آموزش سئو تضمینی

آموزش سئو تضمینی

آموزش سئو تضمینی

از گشتن در اینترنت خسته شدید؟هر جا گشتید آموزش سئو تضمینی را پیدا نکردید.در این بخش مهراکت به شما موزش سئو تضمینی را خواهیم گفت.

در این بخش شما میتوانید به آخرین مقالات و اطلاعات مرتبط در زمینه آموزش سئو دسترسی داشته باشید. SEO مخفف Search Engine optimization یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که هدف اصلی آن کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است. روزانه کاربران بسیاری کلمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو میکنند و این موتور جستجو پیشنهاداتی متناسب با عبارات جستجو شده به آنها نمایش می دهد.

هر چقدر جایگاه شما در لیست نتایج بالاتر باشد شانس بیشتری برای جذب کاربر خواهید داشت و اصطلاحا سئو سایت شما بهتر است. تاثیر آن بر جذب بازدیدکننده و افزایش فروش اهمیت آموزش سئو را دو چندان خواهد کرد.

برای موفقیت در سئو نیازمند تولید محتوا هستیم، محتوایی که برای کاربر ارزشمند بوده و برای موتور جستجو قابل درک باشد. علاوه بر این استراتژی درست برای تولید و ارائه محتوا در کنار طراحی مناسب سایت میتواند شانس شما را برای کسب جایگاه بهتر افزایش دهد.

ورود کاربر به سایت اولین هدف ما و تبدیل بازدیدکننده به مشتری مهم ترین هدف خواهد بود که در بخش آموزش سئو تضمینی به آن می پردازیم. سئو پیچیدگی و ظرافت زیادی دارد که نیازمند مطالعه همیشگی و دانش به روز است. نکته مثبت این است که شما همیشه در حال رشد و یادگیری خواهید بود. وبسیما به عنوان بزرگترین و به روزترین مرجع آموزش سئو در ایران خدمات ویژه ای به مخاطبین خود ارایه کرده است. با انتخاب هریک از صفحات زیر اطلاعات بیشتری در مورد سئو و حواشی آن کسب خواهید کرد.

سئو خارجی

سئو خارجی شامل هر اقدامی است که شما برای افزایش رتبه و ارزش صفحات وب سایت تان در سایت های دیگر انجام می دهید.

بک لینک سازی

بک لینک، لینک هایی می باشد که شما در صفحات سایت های دیگر قرار می دهید و آن ها را به سایت خودتان لینک می دهید. برای مثال در یک انجمن نظری ثبت می کنید مانند: “خیلی ممنون از مطالب بسیار عالیتون. آموزش سئو واقعا شیرین و جذاب است و من در سایت ویکی دمی آن را دنبال می کنم.

” فرض کنید در این نظر، عبارت “آموزش سئو” را به وب سایت ویکی دمی لینک دهید. در اینجا شما یک بک لینک ایجاد کرده اید. زمانی که گوگل لینک سایت شما را در آن وب سایت و انجمن میبیند، سایت شما را به عنوان یک مرجع در نظر می گیرد که وب سایت های دیگر به شما آن لینک داده اند و اعتبار و ارزش سئو از آن صفحه به صفحه شما هم منتقل می شود.

سئو داخلی

در این قسمت از سئو ما تمامی محتواهایی که در سایتتمان وجود دارند مانند مقالات، تصاویر، ویدئو ها، آدرس صفحات، سرعت سایت، سرتیتر ها و … را بهینه می کنیم. در ادامه به چند مورد مهم در on page seo اشاره می کنیم.

آموزش سئو تضمینی

آموزش سئو تضمینی

title و عنوان صفحه

عنوان و تایتل صفحات جزو اولین فاکتور هایی است که ربات های گوگل در هنگام مشاهده صفحات با آن رو به رو می شوند. پس باید سعی کنید در همان ابتدای کار به این ربات ها بفهمانیم که موضوع صفحه ما چیست و ما در این صفجه در چه موردی صحبت کردیم.

