آموزش سئو تخفیف

آموزش سئو تخفیف

آموزش سئو تخفیف

سلام خدمت تمامی عزیزان مهراکت در نبرد صفحه اول گوگل با آموزش سئو تخفیف پیروز شوید !

  • هزاران وب سایت برای صفحه اول گوگل تلاش میکنند…
  • هزاران وب سایت در حال تولید محتوا هستند…
  • هزاران وب سایت بک لینک می گیرند…

اما صفحه اول گوگل فقط 10 جایگاه دارد…

پس چه کسی پیروز این نبرد است؟!

کسی که به اصول و قواعد سئو آشنایی بیشتر و عمیق تری داشته باشد، کسی که تکنیک های نجات یک وب سایت را به خوبی بشناسد و این موارد به جز با آموزش و کسب تجربه از افراد خبره این حوزه بدست نمی آید! اما اصلاً نگران نباشید همه آن چیزی که باید در سئو بدانید را به ساده ترین زبان ممکن در مهراکت سئو بیان کردیم…


آموزش سئو تخفیف

آموزش سئو تخفیف

  • تعداد فصل: 8 فصل
  • تعداد جلسات: 12 جلسه
  • مدت زمان دوره: بیش از 350 دقیقه آموزش کاربردی

آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت در آموزش سئو تخفیف

سئو یعنی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر (مثل: گوگل) اما چه اتفاقات و عواملی باعث می‌شود که یک وب سایت میان هزاران هزار وب سایت دیگر در صدر نتایج جستجو گوگل قرار بگیرد…؟
طبیعتاً همه میخواهند وب سایت خود را در صفحه اول گوگل ببینند، اما این تمایز از کجا بوجود می‌آید؟ بر چه اساس و معیاری گوگل تصمیم گیری میکند که کدام وب سایت را در کدام جایگاه نمایش دهد؟

ما در دوره آموزش سئو تخفیف مهراکت از مقدماتی ترین مباحث در سئو شروع میکنیم و به مباحث پیشرفته و حرفه ای میرسیم، ما در این دوره عوامل موثر در گوگل را بررسی می‌کنیم و از تکنیک ها و ترفندهای کلاه سفید برای بهبود جایگاه وب سایت خود بهره می‌بریم.
به هیچ عنوان در این دوره آموزشی سئو تخفیف از روش های تقلب و میانبر برای نتیجه خیلی سریع و به اصطلاح کلاه سیاه و هک استفاده نمی‌کنیم چرا که به خوبی میدانیم هوش مصنوعی گوگل مداوم در حال بروزرسانی است و هیچکس تاکنون نتوانسته وب سایت بی کیفیتی را در صدر نتایج گوگل نگه دارد.

آموزش سئو تخفیف

آموزش سئو تخفیف

دوره 0 تا 100 سئو وب سایت وردپرسی

دوره 0 تا 100 سئو وب سایت های وردپرسی، یعنی اگر شما هیچ اطلاعاتی از سئو و بهینه سازی وب سایت نداشته باشید در  دوره آموزش سئو تخفیف به حد عالی در SEO خواهید رسید.
از مقدماتی ترین مباحث و نقطه صفر شروع میکنیم و به مباحث پیشرفته و حرفه ای در سئو میرسیم.ما در این دوره یاد میگیریم که چگونه در سئو رشد کنیم و تمامی موارد تاثیرگذار در رشد هر چه سریعتر وب سایت را می آموزیم.

مختص شما:  آموزش سئو پیشرفته وردپرس

در این دوره قرار نیست از مباحث سخت و پیچیده ای صحبت کنیم، سئو اصلاً پیچیده و عجیب نیست برای درک مفهوم سئو درک یک مطلب کافیست! پاسخی برای رفع نیاز مخاطبان !
ما قرار است با گذراندن این دوره به یک کارشناس در حوزه SEO تبدیل شویم، کسی که می‌تواند مسئولیت سئو سایت های مختلف را برعهده بگیرد و برای بهبود هرچه سریعتر وب سایت میتواند استراتژی های لازم را تحریر کند.

آموزش سئو تخفیف

آموزش سئو تخفیف

سرفصل های دوره آموزش سئو تخفیف

اما سرفصل های دوره آموزش سئو تخفیف را اگر موافق باشید با هم مرور کنیم تا بدانیم دقیقاً قرار است در این دوره آموزشی چه مباحثی بیان شود.

بخش اول: سئو چی هست و چی نیست؟

در فصل اول آموزشی با سئو و اینکه دقیقا چه چیزی هست و چه چیزی نیست آشنا می شویم، هر چه درک بهتر و عمیق تری در مورد بهینه سازی وب سایت کسب کنیم مراحل بعدی آموزش را با درک بیشتری دنبال میکنیم.
بازاریابی به کمک سئو چگونه اتفاق می افتد و تفاوت یک وب سایت با رتبه عالی در گوگل با یک وب سایت معمولی در چیست؟ در این جلسه سعی میشه که بینش درستی نسبت به مخاطب خود داشته باشیم و یکبار برای همیشه به این سوال پاسخ دهیم که چرا باید لینک اول گوگل باشیم و چگونه با چه تکنیکی می توانیم به این مهم دست یابیم؟

بخش دوم: اصطلاحات رایج سئو

در جلسه دوم با اصطلاحات رایج سئو آشنا میشویم، کلماتی که هر متخصص سئو باید به خوبی آنها را بشناسد و درک کند، کلماتی که احتمالاً از بعد این جلسه بیشتر آنهارا خواهیم شنید.

