگری

۵- اطمینان حاصل کنید که تصاویر وب‌سایت شما فقط از یک چهره مناسب هستند: برای وب سایت خود از تصاویر خیره‌کننده و مناسب استفاده کنید تا در هنگام بهینه‌سازی تصاویر برای سئو ترافیک بهتری کسب نمایید.
این کار با انتخاب کلمات کلیدی مناسب، برای فایل تصاویر امکان‌پذیر است. در واقع با انتخاب نام‌های مناسب برای تصاویر، به گوگل می‌فهمانید که آنها درباره چه چیزی حرف می‌زنند.

اندازه تصاویر با تاثیر بر سرعت سایت، بر سئو سایت گردشگری تاثیر می‌گذارند.
با تصاویر کوچک‌تر به بهبود رتبه سایت خود کمک کنید. تصاویر بزرگ از سرعت بارگذاری سایت می‌کاهند. اگر سرعت بارگذاری سایت شما پایین باشد، مشتریان را از دست می دهید.
زیرا طبق بررسی‌های اخیر ۴۰ درصد از بازدیدکنندگان سایت اگر ظرف سه ثانیه بارگیری نشود، سایت را ترک می‌کنند.

۶- عناوین واضح و کوتاه بنویسید: برای اطلاع‌رسانی به مردم نه موتورهای جست‌وجو، یک عنوان ستاره‌ای بنویسید.
عنوانی که بین ۴ تا ۹ کلمه باشد. مهم‌ترین مفاهیم خود را به صورت پیشرو و در ابتدای مقاله ارائه دهید.

۷- روی کیفیت صفحات وب‌سایت خود تمرکز کنید نه روی کمیت آنها: در سئو سایت گردشگری برای بهبود رتبه سایتتان روی کیفیت صفحات بیش از تعداد آنها تمرکز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

مدیریت محتوا و سئو در وردپرس x بخوانید...