همچنین کاربرها زمانی که عبارتی را در گوگل سرچ می کنند، عنوان صفحات و وب سایت ها را می بینند و نسبت به آن انتخاب می کنند وارد کدام وب سایت شوند. پس این عنوان باید هم جذاب باشد و هم به طور کامل به کاربر بفهماند در این صفحه نیازش برطرف می شود و به خواسته خود میرسد.

مختص شما:  خرید اکانت کیوردپلنر

هدینگ ها و سرتیتر ها

هدینگ ها مهم ترین تیتر های و سرفصل های هر صفحه می باشند. این سرتیتر ها از هدینگ 1 تا 6 هستند؛ عنوانی که هدینگ یک می باشد مهم ترین سرفصل و سرتیتر صفحه است و هرچقدر که پایین تر می رود از ارزش و اهمیت آن کاسته می شود.

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی عباراتی هستند که کاربران برای پیدا کردن پاسخ نیاز هایشان در گوگل سرچ می کنند. فرض کنید شما به دنبال خرید موبایل هستید. برای اینکه بتوانید سایت مورد نظر خود را بیابید در گوگل عبارت “آموزش سئو تضمینی” را گوگل سرچ می کنید. این عبارت کلمه کلیدی شما می باشد.

شما باید سایتتان را برای این کلمات کلیدی بهینه کنید تا گوگل در هنگام سرچ این عبارات وب سایت شما را به کاربران نمایش دهد. ابزار هایی زیادی وجود دارد که عباراتی که کاربران در اینترنت سرچ می کنند را در اختیارتان قرار می دهند که در ادامه به طور کامل نحوه استفاده از آن ها را یاد میگیرید.

آموزش سئو تضمینی

آموزش سئو تضمینی

سئو تضمینی سایت چیست؟

 

  1. تضمینی که مد نظر مشتری است.
  2. تضمینی که ما می دهیم.

گاهی پیش می آید که صاحب یک برند تجاری به ما مراجعه می کند و می گوید که سئو تضمینی می خواهد. وقتی کمی با او صحبت می کنیم، می فهمیم که نگاه او به سئو، استراتژی های آن و روند نتیجه گیری از آن به کل غلط است. تضمینی که چنین شخصی از یک شرکت سئو می خواهد، این است که برای مثال در عرض یک ماه او را به رتبه یک گوگل بیاورد. راستش را بخواهید این امری محال است که اگر کسی ادعا کرد که می تواند انجامش دهد، قصد فریب شما را دارد.

اما وجه دوم تضمین…

تضمینی که مهراکت به عنوان شرکتی باسابقه و کارکشته در زمینه سئو به شما می دهد؛ تضمینی در قالب یک قرارداد دقیق و واضح که تعهدات ما را به طور دقیق مشخص و ما را ملزم به انجام آن ها می کند. از این منظر بله، مهراکت سئو تضمینی انجام می دهد. کافی است نگاهی به بخش تعرفه سئوی سایت بیندازید. بر اساس جدول های موجود در این قسمت ما برای رساندن شما به نقطه ای مطلوب هدف گذاری می کنیم و قول می دهیم که در زمان ذکر شده در قرارداد، آن هدف را با تمام قدرت بزنیم.

با این مقدمه از شما دعوت می کنیم با ما همراه شوید، تا خدمات سئو سایت وآموزش سئو تضمینی مهراکت را به طور کامل برای تان شرح دهیم.

سئو تضمینی وب سایت مهراکت

کلمه تضمینی اصولا در مواقعی به کار می رود که فرد یا شرکتی که از آن استفاده می کند، تخصص، تجربه یا اعتماد به نفس کافی را ندارد و با استفاده از این واژه می خواهد به شما اطمینان بدهد که کارش را درست انجام می دهد. اما نام های بزرگ نیازی به تبلیغات این چنینی ندارند. مهراکت با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو حرفه ای حالا به یکی از نام آشناترین شرکت های فعال در حوزه سئو تبدیل شده است.

تضمین ما رضایت برندهای کوچک و بزرگی است که با استفاده از خدمات سئومهراکت توانسته اند صدای برند خود را به گوش مخاطبان شان برسانند.
شما می خواهید با کلمات کلیدی مشخصی در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده شوید تا به این ترتیب مخاطبان بیشتری را به سایت تان هدایت کنید. دلیل این که به دنبال شرکتی با خدمات سئو تضمینی سایت می گردید هم همین است. راستش را بخواهید اساس خدمات سئو سایت دقیقاً همین است.

