آموزش سئو وردپرس حرفه ای

آموزش سئو سایت ورد پرس

آموزش سئو وردپرس حرفه ای

در آموزش سئو وردپرس حرفه ای به شما نحوه رساندن کلمات کلیدی به صفحه اول گوگل از ۰ تا ۱۰۰ را یاد خواهیم داد. بر اساس الگوریتم‌های جدید، کسب جایگاه اول برای کلمات کلیدی مهم در گوگل کار بسیار سختی است. مطمئناً شما هم با ما هم عقیده هستید.برای آموزش سئو وردپرس حرفه ای لطفا با ما همراه باشید. ولی این فقط تا زمانی صدق می‌کند که شما با دانش جدید آموزش سئو وردپرس حرفه ای برای کسب جایگاه نخست گوگل آشنا نباشید.

با آگاهی از الگوریتم‌های جدید گوگل شما می‌توانید در این جنگ پیروز شوید و کلمات کلیدی خود را به رتبه ۱ برسانید.

آموزش سئو وردپرس از طریق محتوای بهینه

 

در این جلسه به شما تکنیک‌هایی را آموزش خواهیم داد که در کوتاه‌ترین زمان به جایگاه نخست گوگل برسید و ورودی سایتتان تا ۳۰۰% افزایش پیدا یابد.

سئو خط مقدم کسب درآمد از اینترنت محسوب می‌شود. اگر نتوانید محصولات و خدمات خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید به‌زودی یا مجبور به پرداخت هزینه زیاد برای تبلیغات و فروش محصولات خود خواهید شد و یا از درآمد اینترنتی دلسرد شده و قید وب‌سایت خود را خواهید زد. پس بسیار مهم است که همین ابتدای کار با تسلط به سئو یک وب‌سایت قدرتمند و پول‌ساز در آینده داشته باشید.

 

سرفصل‌های آموزش سئو وردپرس

  1. پربازدیدترین موضوعات برای نوشتن محتوا + عنوان سئو در وردپرس(آموزش سئو مطالب وردپرس)
  2. طول مناسب مطالب + تعداد کلمات کلیدی
  3. تگ‌های seo + بولد و ایتالیک
  4. سئو عکس‌ها
  5. لینک‌های داخلی و خارجی
  6. انتشار محتوا و ساخت بک لینک
  7. کاهش Bounce Rate و Exit Rate
  8. سایت مپ یا نقشه سایت
  9. سایت آنالیزور woorank
  10. عدم وجود مطالب تکراری

این صفحه به طور منظم و در بازه‌های مشخص آپدیت می‌شود و مطالب مرتبط به آموزش سئو وردپرس مخصوصاً نحوه نوشتن بهترین محتوا برای گرفتن جایگاه لینک اول گوگل در آن قرار خواهد گرفت.

مختص شما:  تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو

این وقفه‌ها را به این دلیل لحاظ کردیم تا همزمان که آموزش‌ سئو وردپرس را مطالعه می‌کنید بر روی سایت وردپرسی خودتان نیز آن‌ها را تست کنید.

گام به گام با آموزش کامل سئو وردپرس پیش بیایید تا در انتهای جلسات همان نتایجی را بگیرید که ما از کلمات بیشماری دریافت کردیم.

توجه: توصیه اکید می‌کنم که حتماً مطالب هر بخش را انجام داده و تمرین کنید و یا حتی سایت‌های دیگر را تحلیل کنید و سپس ادامه آموزش را دنبال کنید.

هنوز وردپرس را نصب نکرده‌اید!

آموزش سئو وردپرس حرفه ای چنانچه  هنوز وردپرس را نصب نکرده‌اید . سایت خودتان را راه‌اندازی نکرده‌اید . می‌توانید از آموزش نصب وردپرس روی cpanel و یا نصب وردپرس روی دایرکت ادمین استفاده کنید و سریعاً سایت خودتان را بسازید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای فوق‌العاده قدرتمند و البته رایگان است. با آن می‌توان پیشرفته‌ترین وب‌سایت‌ها را راه‌اندازی کرد.به دلیل گستردگی استفاده از این C

آموزش سئو وردپرس حرفه ای

آموزش سئو وردپرس حرفه ای

MS در دنیا تصمیم گرفتیم تا با آموزش سئو وردپرس شما را تا رسیدن به صفحه اول گوگل همراهی کنیم.

 

آموزش سئو وردپرس حرفه ای

این دوره به هیچ عنوان به بحث سئو قالب سایت به صورت کلیشه‌ای و تکراری نخواهد پرداخت و فقط روی تکنیکهای حرفه ای آموزش سئو وردپرس متمرکز خواهیم شد.

ما به چیزی مهم‌تر یعنی سئو محتوا می‌پردازیم چون بر اساس تجربیات خودمان و حتی بررسی‌های دقیق و کارشناسانه متوجه شدیم که حتی سایتی با داشتن ضعیف‌ترین سئو داخلی با ولی محتوای عالی باز می‌تواند جایگاه بسیار مناسبی در نتایج گوگل داشته باشد.