مختص شما:  انواع ریدایرکت

بخش سوم: الگوریتم های گوگل

بخش سوم آموزش سئو دو قسمت دارد، موضوع این بخش الگوریتم های گوگل هستند و قصد داریم که به خوبی با الگوریتم های گوگل و باغ وحش آن آشنا شویم تا بتوانیم با عملکرد و ذهنیت گوگل بیشتر و عمیق تر ارتباط برقرار کنیم.
الگوریتم های گوگل هر کدام وظیفه ای دارند که با این وظایف آشنا میشویم و باید ها و نباید های هر کدام را مرور میکنیم. اگر قصد دارید درک درستی از گوگل بدست آورید شناخت دقیق الگوریتم ها بخش مهمی است.

بخش چهارم: استخراج کلمات کلیدی

در این جلسه به دنیای کلمات کلیدی می رویم، همه چیز درباره آن ها و میزان اهمیت و رتبه بندی کلمات کلیدی را درک میکنیم، چرا و چگونه روی سئو کلمات کار کنیم؟
چگونه می توانیم به حجم وسیعی از کلمات کلیدی مهم و مرتبط به کسب و کارمان دست پیدا کنیم؟ (رایگان) و در ادامه این جلسه با لندینگ پیج و اهمیت اون در سئو صحبت میکنیم.
هدف گذاری پشت کلمات کلیدی یک استراتژی بسیار حیاتی در SEO به حساب می آید که افراد مبتدی از آن بی خبر هستند.

بخش پنجم: کلمات کلیدی

در بخش پنجم نیز به کلمات کلیدی و استراتژی های پشت پرده آن می پردازیم، با زامبی پیج ها آشنا می شویم و اصول دسته بندی و انتخاب برچسب ها را با شما در میان میگذاریم.
بررسی میکنیم سایت هایی که به اشتباه کلمات کلیدی انتخاب کردند و یا استراتژی پشت اینکار نداشتند
چه فلاکتی را در سئو تجربه می کنند و چگونه از ابتدا تاسیس وب سایت حرفه ای عمل کنیم؟

بخش ششم: لینک سازی

در بخش ششم از آموزش سئو تخفیف به مبحث لینک سازی و قدرتی که به سئو سایت ما میدهد میپردازیم، با انواع لینک ها و ساختار لینک ها آشنا میشویم.
چه لینکی به ما اعتبار می بخشد؟ از کجا لینک بگیریم؟ بک لینک چیست؟ خرید بک لینک برای من خوب است؟ از کجا خودمان بک لینک بگیریم؟ منابع دریافت بک لینک واقعی و ارزشمند، اعتبار سایت و آشنایی با DA و PA و MR و… آشنایی با سایت Moz.
استراتژی لینک سازی در هدر، فوتر، سایدبار، آیا لینک سازی در فوتر و هدر اثر گذار است؟ چگونه نهایت استفاده و اعتبار را از لینک سازی داخلی بگیریم؟
چگونه 100 بک لینک ارزشمند بگیریم؟ رپورتاژ چیست؟ چه موقع می توانیم رپورتاژ بدهیم؟ چگونه اعتبار سایت های رپورتاژ را بررسی کنیم؟

مختص شما:  تکنیک سئو داخلی

بخش هفتم: تولید محتوا

همه چیز درباره تولید محتوا و بازاریابی محتوا (Content Marketing)، سئو محتوا چیست؟ چه مواردی در تولید یک محتوا در سئو اثر گذار است؟ چگونه در کوتاه ترین مدت محتوای ما به صفحه اول گوگل میرسد؟
نردبان محتوا در گوگل – چگونه محتوا ینویسیم؟ درباره چه موضوعی محتوا بنویسیم؟ استراتژی تولید محتوا؟ منبع مقالات – از کجا محتوا جدید پیدا کنیم؟ چگونه خودمان بنویسیم؟
رازهای تولید محتوا آکادمی انار و چگونه در یکسال به صفحه اول گوگل رسیدیم؟ رازهای گوگل درباره تولید محتوا و ویژگی های که هر سایت محتوایی را به لینک اول میرساند.
در پایان هم یک محتوای کاملاً سئو شده و استاندارد برای گوگل تحریر میکنیم و در سایت منتشر میکنیم تمامی این مراحل را از نزدیک میبینید.

بخش هشتم: سریع رشد کن

در جلسه هشتم مباحث مختلف و زیادی را بیان میکنیم، از رشد سریع میگیم و با الکسا بهتر آشنا میشویم، چگونه رتبه الکسا سایت را کاهش دهیم؟
ساختار سئو وب سایت خود را بررسی کنید. و در ادامه درباره نگرش سئو صحبت میکنیم حرف های در گوشی مدرس درباره سئو گفته می شود و دوره سئو را به اتمام میرسانیم.
بدون شک با رعایت این 8 بخش طلایی شما به یک ستاره در سئو تبدیل خواهید شد و بدون شک هر وب سایتی را می توانید به نتیجه برسانید.

 

سئو کار سختی است؟

خیر – سئو فقط مجموعه نکات و قواعدی است که باید با آنها آشنا شوید سئو یکی از لذت بخش ترین رقابت های آنلاین به حساب می‌آید و مطمئن باشید .
در کنار دوره آموزش سئو تخفیف حتی اگر هیچ اطلاعاتی در این حوزه نداشته باشید خیلی سریع وارد دنیای سئو خواهید شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

سایتتو رایگان آنالیز کن

وب سایت سازی و بهینه سازی در شیراز x بخوانید...