مختص شما:  خرید cdn ویدیو

چیزی که ما به عنوان سئو تضمینی به شما ارائه می کنیم، روالی منظم و حرفه ای است که شما می توانید نتایج آن به طور واقعی رصد کنید. اجازه بدهید کمی به موضوع نزدیک تر شویم و ببینیم هنگامی که شما برای سفارش سئو تضمینی مهراکت مراجعه می کنید، چه مراحلی طی می شود:

مرحله اول: مشاوره و نیازسنجی

در این مرحله کارشناسان ما با شما وارد گفت و گو می شوند تا به کمک هم بتوانیم به دیدگاهی مشترک درباره خواسته ها و نیازهای شما برسیم. مشاوران مهراکت در این جلسه فهرستی را تهیه می کنند که بر اساس آن استراتژی سئو تدوین شود. این فهرست شامل تمامی توقعات شما از مهراکت، هدف گذاری های ما و توافقاتی است که در جلسه نیازسنجی مشخص می شود.

مرحله دوم: تدوین استراتژی و پیاده سازی

براساس فهرست اولیه، متخصصان سئو مهراکت استراتژی دقیقی را تدوین می کنند و به اجرا می گذارند. این جا همان جایی است که بسیاری از مشتریان که تصور غلطی نسبت به سئو تضمینی دارند، به اشتباه می افتند. برخی از صاحبان کسب و کارها فکر می کنند که به محض عقد قرارداد همکاری با یک شرکت سئو، باید سایتشان را در صفحه اول گوگل ببینند.
مراقب باشید دچار چنین اشتباهی نشوید. این را بدانید که سئو فرایندی مستمر است که بیش از هرچیز به مداومت و صبر نیاز دارد. ما براساس آن چه با شما توافق کرده ایم، شما را در کلمات کلیدی مشخصی به رتبه یک گوگل می رسانیم. این قول را به شما داده ایم و به آن عمل می کنیم، اما…

این جا یک «اما»ی بزرگ وجود دارد.

اما آیا می شود یک شبه ره یک ساله رفت و در عرض چند روز به رتبه 1 گوگل رسید؟ مسلماً خیر! همان طور که گفتیم، سئو فرایندی مستمر است که در طول زمان جواب می دهد. اما حتماً باید راهی باشد که شما به عنوان کارفرمایان ما بتوانید این روال را رصد کنید. این طور نیست؟

مرحله سوم: گزارش ماهانه

بله. قطعاً راه حلی وجود دارد. ما به طور ماهانه گزارش عملکرد سئو سایت شما را در اختیارتان قرار می دهیم و به شما یاد می دهیم که چطور با ابزارهایی ساده، روند صعودی وب سایت‌تان را در کلمات کلیدی توافق شده ببینید. به این ترتیب شما به طور خودکار در جریان روند پیشرفت سئو سایت خود قرار می گیرید.
شاخص کیفیت سنجی سئو برای مهراکت همین روال رو به رشد در کلمات کلیدی مشخص است و نظارت شما به آن، بهترین داوری است.

به طور کلی در سئو 2 نوع قرارداد وجود دارد:

1. سئو سایت برای رسیدن به نتایج اول گوگل؛ در این روش، بعد از رسیدن کلمات به نتایج اول، فرآیند سئو قطع شده و قرارداد تمام میشود. در ادامه اینکه کلماتتان چه مدت در صفحه اول باقی بمانند، نسبت به دو چیز تعیین میشود. اول میزان رقابت روی کلمات کلیدی شما و دوم کیفیت کار سئوکار.

درباره کیفیت کار نیاز به توضیح خاصی نیست اما در مورد رقابت روی کلمه کلیدی بهتر است یک مثال بزنم: کلمه طراحی سایت یک کلمه پر رقابت در گوگل است. مطمئنا اگر وب سایت شما در این کلمه به صفحه اول برسد و سپس روند سئو اش را قطع کنید، باید منتظر کاهش سریع رتبه ها باشید.