 

سئو سایت را خودمان انجام دهیم یا آن را واگذار کنیم؟

یکی از سؤالات مهم که بسیاری از کاربران سایت از ما پرسیده بودن این بود که آیا خودمان محتوای بهینه برای سایتمان تهیه کنیم و یا اینکار را به فرد و یا شرکت خاصی واگذار کنیم؟

مختص شما:  لحظه صفر حقیقت

جواب صریح ما نوشتن محتوا سئو شده توسط خود شماست، هیچ‌کسی دلسوزتر از شما برای سایت و یا کسب و کارتان نیست، هیچ‌کسی متعهدتر از شما برای این کار نیست.

شاید شما با صرف مبالغ هنگفت اینکار را به فردی واگذار کنید و سرخوش از اینکه به‌زودی به چیزی که می‌خواهید می‌رسید در آسایش و به دور از دغدغه نوشتن محتوا به کار دلخواه خود بپردازید ولی بدانید دیر یا زود پشیمان خواهید شد از اینکه چرا خودتان اینکار را نکردید.

زمانی که محتوای وب‌سایت شما به تعداد زیاد در گوگل ایندکس شد . محتواها حتی با داشتن کوچک‌ترین مشکل فنی در نوشتن انتشار داده شدن. شما بعد از خواندن این مقاله شاید مشکلاتی را پیدا کردید و حالا بخواهید آن‌ها را رفع کنید.

می‌دانید حالا باید چقدر انرژی بگذارید و تک‌تک آن مقالات را بازنویسی کنید . تازه گوگل بعد از ماه‌ها بیاید و سایت شما را دوباره رتبه دهی کند؟!

یکم روی این موضوع فکر کنید. ما در نظر می‌گیریم شما حالا تصمیم گرفته‌اید خودتان شخصاً آموزش سئو وردپرس را یاد بگیرید و بعد به صورت کاملاً حرفه‌ای محتوا تولید کنید.

پربازدیدترین موضوعات برای نوشتن محتوا

یکی از بهترین روش‌هایی که برای نوشتن مقاله با قدرت جذب مخاطب بالا آموزش سئو وردپرس حرفه ای است. چیزی که خودمان نیز از آن به وفور استفاده می‌کنیم .بررسی و تحلیل سایت‌های مهم با سئو خوب می‌باشد.

شما باید به عنوان یک وب مستر برای سئو سایت خودتان از هیچ کوششی دریغ نکرده . مانند یک عقاب تمامی رقبای خود را زیر نظر بگیرید.

مطمئن باشید رقبای شما هم دارای استراتژی‌های قوی برای رشد کردن و رساندن خود به جایگاه‌های بهتر هستند و در این بازی جدی کسی پیروز است که نقاط ضعف حریفان را پوشش داده و آن‌ها را رفع کند.

خوب برگردیم سر اصل مطلب، برای مثال شما در نظر دارید با توجه به نوع فعالیت وب‌سایت خودتان امروز یک مقاله جدید و صد البته سئو شده بر روی وب سایتتان انتشار دهید.

مختص شما:  آیا محتوا مهمترین بخش سئو است

خوب اولین سؤالی که به ذهنتان می‌رسد. این است که از کجا آموزش سئو وردپرس را شروع کنم؟!چه عنوانی را انتخاب کنم؟!

لیست بهترین کلمات کلیدی

شاید آموزش سئو وردپرس حرفه ای شما برای یافتن یک عنوان مناسب بهتر باشد . یک لیستی از کلمات کلیدی وب سایتتان تهیه کنید و رتبه کلمات کلیدی در گوگل را به دقت بررسی کنید.

روش‌های حرفه‌ای و تخصصی برای این کار وجود دارد که مطمئنیم در مقالات رایج در وب نمی‌توانید آن‌ها را پیدا کنید . ولی سعی می‌کنیم در مقالات بعدی آنها را هم آموزش دهم.

بعد از لیست کردن کلمات کلیدی آن‌ها را در گوگل جستجو کنید و فقط به نتایج صفحه اول گوگل بسنده کنید. این چیزی است که با تجربه راجب آن صحبت می‌کنیم.

بعد از مشاهده ۱۰ لینک اول عنوان‌های آن‌ها را خوب نگاه کنید و سپس مشترکات هرکدام را بنویسید. با ترکیب آن‌ها به اضافه کلمه کلیدی خودتان یک عنوان حرفه‌ای ایجاد کنید.

افزونه سئو وردپرس را نصب کنید

بهترین افزونه برای سئو سایت‌های وردپرسی افزونه Yoast یا یوست یا یوآست است . آن را می‌توانید از طریق مخزن وردپرس دریافت و در سایت وردپرسی خود نصب کنید.

مزایای استفاده از افزونه یواست برای سئو سایت وردپرسی شما به صورت زیر است:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

مشاوره رایگان سئو در شیراز x بخوانید...