مختص شما:  قرار داد

زیرا در این کلمه کلیدی رقبا به شدت قوی هستند و سریعا جای شما را میگیرند. در مقابل ممکن است کلمه کلیدی شما یک کلمه آسان مثل “خرید پمپ آب کولر” یا دیگر کلمات باشد. در این حالت حتی امکان دارد بعد از قطع شدن روند سئو سایت، کلمات تا ماه ها یا حتی بیشتر در نتایج صفحه اول باقی بمانند.

. نوع قرارداد دوم سئو به این شکل است که: هزینه ای برای رسیدن کلمات کلیدی به نتایج صفحات اول گوگل تعیین میشود، بعد از اینکه کلمات تعیین شده به صفحه اول رسیدند، حالا بخش دوم قرارداد شروع میشود. در این بخش شما هزینه ای را به صورت ماهانه به سئوکار یا شرکت سئو پرداخت میکنید تا کلمات کلیدی تان در صفحات اول باقی بمانند.

اگر یک شرکت در چنین حالتی به شما وعده سئو تضمینی سایت را بدهد، میتوانید به صداقت آنها اعتماد کنید. اما در مورد قرارداد نوع اول و ادعا برای تضمینی بودن سئو در آن برای مدت ها، کمی باید شک داشته باشید.

افت رتبه در گوگل

برای اینکه با چنین مشکلی روبرو نشوید؛ مهم ترین راهکار ممکن این است که با یک شرکت معتبر همکاری کنید. با توجه به اینکه ثبت شکایت و پیگیری آن در سیستم قضایی کشور ما با بالا و پایین های زیادی همراه است، بهتر است اول از همه با مجموعه ای همکاری کنید که شما را تا حد زیادی مطمئن کنند قرار نیست در ادامه با مشکلی روبرو شوید.

با توجه به همین موضوع پیشنهاد میکنم قبل از عقد قرارداد سئو، نمونه کارهای شرکت مورد نظر را بررسی کنید.

اما راهکار بعدی این است که از سئوکار یا شرکت سئو خود بخواهید در قرارداد، مدت زمانی را برای باقی ماندن کلمات کلیدی در صفحات اول ذکر کنند. اگر واقعا فعالیت سئو سایت شما به شکل حرفه ای پیش برود، مطمئنا تا چندین ماه کلمات کلیدی شما در نتایج باقی خواهند ماند و در این حالت شرکت احتمالا حاضر میشود که به شما تضمین بدهد.

چرا سئو تضمینی ادعای اشتباهی است؟

آموزش سئو تضمینی

آموزش سئو تضمینی

1. نتایج گوگل نسبت به مکان جغرافیایی

نکته اول؛ نتایج جستجو نسبت به مکان جغرافیایی مخاطبان متفاوت است. این یعنی اگر شما در اصفهان کلمه “طراحی سایت” را جستجو کنید، ممکن است سایت y را در نتیجه اول ببینید. اما در ادامه اگر همین کلمه را در تهران جستجو کنید، احتمالا سایت y حتی در صفحه اول هم مشاهده نشود. دلیل چیست؟

این موضوع به الگوریتم کبوتر و سئو محلی سایت مربوط است. گوگل جایگاه سایت ها روی برخی از کلمات و نتایج جستجو را با توجه به مکان جغرافیایی کاربر تعیین میکند. بنابراین نمیتوان گفت که وب سایت شما قرار است روی رتبه یک گوگل به همه کاربران نمایش داده شود و تضمینی برای آن نیست.

2. بودجه محدود و رقابت بالا!

زمانی که برای عقد قرارداد سئو به سراغ یک شرکت بروید، با توجه به رقابتی که روی کلمات مورد نظر شما وجود دارد، هزینه ای به عنوان هزینه سئو سایت برایتان تعیین میشود. مثلا قرار است وب سایت شما روی 10 کلمه کلیدی مرتبط به آموزش خیاطی در نتایج سئو شود و هزینه تعیین شده هم 12 میلیون تومان است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

خرید رپرتاژ آگهی x بخوانید...